U bent hier: HOME › 2012/2013 wedstrijd 4

2012/2013 wedstrijd 4

uitslag 4 de  LOKO loop

J6, 1 KM JEUGD    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Senna Kampinga Zeewolde 4:25
2 Merijn Korthof Zeewolde 5:30
3 Senna Fransen Zeewolde 5:33
4 Siebe Westerhof Zeewolde 5:37
5 Tjade Smelt Zeewolde 5:54
       
J6V, 1 KM JEUGD    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Floor Smelt Zeewolde 5:31
2 Marit de Munnik Zeewolde 5:40
3 Linde de Smidt Almere 5:47
       
J8, 1 KM JEUGD    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Thomas Bos Zeewolde 4:23
2 Rick van der Meer Zeewolde 4:27
3 Jouke Westerhof Zeewolde 4:28
4 Twan de Munnik Zeewolde 4:29
5 Dani Loef Zeewolde 5:51
6 Wouter van der Wit Zeewolde 7:24
7 Jasper Stikkelorum Huizen 10:34
       
J8V, 1 KM JEUGD    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Veerle Olde Hengel Zeewolde 8:00
       
J10, 2.5 KM JEUGD    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Youri Fransen Zeewolde 9:47
2 Jasper Koehorst Zeewolde 10:40
3 Symen Korthof Zeewolde 10:48
4 Jonas Hofstede Zeewolde 10:55
5 Jelle Smelt Zeewolde 12:21
6 Hidde Westerhof Zeewolde 12:28
7 Ivan Korthof Zeewolde 13:24
8 Mick Welling Zeewolde 14:06
       
J10V, 2.5 KM JEUGD    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Thirza de Vries Zeewolde 12:09
2 Aimee de Smidt Almere 12:58
3 Emma Welling Zeewolde 13:18
4 Joy de Looper Zeewolde 14:49
       
J13, 2.5 KM JEUGD    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Him de Looper Zeewolde 10:15
2 Simen van Herpt Zeewolde 10:38
3 Tim van der Kuijl Zeewolde 10:41
4 Jelle Bos Zeewolde 11:58
5 Tim Peters Zeewolde 12:14
       
J13V, 2.5 KM JEUGD    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Marlina Peters Zeewolde 11:28
2 Sanne den Hollander Zeewolde 11:49
3 Judith Revenberg Zeewolde 11:58
4 Anouk Welling Zeewolde 12:25
5 Jose Moerman Zeewolde 13:23
6 Esmee den Hollander Zeewolde 14:02
7 Cleo Wiegmans Zeewolde 14:06
       
M16, 5 KM SENIOREN    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jarick Stoop Dronten 18:43
2 Leon Hollestelle Dronten 18:45
3 Henri van Essen Nijkerk Gld 20:33
4 Stefan Hoogervorst Huizen 21:51
5 Justin van Zanten Zeewolde 24:32:00
6 Sven de Heus Zeewolde 25:20:00
7 Bjorn Hanekamp Zeewolde 26:17:00
8 Lenard de Koning Zeewolde 26:59:00
9 Mattheus de Breed Dronten 28:35:00
       
M40, 5 KM SENIOREN    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 David van der Meer Zeewolde 19:34
2 Agnus Gerringa Lelystad 20:53
3 Eric Möller Zeewolde 23:13
4 Rik de Munnik Zeewolde 23:30
5 Rik van Cappelle Zeewolde 24:03:00
6 Iskander Roos Zeewolde 25:55:00
7 Harry Sijm Zeewolde 26:00:00
       
M50, 5 KM SENIOREN    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Patrick Bouhuizen Zeewolde 19:33
2 Harry van 't Veld Nijkerk Gld 20:27
3 Hans de Kam Zeewolde 21:23
4 Rien Fokkens Zeewolde 21:28
5 Henjo de Looper Zeewolde 21:57
6 Barry Mostert Nijkerk Gld 22:39
7 Dennis Gehring Huizen 23:19
       
M60, 5 KM SENIOREN    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Rob Pit Baarn 22:05
2 Rinus de Vries Zeewolde 26:03:00
3 Klaas Bijleveld Zeewolde 29:14:00
4 Rien Delhez Zeewolde 32:10:00
5 Hans Uiterdijk Zeewolde 33:52:00
       
V16, 5 KM SENIOREN    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Marielle de jong Biddinghuizen 27:37:00
2 Esther Hollestelle Dronten 28:36:00
3 Lisette van Bokhorst Zeewolde 28:44:00
4 Akkelien Kersten Zeewolde 28:46:00
       
V35, 5 KM SENIOREN    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Saskia Roest Nijkerk Gld 22:31
2 Monique Schoon Nijkerk Gld 24:04:00
3 Sandra Visser Zeewolde 25:07:00
4 Annette Schraverus Nijkerk Gld 26:39:00
5 José de Kleijn Zeewolde 34:21:00
       
V45, 5 KM SENIOREN    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Anneke van der Meer Zeewolde 25:23:00
2 Hanneke brust Biddinghuizen 26:29:00
3 Carla de Jong Zeewolde 27:50:00
4 Femy Hesp Zeewolde 28:40:00
5 Diena Halbertsma Zeewolde 29:03:00
6 Karine Korporaal Zeewolde 29:37:00
7 Marry van Maanen Zeewolde 31:13:00
8 Anneke Hulscher Zeewolde 31:26:00
       
M16, 10 KM SENIOREN    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Ruben Verkaart Zeewolde 36:52:00
2 Remi Jansen Zeewolde 38:41:00
3 Tom de Jong Biddinghuizen 42:05:00
4 Evert van Tol Zeewolde 42:25:00
5 Roel Alofs Zeewolde 44:49:00
6 Frank Hut Zeewolde 44:52:00
7 Stefan Minkhorst Zeewolde 45:40:00
8 Jordy van Maanen Zeewolde 46:53:00
9 Jan Zevenboom Zeewolde 47:02:00
10 Erik Stoffer Amersfoort 48:55:00
11 Yarno de Hiep Zeewolde 49:58:00
12 Silvester de Smidt Almere 50:36:00
       
M40, 10 KM SENIOREN    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 René Korporaal Zeewolde 38:41:00
2 Krijn Haak Zeewolde 39:53:00
3 Jelmer de Jong Zeewolde 39:54:00
4 Jeroen Vels Emmeloord 40:13:00
5 Harm Jaap de Witt Nijkerk Gld 40:25:00
6 Robin Bruil Zeewolde 42:48:00
7 Ferry Schrijnewerkers Zeewolde 42:54:00
8 Joost Korthof Zeewolde 43:02:00
9 Jan Fledderus Zeewolde 43:20:00
10 Hein Smelt Zeewolde 43:31:00
11 Hans Olde Hengel Zeewolde 43:42:00
12 Sieger-Rink de Jong Zeewolde 44:15:00
13 Erwin Alebregtse Zeewolde 44:44:00
14 Jos Revenberg Zeewolde 45:53:00
15 Sytse Algera Zeewolde 46:39:00
16 Edwin de Vos Zeewolde 48:19:00
17 Ronald Stokkentreef Zeewolde 52:52:00
18 Ludo Reneerkens Zeewolde 54:03:00
19 Eddy van der Wit Zeewolde 54:28:00
       
M50, 10 KM SENIOREN    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jan Hollestelle Dronten 41:26:00
2 Kees Rijsdijk Huizen 42:36:00
3 Jaap Dijkens Zeewolde 43:15:00
4 Peter Hop Harderwijk 43:34:00
5 Rob Emmens Zeewolde 44:50:00
6 Hans van Sloten Zeewolde 45:50:00
7 Frank van Schaik Zeewolde 45:55:00
8 Louis Doorn Zeewolde 46:56:00
9 Harrie Hofstede Zeewolde 48:04:00
10 Johan van Peperzeel Zeewolde 48:09:00
11 Jos van Rijt Amersfoort 48:30:00
12 Valentijn van Gorkom Zeewolde 50:31:00
13 Peter Smit Zeewolde 53:52:00
14 Evert Ekker Zeewolde 54:59:00
15 Henk Groen Dronten 55:31:00
16 Ronald de Hiep Zeewolde 55:37:00
       
M60, 10 KM SENIOREN    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jack Weerdmeester Zeewolde 40:16:00
2 Peter Lier Naarden 45:02:00
3 Wim Oudejans Nijkerk Gld 45:29:00
4 Roelof Pepping Dronten 49:00:00
5 Ton van Maarseveen Zeewolde 51:18:00
6 Kees Boertje Zeewolde 52:11:00
7 Theo Schouwenburg Zeewolde 1:05:28
       
V16, 10 KM SENIOREN    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Harriette Lalkens Zeewolde 39:55:00
2 Jacolien Ruizendaal Urk 41:23:00
       
V35, 10 KM SENIOREN    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Audrie de Wit Amersfoort 54:45:00
       
V45, 10 KM SENIOREN    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Marga Lesterhuis Huizen 45:37:00
2 Anita Schouwaert Zeewolde 46:55:00
3 Carin Lindeboom Zeewolde 51:15:00
4 Tineke Hollestelle Dronten 1:00:09
5 Marianne Dobber Zeewolde 1:04:02
6 Loes Groen Dronten 1:05:02
7 Noortje Huiskens Zeewolde 1:05:28


Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Maatschappelijke stage
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...