U bent hier: HOME › eindstand loopcompetitie 2012/2013

Eindstand 2012/2013

LOKOLOOP SEIZOEN 2012/2013 Eindstand  
1 km
J6 1 421 Senna Kampinga Zeewolde 2005   4:37 4:25 4:42 9:02
  2 418 Allard Straatsma Zeewolde 2004 5:10 5:11     10:21
  3 422 Merijn Korthof Zeewolde 2005   5:12 5:30 5:20 10:32
  4 401 Siebe Westerhof Zeewolde 2005 5:42 5:21 5:37 5:39 10:58
  5 423 Senna Fransen Zeewolde 2006   5:38 5:33   11:11
  6 413 Rasmus van Werkhoven Zeewolde 2006 5:48 5:34   6:04 11:22
  7 407 Tjade Smelt Zeewolde 2005 6:03 6:00 5:54 6:15 11:54
  8 414 Adam van Werkhoven Zeewolde 2006 6:36 6:05   6:17 12:22
  9 417 Ids van Druten Zeewolde 2005 5:31       5:31
  10 411 Luca Gerringa Lelystad 2006 6:40       6:40
J6V 1 412 Emma van Werkhoven Zeewolde 2004 6:01 5:21   5:17 10:38
  2 408 Floor Smelt Zeewolde 2005 5:36 5:28 5:31 5:11 10:39
  3 415 Marit de Munnik Zeewolde 2004 5:45 5:46 5:40   11:25
  4 427 Linde de Smidt Almere 2006     5:47   5:47
J8 1 419 Twan de Munnik Zeewolde 2003 4:33 4:19 4:29 4:25 8:44
  2 404 Thomas Bos Zeewolde 2002   4:27 4:23 4:22 8:45
  3 424 Rick van der Meer Zeewolde 2004   4:28 4:27 4:34 8:55
  4 402 Jouke Westerhof Zeewolde 2003 4:50 4:39 4:28 4:49 9:07
  5 403 Casper Loohuizen Zeewolde 2002 5:01 4:46     9:47
  6 405 Dani Loef Zeewolde 2004 5:59 5:45 5:51 6:55 11:36
  7 410 Wouter van der Wit Zeewolde 2003 6:17 6:01 7:24 6:01 12:02
  8 416 Beau Weijers Zeewolde 2004 5:23       5:23
J8V 1 406 Veerle Olde Hengel Zeewolde 2003 5:44 5:52 8:00 5:30 11:14
  2 425 Elka Straatsma Zeewolde 2003   5:43     5:43
  3 428 Nienke van Maaren Zeewolde 2004       6:16 6:16
2,5 km
J10 1 468 Youri Fransen Zeewolde 2001   9:23 9:47   19:10
  2 463 Jasper Koehorst Zeewolde 1999 10:49 10:10 10:40   20:50
  3 466 Symen Korthof Zeewolde 2000   10:16 10:48 10:47 21:03
  4 455 Jonas Hofstede Zeewolde 2002 11:13 11:08 10:55 10:56 21:51
  5 457 Jonne Houtstra Zeewolde 2001 11:21 10:56     22:17
  6 449 Milan Bruinsma Zeewolde 2001 11:54 11:05     22:59
  7 475 Jasper Stikkelorum Huizen 2003     11:34 12:08 23:42
  8 470 Jelle Smelt Zeewolde 2000   12:34 12:21   0:55
  9 445 Hidde Westerhof Zeewolde 2001 12:47 12:53 12:28 13:00 25:15
  10 467 Ivan Korthof Zeewolde 2001   13:25 13:24 13:25 26:49
  11 471 Mick Welling Zeewolde 2000   13:25 14:06 14:23 27:31
  12 446 Daan van Kats Zeewolde 2001 14:52 15:12     30:04
  13 472 Mats Janssen Zeewolde 2002   13:08     13:08
J10V 1 464 Thirza de Vries Zeewolde 2000 12:07 11:36 12:09 11:37 23:13
  2 461 Emma Welling Zeewolde 2001 13:08 13:51 13:18 14:04 26:26
  3 442 Joy de Looper Zeewolde 2000 13:18   14:49 14:28 27:46
  4 462 Anouck Kloosterman Zeewolde 2000   11:26     11:26
  5 473 Aimee de Smidt Almere 2002     12:58   12:58
J13 1 441 Simen van Herpt Zeewolde 1998 10:27 9:43 10:38   20:10
 

1

443 Him de Looper Zeewolde 1998 10:37   10:15 9:55 20:10
  3 465 Tim van der Kuijl Zeewolde 1998 10:43 10:11 10:41 10:43 20:52
  4 450 Jelle Bos Zeewolde 1998 10:59 11:02 11:58 11:11 22:01
  5 447 Tim Peters Zeewolde 1999 11:34 11:30 12:14 12:20 23:04
  6 469 Sietse Helbig Zeewolde 1997   10:35     10:35
  7 456 Mark Alebregtse Zeewolde 1999   16:18     16:18
J13V 1 459 Mabel Korporaal Zeewolde 1997 11:01 10:58     21:59
  2 453 Sanne den Hollander Zeewolde 1999 11:21 11:22 11:49 11:27 22:43
  3 448 Marlina Peters Zeewolde 1998 11:27 11:51 11:28 11:22 22:49
  4 458 Judith Revenberg Zeewolde 1997 11:26 11:42 11:58 11:52 23:08
  5 460 Anouk Welling Zeewolde 1999 12:02 11:49 12:25 11:33 23:22
  6 454 Esmee den Hollander Zeewolde 1999 13:10 12:53 14:02 13:31 26:03
  7 451 Cleo Wiegmans Zeewolde 1999 13:11 14:30 14:06 14:28 27:17
  8 474 Jose Moerman Zeewolde 1998     13:23   13:23
5 km
M16 1 245 Antoon van Beek Zeewolde 1994 16:43     16:45 33:28
  2 292 Jarick Stoop Dronten 1996   18:50 18:43 19:10 37:33
  3 208 Leon Hollestelle Dronten 1994 19:52 19:10 18:45 19:03 37:48
  4 249 Mark van der Kuijl Zeewolde 1996 19:18 18:32     37:50
  5 341 Henri van Essen Nijkerk Gld 1973     20:33 20:17 40:50
  6 317 Stefan Hoogervorst Huizen 1975     21:51 22:06 43:57
  7 291 Sven de Heus Zeewolde 1985   25:03 25:20   50:23
  8 332 Mattheus de Breed Dronten 1987     28:35 25:27 54:02
  9 361 Peter Hardenbol Lexmond 1991       16:35 16:35
  10 266 Tjade Looman Zeewolde 1993 18:55       18:55
    366 Geert Nobel Zeewolde 1987       18:55 18:55
  12 304 Tom Fokkens Zeewolde 1989   19:52     19:52
  13 90 Corné Lof Zeewolde 1992   20:25     20:25
  14 357 Remco van Hussel Nijkerk Gld 1977       22:21 22:21
  15 262 Nick Root Zeewolde 1987 23:10       23:10
  16 196 Henk-Jan Wieberdink Elspeet 1985       23:17 23:17
  17 244 Mike van Beek Zeewolde 1991 23:25       23:25
  18 348 Justin van Zanten Zeewolde 1989     0:32   0:32
  19 278 Roelf Westra Utrecht 1986       25:38 25:38
  20 272 Jeffrey Lindeboom Leusden 1987       25:39 25:39
  21 355 Bjorn Hanekamp Zeewolde 1989     26:17   26:17
  22 283 Kilian Peschel Zeewolde 1986       26:49 26:49
  23 353 Lenard de Koning Zeewolde 1978     26:59   26:59
M40 1 281 Zeger knipmeijer Amersfoort 1970   18:49   19:25 38:14
  2 289 David van der Meer Zeewolde 1971   19:59 19:34 20:07 39:33
  3 185 Ed Beekman Zeewolde 1964 20:11 20:12     40:23
  4 225 Agnus Gerringa Lelystad 1971 21:37   20:53 21:25 42:18
  5 182 Eric Möller Zeewolde 1969 23:20 23:53 23:13 0:06 46:33
  6 247 Rik de Munnik Zeewolde 1967 23:41 23:34 23:30 0:44 47:04
  7 224 Rob van Zetten Zeewolde 1964 0:03 23:06     47:09
  8 174 Harry Sijm Zeewolde 1970 27:18 25:36 26:00   51:36
  9 242 Iskander Roos Zeewolde 1968 32:06   30:55 30:06 1:01:01
  10 310 Reinald Voorn Zeewolde 1967   21:51     21:51
  11 300 Coen Wedekind Zwolle 1969   23:42     23:42
  12 354 Rik van Cappelle Zeewolde 1963     0:03   0:03
M50 1 320 Harry van 't Veld Nijkerk Gld 1961     20:27 20:21 40:48
  2 305 Rien Fokkens Zeewolde 1961   22:16 21:28 21:37 43:05
  3 199 Barry Mostert Nijkerk Gld 1954 22:14   22:39 23:00 44:53
  4 188 Dennis Gehring Huizen 1955 0:50   23:19   48:09
  5 93 Henjo de Looper Zeewolde 1961 43:54   21:57   1:05:51
  6 350 Patrick Bouhuizen Zeewolde 1961     19:33   19:33
  7 358 Gertjan Tichelaar Oldebroek 1957       19:34 19:34
  8 340 Hans de Kam Zeewolde 1960     21:23   21:23
  9 237 Gertjan Eekel Huizen 1961 21:43       21:43
  10 297 Peter Hop Harderwijk 1957   22:55     22:55
  11 275 Paul Lindeboom Zeewolde 1961       23:47 23:47
  12 146 Jan Willem Tromp Zeewolde 1959   0:11     0:11
  13 153 Jaap de Vries Zeewolde 1962 0:25       0:25
  14 364 Teus Smokers Zeewolde 1956       25:25 25:25
  15 359 Gert-jan Kramer Zeewolde 1962       26:43 26:43
  16 213 Wutze Wiegmans Zeewolde 1957 32:01       32:01
M60 1 303 Rob Pit Baarn 1951   22:58 22:05 22:37 44:42
  2 191 Klaas Bijleveld Zeewolde 1934 29:12 29:33 29:14   58:26
  3 19 Rien Delhez Zeewolde 1952 31:24 30:25 32:10 32:48 1:01:49
  4 241 Hans Uiterdijk Zeewolde 1948 34:14 34:10 33:52 34:59 1:08:02
  5 365 Wim Oudejans Nijkerk Gld 1945       0:43 0:43
  6 189 Rinus de Vries Zeewolde 1950     26:03   26:03
  7 248 Aart Mostert Harderwijk 1952 27:13       27:13
V16 1 258 Renée van Os Zeewolde 1981 26:28 25:38     52:06
  2 256 Lisette van Bokhorst Zeewolde 1982 27:12 26:46 28:44 27:15 53:58
  3 257 Akkelien Kersten Zeewolde 1982 27:13 26:47 28:46 28:13 54:00
  4 288 Marielle de Jong-Brust Biddinghuizen 1988   26:24 27:37   54:01
  5 246 Sabina Majoor Nijkerk Gld 1980 19:48       19:48
  6 306 Marisca de Jong Zeewolde 1988   23:53     23:53
  7 369 Nicole Potuijt Harmelen 1988       25:21 25:21
  8 294 Rianne Doorn Zeewolde 1989   28:19     28:19
  9 331 Esther Hollestelle Dronten 1991     28:36   28:36
V35 1 343 Saskia Roest Nijkerk Gld 1974     22:31 22:53 45:24
  2 250 Monique Schoon Nijkerk Gld 1970 0:27 0:20 0:04 0:42 48:24
  3 276 Sandra Visser Zeewolde 1970   26:16 25:07 26:10 51:17
  4 286 Annette Schraverus Nijkerk Gld 1968   26:38 26:39 26:39 53:17
  5 239 Esther Beekman-Klein Zeewolde 1969 30:02 29:50 29:38 29:30 59:08
  6 186 José de Kleijn Zeewolde 1968 32:08 33:03 34:21 34:47 1:05:11
  7 175 Irene Sijm - de Bruin Zeewolde 1970 43:46 40:54     1:24:40
  8 235 Rian Postma Biddinghuizen 1974 25:02       25:02
  9 271 Mandy Buter Zeewolde 1975   26:44     26:44
  10 277 Maaike Snijder Nootdorp 1970   27:02     27:02
  11 126 Marion van Schaijk Zeewolde 1975   28:22     28:22
  12 282 Jeannette Remie Zeewolde 1969   30:24     30:24
  13 193 Karin Blaauw Zeewolde 1970 36:31       36:31
  14 260 Natascha Peerdeman Zeewolde 1970 52:16       52:16
V45 1 280 Anneke van der Meer Zeewolde 1966   25:00 25:23   50:23
  2 263 Vera Casteleijn Zeewolde 1958 27:33 26:29 28:07 27:45 54:02
  3 202 Erna Emmens Zeewolde 1956   27:06   28:02 55:08
  4 307 Carla de Jong Zeewolde 1961   27:26 27:50   55:16
  5 78 Karine Korporaal Zeewolde 1965 30:03 29:50 29:37 29:31 59:08
  6 261 Marry van Maanen Zeewolde 1962 33:19   31:13   1:04:32
  7 254 Loes Groen Dronten 1957 32:46 32:09     1:04:55
  8 52 Femy Hesp Zeewolde 1967 43:53   28:40   1:12:33
  9 334 Hanneke brust Biddinghuizen 1962     26:29   26:29
  10 342 Diena Halbertsma Zeewolde 1964     29:03   29:03
  11 220 Anita Siemerink Zeewolde 1964 30:02       30:02
  12 346 Anneke Hulscher Zeewolde 1965     31:26   31:26
  13 194 Tineke Haak Zeewolde 1960 36:42       36:42
10 km
M16 1 192 Ruben Verkaart Zeewolde 1988 36:22 36:22 36:52 36:49 1:12:44
  2 63 Remi Jansen Zeewolde 1974 38:55   38:41   1:17:36
  3 214 Koen Emmens Amersfoort 1985   39:21   39:31 1:18:52
  4 287 Tom de Jong Biddinghuizen 1986   39:41 42:05   1:21:46
  5 226 Evert van Tol Zeewolde 1983 42:55   42:25   1:25:20
  6 229 Roel Alofs Zeewolde 1983 45:12 44:31 44:49   1:29:20
  7 100 Stefan Minkhorst Zeewolde 1985   45:23 45:40   1:31:03
  8 264 Jan Zevenboom Zeewolde 1983 45:27   47:02   1:32:29
  9 223 Jordy van Maanen Zeewolde 1987 48:31   46:53   1:35:24
  10 61 Frank Hut Zeewolde 1977 51:12   44:52   1:36:04
  11 222 Yarno de Hiep Zeewolde 1994 50:24   49:58   1:40:22
  12 290 Jeroen Verboom Hoevelaken 1989   21:23     21:23
  13 227 Rob Stuber Zeewolde 1990 38:52       38:52
  14 84 Guido Kwakkel Zeewolde 1977   39:49     39:49
  15 285 Gudo van Werkhoven Zeewolde 1976   45:15     45:15
  16 308 Jacco Scheen Zeewolde 1974   45:30     45:30
  17 232 Hein Termaat Harderwijk 1984 46:26       46:26
  18 234 Erik van der Veen Biddinghuizen 1974 47:54       47:54
  19 255 Bernard van de Ruitenbeek Biddinghuizen 1973 48:49       48:49
  20 325 Erik Stoffer Amersfoort 1985     48:55   48:55
  21 327 Silvester de Smidt Almere 1973     50:36   50:36
M40 1 79 René Korporaal Zeewolde 1965 39:42 39:11 38:41 41:19 1:17:52
  2 299 Harm Jaap de Witt Nijkerk Gld 1967   39:29 40:25   1:19:54
  3 47 Krijn Haak Zeewolde 1971 40:33   39:53   1:20:26
  4 69 Jelmer de Jong Zeewolde 1967 41:02 40:42 39:54 43:19 1:20:36
  5 22 Léon van Dongen Zeewolde 1964 41:45 40:49   41:16 1:22:05
  6 178 Remmelt van Tilburg Huizen 1965 42:26 41:08     1:23:34
  7 70 Sieger-Rink de Jong Zeewolde 1963 42:47 41:45 44:15 43:27 1:24:32
  8 15 Robin Bruil Zeewolde 1969 44:33 41:56 42:48 49:18 1:24:44
  9 105 Hans Olde Hengel Zeewolde 1966 42:36 42:51 43:42 44:04 1:25:27
  10 337 Joost Korthof Zeewolde 1970     43:02 42:35 1:25:37
  11 133 Ferry Schrijnewerkers Zeewolde 1965 43:08   42:54 44:20 1:26:02
  12 37 Jan Fledderus Zeewolde 1968 43:21 45:18 43:20   1:26:41
  13 240 Jacco van Werkhoven Zeewolde 1969 44:46 43:24   44:49 1:28:10
  14 138 Hein Smelt Zeewolde 1963 44:49 44:44 43:31 45:20 1:28:15
  15 205 Sytse Algera Zeewolde 1970 44:50 44:07 46:39 44:53 1:28:57
  16 1 Erwin Alebregtse Zeewolde 1963 46:04 44:33 44:44 46:35 1:29:17
  17 60 Paul Hundscheidt Zeewolde 1963   43:40   46:26 1:30:06
  18 115 Jos Revenberg Zeewolde 1962     45:53 44:15 1:30:08
  19 116 Eric Revet Zeewolde 1967   43:30   48:57 1:32:27
  20 215 Gert Jan Straatsma Zeewolde 1966 52:58 50:31     1:43:29
  21 145 Ronald Stokkentreef Zeewolde 1963 59:21 53:51 52:52 58:46 1:46:43
  22 274 Eddy van der Wit Zeewolde 1967   53:50 54:28 53:07 1:46:57
  23 296 Ludo Reneerkens Zeewolde 1964   53:03 54:03 55:52 1:47:06
  24 16 Micha de Bruin Zeewolde 1971   39:49     39:49
  25 315 Jeroen Vels Emmeloord 1970     40:13   40:13
  26 265 Bert Paulus Ermelo 1970 43:52       43:52
  27 293 Bart van der Sloot Naarden 1964   44:22     44:22
  28 279 Johan zwaal Heemstede 1964   46:03     46:03
  29 252 Tom Dijkstra Zeewolde 1966 46:06       46:06
  30 204 Ramon Terschegget Zeewolde 1972   46:42     46:42
  31 318 Han Wolsing Amersfoort 1965       46:47 46:47
  32 352 Edwin de Vos Zeewolde 1963     48:19   48:19
  33 298 Robbert van der Wal Zeewolde 1971   48:24     48:24
  34 5 Eduard Beekman Zeewolde 1964       49:17 49:17
  35 295 Henry Bruinsma Zeewolde 1971   52:14     52:14
  36 75 Esther Kloosterman Zeewolde 1965   54:10     54:10
  37 183 Hans Bennis Zeewolde 1965   1:01:06     1:01:06
M50 1 170 Jan Hollestelle Dronten 1960 43:10 41:28 41:26 42:09 1:22:54
  2 206 Kees Rijsdijk Huizen 1961 44:20 43:13 42:36 43:36 1:25:49
  3 190 Jaap Dijkens Zeewolde 1960 43:38 43:29 43:15   1:26:44
  4 111 Gerco Pon Zeewolde 1961 43:19 43:59     1:27:18
  5 218 Frans Breg Blaricum 1956 44:00 44:01     1:28:01
  6 201 Rob Emmens Zeewolde 1956 45:02 44:18 44:50 45:49 1:29:08
  7 25 Louis Doorn Zeewolde 1956 46:04 44:40 46:56   1:30:44
  8 136 Hans van Sloten Zeewolde 1958 47:51 44:58 45:50 49:07 1:30:48
  9 127 Frank van Schaik Zeewolde 1962   45:21 45:55 46:43 1:31:16
  10 301 Frans Zanders Biddinghuizen 1961   44:50   46:56 1:31:46
  11 228 Harrie Hofstede Zeewolde 1961 46:13 48:40 48:04 49:04 1:34:17
  12 253 Henk Groen Dronten 1958 45:35 49:22 55:31   1:34:57
  13 152 Pim van Voorst Biddinghuizen 1962   46:02   49:34 1:35:36
  14 209 Valentijn van Gorkom Zeewolde 1957 47:15   50:31 49:03 1:36:18
  15 107 Johan van Peperzeel Zeewolde 1962     48:09 48:56 1:37:05
  16 339 Jos van Rijt Amersfoort 1953     48:30 50:44 1:39:14
  17 18 Bas Dekkers Zeewolde 1961 50:08 50:17     1:40:25
  18 347 Evert Ekker Zeewolde 1960     54:59 53:44 1:48:43
  19 221 Ronald de Hiep Zeewolde 1962 54:14   55:37   1:49:51
  20 176 Pim Schouten Zeewolde 1958 57:13 56:24     1:53:37
  21 109 Bas Pieterse Zeewolde 1960       39:23 39:23
  22 363 Tjibbe de Vries Kampen 1954       40:39 40:39
  23 200 Leo Zantkuijl Blaricum 1957   41:52     41:52
  24 344 Peter Hop Harderwijk 1957     43:34   43:34
  25 56 Gerard van der Horst Zeewolde 1961 45:28       45:28
    207 Joop Majoor Huizen 1959   45:28     45:28
  27 210 Fred van Rheenen Zeewolde 1959 47:15       47:15
  28 35 Frank Ellenbroek Zeewolde 1959   47:44     47:44
  29 367 Adrian Verkaart Den Burg 1961       48:34 48:34
  30 98 Harry de Meijer Zeewolde 1953   50:23     50:23
  31 338 Peter Smit Zeewolde 1958     53:52   53:52
  32 195 Luc Haak Zeewolde 1957 57:18       57:18
M60 1 230 Jack Weerdmeester Zeewolde 1952 40:53 40:50 40:16 41:10 1:21:06
  2 251 Wim Oudejans Nijkerk Gld 1945 42:58   45:29   1:28:27
  3  243 Peter Lier Naarden 1957 45:06   45:02   1:30:08
  4 238 Wim Andriessen Huizen 1948 47:07 46:14   48:25 1:33:21
  5 231 Roelof Pepping Dronten 1947 48:23 47:31 49:00 48:41 1:35:54
  6 94 Ton van Maarseveen Zeewolde 1948   51:54 51:18   1:43:12
  7 10 Kees Boertje Zeewolde 1947 54:22   52:11   1:46:33
  8 132 Theo Schouwenburg Zeewolde 1950 1:02:20 1:01:35 1:05:28 1:04:35 2:03:55
  9 360 Henk Horst Eemnes 1952       50:06 50:06
  10 362 Henny Bosselaar Baarn 1949       52:48 52:48
V16 1 179 Harriette Lalkens Zeewolde 1985   40:34 39:55 39:52 1:19:47
  2 181 Sanne Kok Zeewolde 1988 57:35 57:21     1:54:56
  3 309 Melanie Spruijt Zeewolde 1979   39:53     39:53
  4 349 Jacolien Ruizendaal Urk 1983     41:23   41:23
  5 233 Mascha Budel Harderwijk 1981 53:04       53:04
V35 1 351 Audrie de Wit Amersfoort 1971     54:45   54:45
  2 114 Nicole Raven Zeewolde 1969       59:18 59:18
  3 217 Petra Vogtschmidt Zeewolde 1969 1:01:23       1:01:23
V45 1 203 Karin Vloemans Huizen 1961 43:06 42:27     1:25:33
  2 187 Marga Lesterhuis Huizen 1955   45:29 45:37 46:45 1:31:06
  3 130 Anita Schouwaert Zeewolde 1961   47:55 46:55 49:19 1:34:50
  4 87 Carin Lindeboom Zeewolde 1965 51:21 51:53 51:15 53:58 1:42:36
  5 45 Karin Gouw-Bijleveld Zeewolde 1962 52:34 52:34     1:45:08
  6 20 Marianne Dobber Zeewolde 1960 58:51   1:04:02 58:06 1:56:57
  7 58 Noortje Huiskens Zeewolde 1960 1:02:18   1:05:28 1:04:35 2:06:53
  8 313 Angelique Wolsing Amersfoort 1967       46:48 46:48
  9 154 Paula de Vries Zeewolde 1966 56:18       56:18
  10 269 Edith Knuppe Den Helder 1964       57:35 57:35
  11 368 Anneke van der Meer Zeewolde 1966       59:15 59:15
  12 328 Tineke Hollestelle Dronten 1966     1:00:09   1:00:09
  13 259 Anneke Hulscher Zeewolde 1965 1:01:19       1:01:19
  14 236 Mieke stuber Zeewolde 1962 1:02:30       1:02:30
  15 345 Loes Groen Dronten 1957     1:05:02   1:05:02
  16 177 Yvonne Schouten Zeewolde 1960 1:05:25       1:05:25

Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender TVZ
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...