U bent hier: HOME › Tussenstand na drie wedstrijden (twee beste)

Tussenstand na drie wedstrijden (twee beste)

LOKO loopseizoen 2012/2013 Stand na drie wedstrijden
  (beste twee resultaten)

1 km 
J6 1 421 Senna Kampinga Zeewolde 2005   4:37 4:25 9:02
  2 418 Allard Straatsma Zeewolde 2004 5:10 5:11   10:21
  3 422 Merijn Korthof Zeewolde 2005   5:12 5:30 10:42
  4 401 Siebe Westerhof Zeewolde 2005 5:42 5:21 5:37 10:58
  5 423 Senna Fransen Zeewolde 2006   5:38 5:33 11:11
  6 413 Rasmus van Werkhoven Zeewolde 2006 5:48 5:34   11:22
  7 407 Tjade Smelt Zeewolde 2005 6:03 6:00 5:54 11:54
  8 414 Adam van Werkhoven Zeewolde 2006 6:36 6:05   12:41
  9 417 Ids van Druten Zeewolde 2005 5:31     5:31
  10 411 Luca Gerringa Lelystad 2006 6:40     6:40
                   
J6V 1 408 Floor Smelt Zeewolde 2005 5:36 5:28 5:31 10:59
  2 412 Emma van Werkhoven Zeewolde 2004 6:01 5:21   11:22
  3 415 Marit de Munnik Zeewolde 2004 5:45 5:46 5:40 11:25
  4 427 Linde de Smidt Almere 2006     5:47 5:47
                   
J8 1 419 Twan de Munnik Zeewolde 2003 4:33 4:19 4:29 8:48
  2 404 Thomas Bos Zeewolde 2002   4:27 4:23 8:50
  3 424 Rick van der Meer Zeewolde 2004   4:28 4:27 8:55
  4 402 Jouke Westerhof Zeewolde 2003 4:50 4:39 4:28 9:07
  5 403 Casper Loohuizen Zeewolde 2002 5:01 4:46   9:47
  6 405 Dani Loef Zeewolde 2004 5:59 5:45 5:51 11:36
  7 410 Wouter van der Wit Zeewolde 2003 6:17 6:01 7:24 12:18
  8 416 Beau Weijers Zeewolde 2004 5:23     5:23
                   
J8V 1 406 Veerle Olde Hengel Zeewolde 2003 5:44 5:52 8:00 11:36
  2 425 Elka Straatsma Zeewolde 2003   5:43   5:43
2,5 km
J10 1 468 Youri Fransen Zeewolde 2001   9:23 9:47 19:10
  2 463 Jasper Koehorst Zeewolde 1999 10:49 10:10 10:40 20:50
  3 466 Symen Korthof Zeewolde 2000   10:16 10:48 21:04
  4 455 Jonas Hofstede Zeewolde 2002 11:13 11:08 10:55 22:03
  5 457 Jonne Houtstra Zeewolde 2001 11:21 10:56   22:17
  6 449 Milan Bruinsma Zeewolde 2001 11:54 11:05   22:59
  7 470 Jelle Smelt Zeewolde 2000   12:34 12:21 0:55
  8 445 Hidde Westerhof Zeewolde 2001 12:47 12:53 12:28 25:15
  9 467 Ivan Korthof Zeewolde 2001   13:25 13:24 26:49
  10 471 Mick Welling Zeewolde 2000   13:25 14:06 27:31
  11 446 Daan van Kats Zeewolde 2001 14:52 15:12   30:04
  12 475 Jasper Stikkelorum Huizen 2003     11:34 11:34
  13 472 Mats Janssen Zeewolde 2002   13:08   13:08
                   
J10V 1 464 Thirza de Vries Zeewolde 2000 12:07 11:36 12:09 23:43
  2 461 Emma Welling Zeewolde 2001 13:08 13:51 13:18 26:26
  3 442 Joy de Looper Zeewolde 2000 13:18   14:49 28:07
  4 462 Anouck Kloosterman Zeewolde 2000   11:26   11:26
  5 473 Aimee de Smidt Almere 2002     12:58 12:58
                   
J13 1 441 Simen van Herpt Zeewolde 1998 10:27 9:43 10:38 20:10
  2 443 Him de Looper Zeewolde 1998 10:37   10:15 20:52
    465 Tim van der Kuijl Zeewolde 1998 10:43 10:11 10:41 20:52
  4 450 Jelle Bos Zeewolde 1998 10:59 11:02 11:58 22:01
  5 447 Tim Peters Zeewolde 1999 11:34 11:30 12:14 23:04
  6 469 Sietse Helbig Zeewolde 1997   10:35   10:35
  7 456 Mark Alebregtse Zeewolde 1999   16:18   16:18
                   
J13V 1 459 Mabel Korporaal Zeewolde 1997 11:01 10:58   21:59
  2 453 Sanne den Hollander Zeewolde 1999 11:21 11:22 11:49 22:43
  3 448 Marlina Peters Zeewolde 1998 11:27 11:51 11:28 22:55
  4 458 Judith Revenberg Zeewolde 1997 11:26 11:42 11:58 23:08
  5 460 Anouk Welling Zeewolde 1999 12:02 11:49 12:25 23:51
  6 454 Esmee den Hollander Zeewolde 1999 13:10 12:53 14:02 26:03
  7 451 Cleo Wiegmans Zeewolde 1999 13:11 14:30 14:06 27:17
  8 474 Jose Moerman Zeewolde 1998     13:23 13:23
5 km
M16 1 292 Jarick Stoop Dronten 1996   18:50 18:43 37:33
  2 249 Mark van der Kuijl Zeewolde 1996 19:18 18:32   37:50
  3 208 Leon Hollestelle Dronten 1994 19:52 19:10 18:45 37:55
  4 291 Sven de Heus Zeewolde 1985   25:03 25:20 50:23
  5 245 Antoon van Beek Zeewolde 1994 16:43     16:43
  6 266 Tjade Looman Zeewolde 1993 18:55     18:55
  7 304 Tom Fokkens Zeewolde 1989   19:52   19:52
  8 90 Corné Lof Zeewolde 1992   20:25   20:25
  9 341 Henri van Essen Nijkerk Gld 1973     20:33 20:33
  10 317 Stefan Hoogervorst Huizen 1975     21:51 21:51
  11 262 Nick Root Zeewolde 1987 23:10     23:10
  12 244 Mike van Beek Zeewolde 1991 23:25     23:25
  13 348 Justin van Zanten Zeewolde 1989     24:32 24:32
  14 355 Bjorn Hanekamp Zeewolde 1989     26:17 26:17
  15 353 Lenard de Koning Zeewolde 1978     26:59 26:59
  16 332 Mattheus de Breed Dronten 1987     28:35 28:35
                   
M40 1 289 David van der Meer Zeewolde 1971   19:59 19:34 39:33
  2 185 Ed Beekman Zeewolde 1964 20:11 20:12   40:23
  3 225 Agnus Gerringa Lelystad 1971 21:37   20:53 42:30
  4 182 Eric Möller Zeewolde 1969 23:20 23:53 23:13 46:33
  5 247 Rik de Munnik Zeewolde 1967 23:41 23:34 23:30 47:04
  6 224 Rob van Zetten Zeewolde 1964 0:03 23:06   47:09
  7 174 Harry Sijm Zeewolde 1970 27:18 25:36 26:00 51:36
  8 242 Iskander Roos Zeewolde 1968 32:06   30:55 1:03:01
  9 281 Zeger knipmeijer Amersfoort 1970   18:49   18:49
  10 310 Reinald Voorn Zeewolde 1967   21:51   21:51
  11 300 Coen Wedekind Zwolle 1969   23:42   23:42
  12 354 Rik van Cappelle Zeewolde 1963     24:03 24:03
                   
M50 1 305 Rien Fokkens Zeewolde 1961   22:16 21:28 43:44
  2 199 Barry Mostert Nijkerk Gld 1954 22:14   22:39 44:53
  3 188 Dennis Gehring Huizen 1955 0:50   23:19 48:09
  4 93 Henjo de Looper Zeewolde 1961 43:54   21:57 1:05:51
  5 350 Patrick Bouhuizen Zeewolde 1961     19:33 19:33
  6 320 Harry van 't Veld Nijkerk Gld 1961     20:27 20:27
  7 340 Hans de Kam Zeewolde 1960     21:23 21:23
  8 237 Gertjan Eekel Huizen 1961 21:43     21:43
  9 297 Peter Hop Harderwijk 1957   22:55   22:55
  10 146 Jan Willem Tromp Zeewolde 1959   24:11   24:11
  11 153 Jaap de Vries Zeewolde 1962 24:25     24:25
  12 213 Wutze Wiegmans Zeewolde 1957 32:01     32:01
                   
M60 1 303 Rob Pit Baarn 1951   22:58 22:05 45:03
  2 191 Klaas Bijleveld Zeewolde 1934 29:12 29:33 29:14 58:26
  3 19 Rien Delhez Zeewolde 1952 31:24 30:25 32:10 1:01:49
  4 241 Hans Uiterdijk Zeewolde 1948 34:14 34:10 33:52 1:08:02
  5 189 Rinus de Vries Zeewolde 1950     26:03 26:03
  6 248 Aart Mostert Harderwijk 1952 27:13     27:13
                   
V16 1 258 Renée van Os Zeewolde 1981 26:28 25:38   52:06
  2 256 Lisette van Bokhorst Zeewolde 1982 27:12 26:46 28:44 53:58
  3 257 Akkelien Kersten Zeewolde 1982 27:13 26:47 28:46 54:00
  4 306 Marisca de Jong Zeewolde 1988   23:53   23:53
  5 288 Marielle de Jong-Brust Biddinghuizen 1988   26:24   26:24
  6 333 Marielle de jong Biddinghuizen 1988     27:37 27:37
  7 294 Rianne Doorn Zeewolde 1989   28:19   28:19
  8 331 Esther Hollestelle Dronten 1991     28:36 28:36
                   
V35 1 250 Monique Schoon Nijkerk Gld 1970 24:27 24:20 24:04 48:24
  2 276 Sandra Visser Zeewolde 1970   26:16 25:07 51:23
  3 286 Annette Schraverus Nijkerk Gld 1968   26:38 26:39 53:17
  4 239 Esther Beekman-Klein Zeewolde 1969 30:02 29:50   59:52
  5 186 José de Kleijn Zeewolde 1968 32:08 33:03 34:21 1:05:11
  6 175 Irene Sijm - de Bruin Zeewolde 1970 43:46 40:54   1:24:40
  7 343 Saskia Roest Nijkerk Gld 1974     22:31 22:31
  8 235 Rian Postma Biddinghuizen 1974 25:02     25:02
  9 271 Mandy Buter Zeewolde 1975   26:44   26:44
  10 277 Maaike Snijder Nootdorp 1970   27:02   27:02
  11 126 Marion van Schaijk Zeewolde 1975   28:22   28:22
  12 282 Jeannette Remie Zeewolde 1969   30:24   30:24
  13 193 Karin Blaauw Zeewolde 1970 36:31     36:31
                   
V45 1 280 Anneke van der Meer Zeewolde 1966   25:00 25:23 50:23
  2 263 Vera Casteleijn Zeewolde 1958 27:33 26:29   54:02
  3 307 Carla de Jong Zeewolde 1961   27:26 27:50 55:16
  4 78 Karine Korporaal Zeewolde 1965 30:03 29:50 29:37 59:27
  5 261 Marry van Maanen Zeewolde 1962 33:19   31:13 1:04:32
  6 254 Loes Groen Dronten 1957 32:46 32:09   1:04:55
  7 52 Femy Hesp Zeewolde 1967 43:53   28:40 1:12:33
  8 334 Hanneke brust Biddinghuizen 1962     26:29 26:29
  9 202 Erna Emmens Zeewolde 1956   27:06   27:06
  10 342 Diena Halbertsma Zeewolde 1964     29:03 29:03
  11 220 Anita Siemerink Zeewolde 1964 30:02     30:02
  12 346 Anneke Hulscher Zeewolde 1965     31:26 31:26
  13 194 Tineke Haak Zeewolde 1960 36:42     36:42
10 km
M16 1 192 Ruben Verkaart Zeewolde 1988 36:22 36:22 36:52 1:12:44
  2 63 Remi Jansen Zeewolde 1974 38:55   38:41 1:17:36
  3 287 Tom de Jong Biddinghuizen 1986   39:41 42:05 1:21:46
  4 226 Evert van Tol Zeewolde 1983 42:55   42:25 1:25:20
  5 229 Roel Alofs Zeewolde 1983 45:12 44:31 44:49 1:29:20
  6 100 Stefan Minkhorst Zeewolde 1985   45:23 45:40 1:31:03
  7 264 Jan Zevenboom Zeewolde 1983 45:27   47:02 1:32:29
  8 223 Jordy van Maanen Zeewolde 1987 48:31   46:53 1:35:24
  9 61 Frank Hut Zeewolde 1977 51:12   44:52 1:36:04
  10 222 Yarno de Hiep Zeewolde 1994 50:24   49:58 1:40:22
  11 227 Rob Stuber Zeewolde 1990 38:52     38:52
  12 214 Koen Emmens Amersfoort 1985   39:21   39:21
  13 84 Guido Kwakkel Zeewolde 1977   39:49   39:49
  14 285 Gudo van Werkhoven Zeewolde 1976   45:15   45:15
  15 308 Jacco Scheen Zeewolde 1974   45:30   45:30
  16 232 Hein Termaat Harderwijk 1984 46:26     46:26
  17 234 Erik van der Veen Biddinghuizen 1974 47:54     47:54
  18 255 Bernard van de Ruitenbeek Biddinghuizen 1973 48:49     48:49
  19 325 Erik Stoffer Amersfoort 1985     48:55 48:55
  20 327 Silvester de Smidt Almere 1973     50:36 50:36
                   
M40 1 79 René Korporaal Zeewolde 1965 39:42 39:11 38:41 1:17:52
  2 299 Harm Jaap de Witt Nijkerk Gld 1967   39:29 40:25 1:19:54
  3 47 Krijn Haak Zeewolde 1971 40:33   39:53 1:20:26
  4 69 Jelmer de Jong Zeewolde 1967 41:02 40:42 39:54 1:20:36
  5 22 Léon van Dongen Zeewolde 1964 41:45 40:49   1:22:34
  6 178 Remmelt van Tilburg Huizen 1965 42:26 41:08   1:23:34
  7 70 Sieger-Rink de Jong Zeewolde 1963 42:47 41:45 44:15 1:24:32
  8 15 Robin Bruil Zeewolde 1969 44:33 41:56 42:48 1:24:44
  9 105 Hans Olde Hengel Zeewolde 1966 42:36 42:51 43:42 1:25:27
  10 133 Ferry Schrijnewerkers Zeewolde 1965 43:08   42:54 1:26:02
  11 37 Jan Fledderus Zeewolde 1968 43:21 45:18 43:20 1:26:41
  12 240 Jacco van Werkhoven Zeewolde 1969 44:46 43:24   1:28:10
  13 138 Hein Smelt Zeewolde 1963 44:49 44:44 43:31 1:28:15
  14 205 Sytse Algera Zeewolde 1970 44:50 44:07 46:39 1:28:57
  15 1 Erwin Alebregtse Zeewolde 1963 46:04 44:33 44:44 1:29:17
  16 215 Gert Jan Straatsma Zeewolde 1966 52:58 50:31   1:43:29
  17 145 Ronald Stokkentreef Zeewolde 1963 59:21 53:51 52:52 1:46:43
  18 296 Ludo Reneerkens Zeewolde 1964   53:03 54:03 1:47:06
  19 274 Eddy van der Wit Zeewolde 1967   53:50 54:28 1:48:18
  20 16 Micha de Bruin Zeewolde 1971   39:49   39:49
  21 315 Jeroen Vels Emmeloord 1970     40:13 40:13
  22 337 Joost Korthof Zeewolde 1970     43:02 43:02
  23 116 Eric Revet Zeewolde 1967   43:30   43:30
  24 60 Paul Hundscheidt Zeewolde 1963   43:40   43:40
  25 265 Bert Paulus Ermelo 1970 43:52     43:52
  26 293 Bart van der Sloot Naarden 1964   44:22   44:22
  27 115 Jos Revenberg Zeewolde 1962     45:53 45:53
  28 279 Johan zwaal Heemstede 1964   46:03   46:03
  29 252 Tom Dijkstra Zeewolde 1966 46:06     46:06
  30 204 Ramon Terschegget Zeewolde 1972   46:42   46:42
  31 352 Edwin de Vos Zeewolde 1963     48:19 48:19
  32 298 Robbert van der Wal Zeewolde 1971   48:24   48:24
  33 295 Henry Bruinsma Zeewolde 1971   52:14   52:14
  34 75 Esther Kloosterman Zeewolde 1965   54:10   54:10
  35 183 Hans Bennis Zeewolde 1965   1:01:06   1:01:06
                   
M50 1 170 Jan Hollestelle Dronten 1960 43:10 41:28 41:26 1:22:54
  2 206 Kees Rijsdijk Huizen 1961 44:20 43:13 42:36 1:25:49
  3 190 Jaap Dijkens Zeewolde 1960 43:38 43:29 43:15 1:26:44
  4 111 Gerco Pon Zeewolde 1961 43:19 43:59   1:27:18
  5 218 Frans Breg Blaricum 1956 44:00 44:01   1:28:01
  6 201 Rob Emmens Zeewolde 1956 45:02 44:18 44:50 1:29:08
  7 25 Louis Doorn Zeewolde 1956 46:04 44:40 46:56 1:30:44
  8 136 Hans van Sloten Zeewolde 1958 47:51 44:58 45:50 1:30:48
  9 127 Frank van Schaik Zeewolde 1962   45:21 45:55 1:31:16
  10 228 Harrie Hofstede Zeewolde 1961 46:13 48:40 48:04 1:34:17
  11 253 Henk Groen Dronten 1958 45:35 49:22 55:31 1:34:57
  12 209 Valentijn van Gorkom Zeewolde 1957 47:15   50:31 1:37:46
  13 18 Bas Dekkers Zeewolde 1961 50:08 50:17   1:40:25
  14 221 Ronald de Hiep Zeewolde 1962 54:14   55:37 1:49:51
  15 176 Pim Schouten Zeewolde 1958 57:13 56:24   1:53:37
  16 200 Leo Zantkuijl Blaricum 1957   41:52   41:52
  17 344 Peter Hop Harderwijk 1957     43:34 43:34
  18 301 Frans Zanders Biddinghuizen 1961   44:50   44:50
  19 56 Gerard van der Horst Zeewolde 1961 45:28     45:28
    207 Joop Majoor Huizen 1959   45:28   45:28
  21 152 Pim van Voorst Biddinghuizen 1962   46:02   46:02
  22 210 Fred van Rheenen Zeewolde 1959 47:15     47:15
  23 35 Frank Ellenbroek Zeewolde 1959   47:44   47:44
  24 107 Johan van Peperzeel Zeewolde 1962     48:09 48:09
  25 339 Jos van Rijt Amersfoort 1953     48:30 48:30
  26 98 Harry de Meijer Zeewolde 1953   50:23   50:23
  27 338 Peter Smit Zeewolde 1958     53:52 53:52
  28 347 Evert Ekker Zeewolde 1960     54:59 54:59
  29 195 Luc Haak Zeewolde 1957 57:18     57:18
                   
M60 1 230 Jack Weerdmeester Zeewolde 1952 40:53 40:50 40:16 1:21:06
  2 251 Wim Oudejans Nijkerk Gld 1945 42:58   45:29 1:28:27
  3 243 Peter Lier Naarden 1950 45:06   45:02 1:30:08
  4 238 Wim Andriessen Huizen 1948 47:07 46:14   1:33:21
  5 231 Roelof Pepping Dronten 1947 48:23 47:31 49:00 1:35:54
  6 94 Ton van Maarseveen Zeewolde 1948   51:54 51:18 1:43:12
  7 10 Kees Boertje Zeewolde 1947 54:22   52:11 1:46:33
  8 132 Theo Schouwenburg Zeewolde 1950 1:02:20 1:01:35 1:05:28 2:03:55
                   
V16 1 179 Harriette Lalkens Zeewolde 1985   40:34 39:55 1:20:29
  2 181 Sanne Kok Zeewolde 1988 57:35 57:21   1:54:56
  3 309 Melanie Spruijt Zeewolde 1979   39:53   39:53
  4 349 Jacolien Ruizendaal Urk 1983     41:23 41:23
  5 233 Mascha Budel Harderwijk 1981 53:04     53:04
                   
V35 1 4 Esther Beekman-Klein Zeewolde 1969     29:38 29:38
  2 351 Audrie de Wit Amersfoort 1971     54:45 54:45
  3 217 Petra Vogtschmidt Zeewolde 1969 1:01:23     1:01:23
                   
V45 1 203 Karin Vloemans Huizen 1961 43:06 42:27   1:25:33
  2 187 Marga Lesterhuis Huizen 1955   45:29 45:37 1:31:06
  3 130 Anita Schouwaert Zeewolde 1961   47:55 46:55 1:34:50
  4 87 Carin Lindeboom Zeewolde 1965 51:21 51:53 51:15 1:42:36
  5 45 Karin Gouw-Bijleveld Zeewolde 1962 52:34 52:34   1:45:08
  6 20 Marianne Dobber Zeewolde 1960 58:51   1:04:02 2:02:53
  7 58 Noortje Huiskens Zeewolde 1960 1:02:18   1:05:28 2:07:46
  8 17 Vera Castelijn Zeewolde 1958     28:07 28:07
  9 154 Paula de Vries Zeewolde 1966 56:18     56:18
  10 328 Tineke Hollestelle Dronten 1966     1:00:09 1:00:09
  11 259 Anneke Hulscher Zeewolde 1965 1:01:19     1:01:19
  12 236 Mieke stuber Zeewolde 1962 1:02:30     1:02:30
  13 345 Loes Groen Dronten 1957     1:05:02 1:05:02
  14 177 Yvonne Schouten Zeewolde 1960 1:05:25     1:05:25

Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Maatschappelijke stage
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...