U bent hier: HOME › 2012/2013 wedstrijd 6

2012/2013 wedstrijd 6

Uitslagenlijst Lokoloop competitie

Zeewolde - Zondag 10 maart 2013

 
J6, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Senna Kampinga 05 Zeewolde 4:42  
2 Merijn Korthof 05 Zeewolde 5:20  
3 Siebe Westerhof 05 Zeewolde 5:39  
4 Rasmus van Werkhoven 06 Zeewolde 6:04  
5 Tjade Smelt 05 Zeewolde 6:15  
6 Adam van Werkhoven 06 Zeewolde 6:17  
 
J6V, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Floor Smelt 05 Zeewolde 5:11  
2 Emma van Werkhoven 04 Zeewolde 5:17  
 
J8, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Thomas Bos 02 Zeewolde 4:22  
2 Twan de Munnik 03 Zeewolde 4:25  
3 Rick van der Meer 04 Zeewolde 4:34  
4 Jouke Westerhof 03 Zeewolde 4:49  
5 Wouter van der Wit 03 Zeewolde 6:01  
6 Dani Loef 04 Zeewolde 6:55  
 
J8V, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Veerle Olde Hengel 03 Zeewolde 5:30  
2 Nienke van Maaren 04 Zeewolde 6:16  
 
J10, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Symen Korthof 00 Zeewolde 10:47  
2 Jonas Hofstede 02 Zeewolde 10:56  
3 Jasper Stikkelorum 03 Huizen 12:08  
4 Hidde Westerhof 01 Zeewolde 13:00  
5 Ivan Korthof 01 Zeewolde 13:25  
6 Mick Welling 00 Zeewolde 14:23  
 
J10V, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Thirza de Vries 00 Zeewolde 11:37  
2 Emma Welling 01 Zeewolde 14:04  
3 Joy de Looper 00 Zeewolde 14:28  
 
J13, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Him de Looper 98 Zeewolde 9:55  
2 Tim van der Kuijl 98 Zeewolde 10:43  
3 Jelle Bos 98 Zeewolde 11:11  
4 Tim Peters 99 Zeewolde 12:20  
 
J13V, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Marlina Peters 98 Zeewolde 11:22  
2 Sanne den Hollander 99 Zeewolde 11:27  
3 Anouk Welling 99 Zeewolde 11:33  
4 Judith Revenberg 97 Zeewolde 11:52  
5 Esmee den Hollander 99 Zeewolde 13:31  
6 Cleo Wiegmans 99 Zeewolde 14:28  
 
M16, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Peter Hardenbol 91 Lexmond 16:35  
2 Antoon van Beek 94 Zeewolde 16:45  
3 Geert Nobel 87 Zeewolde 18:55  
4 Leon Hollestelle 94 Dronten 19:03  
5 Jarick Stoop 96 Dronten 19:10  
6 Henri van Essen 73 Nijkerk Gld 20:17  
7 Stefan Hoogervorst 75 Huizen 22:06  
8 Remco van Hussel 77 Nijkerk Gld 22:21  
9 Henk-Jan Wieberdink 85 Elspeet 23:17  
10 Mattheus de Breed 87 Dronten 25:27  
11 Roelf Westra 86 Utrecht 25:38  
12 Jeffrey Lindeboom 87 Leusden 25:39  
13 Kilian Peschel 86 Zeewolde 26:49  
 
M40, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Zeger knipmeijer 70 Amersfoort 19:25  
2 David van der Meer 71 Zeewolde 20:07  
3 Agnus Gerringa 71 Lelystad 21:25  
4 Eric Möller 69 Zeewolde 24:06  
5 Rik de Munnik 67 Zeewolde 24:44  
6 Iskander Roos 68 Zeewolde 30:06  
 
M50, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Gertjan Tichelaar 57 Oldebroek 19:34  
2 Harry van 't Veld 61 Nijkerk Gld 20:21  
3 Rien Fokkens 61 Zeewolde 21:37  
4 Barry Mostert 54 Nijkerk Gld 23:00  
5 Paul Lindeboom 61 Zeewolde 23:47  
6 Teus Smokers 56 Zeewolde 25:25  
7 Gert-jan Kramer 62 Zeewolde 26:43  
 
M60, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Rob Pit 51 Baarn 22:37  
2 Wim Oudejans 45 Nijkerk Gld 24:43  
3 Rien Delhez 52 Zeewolde 32:48  
4 Hans Uiterdijk 48 Zeewolde 34:59  
 
V16, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Nicole Potuijt 88 Harmelen 25:21  
2 Lisette van Bokhorst 82 Zeewolde 27:15  
3 Akkelien Kersten 82 Zeewolde 28:13  
 
V35, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Saskia Roest 74 Nijkerk Gld 22:53  
2 Monique Schoon 70 Nijkerk Gld 24:42  
3 Sandra Visser 70 Zeewolde 26:10  
4 Annette Schraverus 68 Nijkerk Gld 26:39  
5 Esther Beekman-Klein 69 Zeewolde 29:30  
6 José de Kleijn 68 Zeewolde 34:47  
 
V45, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Vera Casteleijn 58 Zeewolde 27:45  
2 Erna Emmens 56 Zeewolde 28:02  
3 Karine Korporaal 65 Zeewolde 29:31  
 
M16, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Ruben Verkaart 88 Zeewolde 36:49  
2 Koen Emmens 85 Amersfoort 39:31  
 
M40, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Léon van Dongen 64 Zeewolde 41:16  
2 René Korporaal 65 Zeewolde 41:19  
3 Joost Korthof 70 Zeewolde 42:35  
4 Jelmer de Jong 67 Zeewolde 43:19  
5 Sieger-Rink de Jong 63 Zeewolde 43:27  
6 Hans Olde Hengel 66 Zeewolde 44:04  
7 Jos Revenberg 62 Zeewolde 44:15  
8 Ferry Schrijnewerkers 65 Zeewolde 44:20  
9 Jacco van Werkhoven 69 Zeewolde 44:49  
10 Sytse Algera 70 Zeewolde 44:53  
11 Hein Smelt 63 Zeewolde 45:20  
12 Paul Hundscheidt 63 Zeewolde 46:26  
13 Erwin Alebregtse 63 Zeewolde 46:35  
14 Han Wolsing 65 Amersfoort 46:47  
15 Eric Revet 67 Zeewolde 48:57  
16 Eduard Beekman 64 Zeewolde 49:17  
17 Robin Bruil 69 Zeewolde 49:18  
18 Eddy van der Wit 67 Zeewolde 53:07  
19 Ludo Reneerkens 64 Zeewolde 55:52  
20 Ronald Stokkentreef 63 Zeewolde 58:46  
 
M50, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Bas Pieterse 60 Zeewolde 39:23  
2 Tjibbe de Vries 54 Kampen 40:39  
3 Jan Hollestelle 60 Dronten 42:09  
4 Kees Rijsdijk 61 Huizen 43:36  
5 Rob Emmens 56 Zeewolde 45:49  
6 Frank van Schaik 62 Zeewolde 46:43  
7 Frans Zanders 61 Biddinghuizen 46:56  
8 Adrian Verkaart 61 Den Burg 48:34  
9 Johan van Peperzeel 62 Zeewolde 48:56  
10 Valentijn van Gorkom 57 Zeewolde 49:03  
11 Harrie Hofstede 61 Zeewolde 49:04  
12 Hans van Sloten 58 Zeewolde 49:07  
13 Pim van Voorst 62 Biddinghuizen 49:34  
14 Jos van Rijt 53 Amersfoort 50:44  
15 Evert Ekker 60 Zeewolde 53:44  
 
M60, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jack Weerdmeester 52 Zeewolde 41:10  
2 Wim Andriessen 48 Huizen 48:25  
3 Roelof Pepping 47 Dronten 48:41  
4 Henk Horst 52 Eemnes 50:06  
5 Henny Bosselaar 49 Baarn 52:48  
6 Theo Schouwenburg 50 Zeewolde 1:04:35  
 
V16, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Harriette Lalkens 85 Zeewolde 39:52  
 
V35, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Gina Jans 68 Zeewolde 58:06  
2 Nicole Raven 69 Zeewolde 59:18  
 
V45, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Marga Lesterhuis 55 Huizen 46:45  
2 Angelique Wolsing 67 Amersfoort 46:48  
3 Anita Schouwaert 61 Zeewolde 49:19  
4 Carin Lindeboom 65 Zeewolde 53:58  
5 Edith Knuppe 64 Den Helder 57:35  
6  Marianne Dobber        

60

Zeewolde 58:06  
7 Anneke van der Meer 66 Zeewolde 59:15  
8 Noortje Huiskens 60 Zeewolde 1:04:35  

Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender TVZ
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...