U bent hier: HOME › 2013/2014 wedstrijd 2

2013/2014 wedstrijd 2

Uitslagenlijst Lokoloop-2 seizoen 2013/2014

Zeewolde - Zondag 10 november 2013

 
J6, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Siebe Westerhof 2005 Zeewolde 4:33  
2 Tjade smelt 2005 Zeewolde 4:39  
3 Senna Franssen 2006   4:44  
4 Stan van Reen 2007 Zeewolde 5:17  
5 Nick Borgerding 2005 Zeewolde 5:48  
 
J6V, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Floor smelt 2005 Zeewolde 4:44  
2 Linde de Smidt 2006   4:49  
3 Rosalie Franken 2007 Almere 5:50  
 
J8, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Rick van der Meer 2004 Zeewolde 3:44  
2 Senna Kampinga 2005 Zeewolde 3:48  
3 Merijn Korthof 2005 Zeewolde 4:29  
 
J8V, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Selina Franken 2005 Almere 3:56  
2 Marit de Munnink 2004   4:27  
3 Milen Galavazi 2004 Almere 4:36  
4 Marit de Munnik 2004 Zeewolde 5:49  
5 Mirte Mul 2004 Zeewolde 5:56  
 
J10, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jonne Houtstra 2001 Zeewolde 10:20  
2 Thomas Bos 2002 Zeewolde 10:30  
3 Jouke Westerhof   Zeewolde 11:23  
4 Wesley Franken 2003 Almere 12:49  
5 Ivan Korthof 2001 Zeewolde 13:02  
6 Daan van Kats 2001 Zeewolde 13:06  
7 Jesse Mul 2001 Zeewolde 13:18  
 
J10V, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Elisa Mul 2002 Zeewolde 10:24  
2 Emma Welling 2001 Zeewolde 11:52  
3 Zoë Harteman 2001 Zeewolde 12:11  
4 Aimee de Smidt 2003 Almere 12:22  
5 Noa Harteman 2003 Zeewolde 12:24  
 
J13, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Him de Looper 1998 Zeewolde 9:01  
2 Symen Korthof 2000 Zeewolde 9:54  
3 Jelle Bos 1998 Zeewolde 10:27  
4 Boris sierink 1999 Zeewolde 11:21  
5 Tim Peters 1999 Zeewolde 11:37  
6 Sven van Beek 2000   11:44  
7 Jelle smelt 2000 Zeewolde 12:18  
8 Tim Lablans 2000 Zeewolde 13:55  
 
J13V, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Marlina Peters 1998 Zeewolde 11:00  
2 Anouk Welling 1999 Zeewolde 12:16  
 
M16, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Emile Dercksen 1977 Harderwijk 17:06  
2 Jarick Stoop 1996   18:26  
3 Leon Hollestelle 1994   18:30  
4 Corne Lof 1992 Zeewolde 19:19  
5 Koen Emmens 1985 Amersfoort 20:34  
6 Sven Snaterse 1995 Zeewolde 22:13  
7 Gijs Snaterse 1997 Zeewolde 22:44  
8 Mattheus de Breed 1987 Dronten 23:42  
 
M40, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Eduard Beekman 1964 Zeewolde 20:18  
2 Johan van Stee 1967 Zeewolde 21:52  
3 Eric Möller 1969 Zeewolde 22:16  
4 Michiel Slot 1969 Zeewolde 23:56  
5 Juan Kamphuis 1967 Zeewolde 24:15  
6 Rik de Munnik 1967 Zeewolde 24:28  
7 Robin Bruil 1969 Zeewolde 31:17  
 
M50, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Harry van 't Veld 1961 Nijkerk Gld 19:18  
2 Hans de Kam 1960 Zeewolde 20:40  
3 Henjo de Looper 1961   20:53  
4 Rien Fokkens 1961   20:55  
5 Ronald Snaterse 1963 Zeewolde 23:23  
6 Jan Willem Tromp 1959 Zeewolde 23:54  
 
M60, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Wim Oudejans 1945 Nijkerk Gld 22:21  
2 Klaas Bijleveld 1934 Zeewolde 30:44  
3 Hans Uiterdijk 1948 Zeewolde 34:11  
 
V16, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Berber Bergsma 1990 Reduzum 22:00  
2 Danique Lindner 1994 Amersfoort 24:56  
3 Nicole Potuijt 1988 Amersfoort 25:06  
4 Judith Revenberg 1997 Zeewolde 26:59  
5 Anoeska Huijskes 1997 Zeewolde 27:34  
6 Laura van Stee 1995 Zeewolde 31:16  
7 Alinda Bruijgoms 1979 Zeewolde 31:25  
8 Manjeska Boersma 1981 Zeewolde 31:30  
 
V35, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Angelina Versteeg 1970 Nijkerk Gld 21:58  
2 Saskia Roest 1974 Nijkerk Gld 22:07  
3 Monique Schoon 1970 Nijkerk Gld 23:44  
4 Esther Beekman-Klein 1969 Zeewolde 29:41  
 
V45, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Annette Schraverus 1968 Nijkerk Gld 25:44  
2 Carla de Jong 1961 Zeewolde 28:11  
3 Erna Emmens 1956 Zeewolde 28:18  
4 Joke Lof 1963 Zeewolde 28:58  
5 Femy Hesp 1967 Zeewolde 29:19  
6 Jutine van der Kuijl 1968 Zeewolde 29:39  
7 Karine Korporaal 1965 Zeewolde 29:40  
8 Jose de Kleijn 1968 Zeewolde 29:50  
9 Hanneke Barendregt 1964 Zeewolde 31:44  
 
M16, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Dennis Westerkamp 1978 Almere 22:30  
2 Ruben Verkaart 1988 Zeewolde 36:29  
3 Guido Kwakkel 1977 Zeewolde 37:32  
4 Tom Fokkens 1989 Zeewolde 38:43  
5 Rémi Jansen 1974 Zeewolde 39:33  
6 Michiel van Reen 1974 Zeewolde 40:17  
7 Tom de Jong 1986 Biddinghuizen 40:24  
8 Sander Jansen 1976 Zeewolde 40:31  
9 Gudo van Werkhoven 1976 Zeewolde 43:49  
10 Stefan Hoogervorst 1975 Huizen 44:00  
11 Stefan Minkhorst 1985 Zeewolde 44:45  
12 Dennis Westerkamp 1978 Almere 44:52  
13 Michel Janssen 1978 Zeewolde 45:00  
14 Arjan de Lange 1979 Zeewolde 45:15  
15 Jasper Wolsing 1993 Amersfoort 46:36  
 
M40, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Han Wolsing 1965 Amersfoort 36:37  
2 Jelmer de Jong 1967 Zeewolde 41:20  
3 Ron Gouw 1963 Zeewolde 41:23  
4 Sieger-Rink de Jong 1963 Zeewolde 41:37  
5 Léon van Dongen 1964 Zeewolde 42:08  
6 Hein smelt 1963 Zeewolde 43:26  
7 Joost Korthof 1970 Zeewolde 43:40  
8 Eric Revet 1967 Zeewolde 43:55  
9 Jan Fledderus 1968 Zeewolde 43:57  
10 Sijtse Algera 1970 Zeewolde 44:09  
11 Hans Olde Hengel 1966 Zeewolde 44:17  
12 Richard den Brok 1973 Almere 46:04  
13 Paul Hundscheit 1963   46:22  
14 Leon de Ridder 1965 Zeewolde 50:04  
15 Eddy van der Wit 1967 Zeewolde 53:56  
16 Ludo Remeerkens 1964 Zeewolde 56:52  
 
M50, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Bas Pieterse 1960 Zeewolde 39:15  
2 Kees Rijsdijk 1961 Huizen 42:59  
3 Erik Mulder 1963 Huizen 43:11  
4 Jaap Dijkens 1960 Zeewolde 45:10  
5 Sander van der Werf 1959 Zeewolde 46:42  
6 Joop Majoor 1959 Huizen 48:11  
7 Ron Zange 1958 Zeewolde 48:29  
8 Frank van Schaik 1962 Zeewolde 48:30  
9 Jos Revenbreg 1962 Zeewolde 48:31  
10 Piet roskam 1957 Zeewolde 51:15  
11 Hans van Sloten 1958 Zeewolde 51:23  
12 Marco Rademaker 1957 Zeewolde 56:38  
13 Ronald Stokkentreef 1963 Zeewolde 59:19  
 
M60, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jack Weerdmeester 1952 Zeewolde 41:46  
2 Roelof Pepping 1947 Dronten 48:18  
 
V16, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Harriette Lalkens 1985 Zeewolde 40:27  
2 Annewil Lettink 1983 Utrecht 46:23  
 
V35, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Annemiek Veenkamp 1972 Zeewolde 42:04  
2 Annette Bogstra 1972   49:48  
3 Sandra Visser 1970 Zeewolde 50:06  
4 Mandy Buter 1975 Zeewolde 52:49  
5 Jascha Uitzetter 1972 Zeewolde 58:43  
 
V45, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Anita Schouwaert 1961 Zeewolde 48:47  
2 Angelique Wolsing 1967 Amersfoort 50:57  
3 Karin Gouw-Bijleveld 1962 Zeewolde 52:46  
4 Carin Lindeboom 1965 Zeewolde 54:30  
5 Brenda van Rijn 1967 Zeewolde 55:40  
6 Anneke Rademaker 1959 Zeewolde 56:38  
7 Vera Casteleijn 1958 Zeewolde 58:02  
8 Nicolette Briaire 1966 Zeewolde 58:43  

Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Maatschappelijke stage
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...