U bent hier: HOME › 2013/2014 wedstrijd 1

2013/2014 wedstrijd 1


Uitslagenlijst Lokoloop competitie

Zeewolde - Zondag 13 oktober 2013

 
J6, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Siebe Westerhof 2005 Zeewolde 4:54  
2 Senna Franssen 2006   5:05  
3 Tjade smelt 2005 Zeewolde 5:16  
 
J6V, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Floor smelt 2005 Zeewolde 5:09  
2 Linde de Smidt 2006   5:33  
 
J8, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Rick van der Meer 2004 Zeewolde 4:03  
2 Senna Kampinga 2005 Zeewolde 4:06  
3 Wouter van der Wit     5:03  
 
J8V, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Selina Franken 2005 Almere 4:05  
2 Marit de Munnink 2004   4:48  
 
J10, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Youri Franssen 2001   9:21  
2 Jonne Houtstra 2001 Zeewolde 10:50  
3 Thomas Bos 2002 Zeewolde 11:33  
4 Jouke Westerhof   Zeewolde 12:07  
5 Hidde Westerhof 2001 Zeewolde 12:25  
6 Daan van Kats 2001 Zeewolde 14:39  
7 Wesley Franken 2003 Almere 14:41  
 
J10V, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Aimee de Smidt 2003 Almere 12:11  
 
J13, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Him de Looper 1998 Zeewolde 9:27  
2 Jelle Bos 1998 Zeewolde 10:42  
3 Tim Peters 1999 Zeewolde 12:32  
4 Sven van Beek 2000   12:42  
5 Tim Lablans 2000 Zeewolde 14:46  
 
J13V, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Marlina Peters 1998 Zeewolde 11:09  
2 Muriel Franssen 1998   12:57  
 
M16, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Joshua Groen 1979 Amersfoort 16:59  
2 Ruben Verkaart 1988 Zeewolde 17:53  
3 Leon Hollestelle 1994   18:39  
4 Corne Lof 1992 Zeewolde 20:06  
5 Erwin Demmer 1979   20:08  
6 Jarick Stoop 1996   20:40  
7 Mattheus de Breed 1987 Dronten 23:44  
8 Remco Lankheet 1990 Amersfoort 25:34  
 
M40, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Eduard Beekman 1964 Zeewolde 20:53  
2 Agnus Gerringa 1971 Lelystad 21:37  
3 Robin Bruil 1969 Zeewolde 21:58  
4 Johan van Stee 1967 Zeewolde 22:32  
5 Eric Möller 1969 Zeewolde 22:53  
6 Rik de Munnik 1967 Zeewolde 24:44  
7 Arius Bom 1966 Zeewolde 26:16  
 
M50, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Harry van 't Veld 1961 Nijkerk Gld 20:18  
2 Rien Fokkens 1961   21:02  
3 Barry Mostert 1954 Nijkerk Gld 23:35  
4 Jan van de Vijver 1957 Zeewolde 27:03  
 
M60, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Wim Oudejans 1945 Nijkerk Gld 23:01  
 
V16, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Fiona Mirea 1993 Almere 24:29  
2 Marisca de Jong 1988 Amersfoort 25:13  
3 Danique Lindner 1994 Amersfoort 25:36  
4 Petra Ebbeling 1984 Zeewolde 26:45  
5 Mylene Wijnands 1988   32:48  
 
V35, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Monique Schoon 1970 Nijkerk Gld 24:31  
2 Esther Beekman-Klein 1969 Zeewolde 28:18  
3 Sybrigje Westerhof 1969 Zeewolde 28:34  
 
V45, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Annette Schraverus 1968 Nijkerk Gld 26:54  
2 Carla de Jong 1961 Zeewolde 27:09  
3 Jose de Kleijn 1968 Zeewolde 32:11  
4 Loes Groen 1957 Dronten 33:35  
 
M16, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Rémi Jansen 1974 Zeewolde 39:02  
2 Conrad van 't Erve 1975 Amersfoort 39:46  
3 Tom de Jong 1986 Biddinghuizen 41:02  
4 Sander Jansen 1976 Zeewolde 42:07  
5 Jeroen Mast 1986 Huizen 44:51  
6 Jasper Wolsing 1993 Amersfoort 46:10  
7 Roy Vrieling 1978 Zeewolde 48:38  
8 Henk-Jan Wieberdink 1985 Elspeet 51:35  
9 Ivo Vollebregt 1979 Schiedam 53:24  
 
M40, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 David van der Meer 1971 Zeewolde 41:07  
2 Jelmer de Jong 1967 Zeewolde 41:23  
3 Hein smelt 1963 Zeewolde 45:33  
4 Henry bruinsma 1971 Zeewolde 46:09  
5 Paul Hundscheit 1963   47:55  
6 Eddy van der Wit 1967 Zeewolde 53:01  
 
M50, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Kees Rijsdijk 1961 Huizen 45:13  
2 Jan Hollestelle 1960   46:00  
3 Marco Rademaker 1957 Zeewolde 48:53  
4 Joop Majoor 1959 Huizen 49:09  
5 Ron Zange 1958 Zeewolde 49:20  
6 Henk Groen 1958 Dronten 50:14  
7 Frank van Schaik 1962 Zeewolde 50:19  
8 Paul Naus 1961 Zeewolde 54:23  
 
M60, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Roelof Pepping 1947 Dronten 48:42  
2 Kees Sosef 1951   49:32  
3 Ton van Maarseveen 1948 Zeewolde 57:17  
 
V16, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jorieke Casteleijn 1985 Amersfoort 39:47  
 
V35, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Annemiek Veenkamp 1972 Zeewolde 42:59  
2 Sandra Visser 1970 Zeewolde 50:56  
 
V45, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Angelique Wolsing 1967 Amersfoort 49:43  
2 Anneke Rademaker 1959 Zeewolde 57:03  
3 Brenda van Rijn 1967 Zeewolde 57:18  
4 Vera Casteleijn 1958 Zeewolde 58:49  


Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender TVZ
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...