U bent hier: HOME › 2012/2013 wedstrijd 2

2012/2013 wedstrijd 2

Uitslagenlijst 2 de Lokoloop competitie  
           
Zondag 11 november 2012  
           
 
J6, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Senna Kampinga 5 Zeewolde 4:37  
2 Allard Straatsma 4 Zeewolde 5:11  
3 Merijn Korthof 5 Zeewolde 5:12  
4 Siebe Westerhof 5 Zeewolde 5:21  
5 Rasmus van Werkhoven 6 Zeewolde 5:34  
6 Senna Fransen 6 Zeewolde 5:38  
7 Tjade Smelt 5 Zeewolde 6:00  
8 Adam van Werkhoven 6 Zeewolde 6:05  
 
J6V, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Emma van Werkhoven 4 Zeewolde 5:21  
2 Floor Smelt 5 Zeewolde 5:28  
3 Marit de Munnik 4 Zeewolde 5:46  
 
J8, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Twan de Munnik 3 Zeewolde 4:19  
2 Thomas Bos 2 Zeewolde 4:27  
3 Rick van der Meer 4 Zeewolde 4:28  
4 Jouke Westerhof 3 Zeewolde 4:39  
5 Casper Loohuizen 2 Zeewolde 4:46  
6 Dani Loef 4 Zeewolde 5:45  
7 Wouter van der Wit 3 Zeewolde 6:01  
 
J8V, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Elka Straatsma 3 Zeewolde 5:43  
2 Veerle Olde Hengel 3 Zeewolde 5:52  
 
J10, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Youri Fransen 1 Zeewolde 9:23  
2 Jasper Koehorst 99 Zeewolde 10:10  
3 Symen Korthof 0 Zeewolde 10:16  
4 Jonne Houtstra 1 Zeewolde 10:56  
5 Milan Bruinsma 1 Zeewolde 11:05  
6 Jonas Hofstede 2 Zeewolde 11:08  
7 Jelle Smelt 0 Zeewolde 12:34  
8 Hidde Westerhof 1 Zeewolde 12:53  
9 Mats Janssen 2 Zeewolde 13:08  
10 Mick Welling 0 Zeewolde 13:25  
11 Ivan Korthof 1 Zeewolde 13:25  
12 Daan van Kats 1 Zeewolde 15:12  
 
J10V, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Anouck Kloosterman 0 Zeewolde 11:26  
2 Thirza de Vries 0 Zeewolde 11:36  
3 Emma Welling 1 Zeewolde 13:51  
 
J13, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Simen van Herpt 98 Zeewolde 9:43  
2 Tim van der Kuijl 98 Zeewolde 10:11  
3 Sietse Helbig 97 Zeewolde 10:35  
4 Jelle Bos 98 Zeewolde 11:02  
5 Tim Peters 99 Zeewolde 11:30  
6 Mark Alebregtse 99 Zeewolde 16:18  
 
J13V, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Mabel Korporaal 97 Zeewolde 10:58  
2 Sanne den Hollander 99 Zeewolde 11:22  
3 Judith Revenberg 97 Zeewolde 11:42  
4 Anouk Welling 99 Zeewolde 11:49  
5 Marlina Peters 98 Zeewolde 11:51  
6 Esmee den Hollander 99 Zeewolde 12:53  
7 Cleo Wiegmans 99 Zeewolde 14:30  
 
M16, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Mark van der Kuijl 96 Zeewolde 18:32  
2 Jarick Stoop 96 Dronten 18:50  
3 Leon Hollestelle 94 Dronten 19:10  
4 Tom Fokkens 89 Zeewolde 19:52  
5 Corné Lof 92 Zeewolde 20:25  
6 Sven de Heus 85 Zeewolde 25:03:00  
 
M40, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Zeger knipmeijer 70 Amersfoort 18:49  
2 David van der Meer 71 Zeewolde 19:59  
3 Ed Beekman 64 Zeewolde 20:12  
4 Reinald Voorn 67 Zeewolde 21:51  
5 Rob van Zetten 64 Zeewolde 23:06  
6 Rik de Munnik 67 Zeewolde 23:34  
7 Coen Wedekind 69 Zwolle 23:42  
8 Eric Möller 69 Zeewolde 23:53  
9 Harry Sijm 70 Zeewolde 25:36:00  
 
M50, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Gertjan Eetel 61 Huizen 21:23  
2 Rien Fokkens 61 Zeewolde 22:16  
3 Peter Hop 57 Harderwijk 22:55  
4 Jan Willem Tromp 59 Zeewolde 24:11:00  
 
M60, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Rob Pit 51 Baarn 22:58  
2 Klaas Bijleveld 34 Zeewolde 29:33:00  
3 Rien Delhez 52 Zeewolde 30:25:00  
4 Hans Uiterdijk 48 Zeewolde 34:10:00  
 
V16, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Marisca de Jong 88 Zeewolde 23:53  
2 Renée van Os 81 Zeewolde 25:38:00  
3 Marielle de Jong-Brust 88 Biddinghuizen 26:24:00  
4 Lisette van Bokhorst 82 Zeewolde 26:46:00  
5 Akkelien Kersten 82 Zeewolde 26:47:00  
6 Rianne Doorn 89 Zeewolde 28:19:00  
 
V35, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Monique Schoon 70 Nijkerk Gld 24:20:00  
2 Sandra Visser 70 Zeewolde 26:16:00  
3 Annette Schraverus 68 Nijkerk Gld 26:38:00  
4 Mandy Buter 75 Zeewolde 26:44:00  
5 Maaike Snijder 70 Nootdorp 27:02:00  
6 Marion van Schaijk 75 Zeewolde 28:22:00  
7 Esther Beekman-Klein 69 Zeewolde 29:50:00  
8 Jeannette Remie 69 Zeewolde 30:24:00  
9 José de Kleijn 68 Zeewolde 33:03:00  
10 Irene Sijm - de Bruin 70 Zeewolde 40:54:00  
 
V45, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Anneke van der Meer 66 Zeewolde 25:00:00  
2 Vera Casteleijn 58 Zeewolde 26:29:00  
3 Erna Emmens 56 Zeewolde 27:06:00  
4 Carla de Jong 61 Zeewolde 27:26:00  
5 Karine Korporaal 65 Zeewolde 29:50:00  
6 Loes Groen 57 Dronten 32:09:00  
 
M16, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Ruben Verkaart 88 Zeewolde 36:22:00  
2 Koen Emmens 85 Amersfoort 39:21:00  
3 Tom de Jong 86 Biddinghuizen 39:41:00  
4 Guido Kwakkel 77 Zeewolde 39:49:00  
5 Roel Alofs 83 Zeewolde 44:31:00  
6 Gudo van Werkhoven 76 Zeewolde 45:15:00  
7 Stefan Minkhorst 85 Zeewolde 45:23:00  
8 Jacco Scheen 74 Zeewolde 45:30:00  
 
M40, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 René Korporaal 65 Zeewolde 39:11:00  
2 Harm Jaap de Witt 67 Nijkerk Gld 39:29:00  
3 Micha de Bruin 71 Zeewolde 39:49:00  
4 Jelmer de Jong 67 Zeewolde 40:42:00  
5 Léon van Dongen 64 Zeewolde 40:49:00  
6 Remmelt van Tilburg 65 Huizen 41:08:00  
7 Sieger-Rink de Jong 63 Zeewolde 41:45:00  
8 Robin Bruil 69 Zeewolde 41:56:00  
9 Hans Olde Hengel 66 Zeewolde 42:51:00  
10 Jacco van Werkhoven 69 Zeewolde 43:24:00  
11 Eric Revet 67 Zeewolde 43:30:00  
12 Paul Hundscheidt 63 Zeewolde 43:40:00  
13 Sytse Algera 70 Zeewolde 44:07:00  
14 Bart van der Sloot 64 Naarden 44:22:00  
15 Erwin Alebregtse 63 Zeewolde 44:33:00  
16 Hein Smelt 63 Zeewolde 44:44:00  
17 Jan Fledderus 68 Zeewolde 45:18:00  
18 Johan zwaal 64 Heemstede 46:03:00  
19 Ramon Terschegget 72 Zeewolde 46:42:00  
20 Robbert van der Wal 71 Zeewolde 48:24:00  
21 Gert Jan Straatsma 66 Zeewolde 50:31:00  
22 Henry Bruinsma 71 Zeewolde 52:14:00  
23 Ludo Reneerkens 64 Zeewolde 53:03:00  
24 Eddy van der Wit 67 Zeewolde 53:50:00  
25 Ronald Stokkentreef 63 Zeewolde 53:51:00  
26 Esther Kloosterman 65 Zeewolde 54:10:00  
27 Hans Bennis 65 Zeewolde 1:01:06  
 
M50, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jan Hollestelle 60 Dronten 41:28:00  
2 Leo Zantkuijl 57 Blaricum 41:52:00  
3 Kees Rijsdijk 61 Huizen 43:13:00  
4 Jaap Dijkens 60 Zeewolde 43:29:00  
5 Gerco Pon 61 Zeewolde 43:59:00  
6 Frans Breg 56 Blaricum 44:01:00  
7 Rob Emmens 56 Zeewolde 44:18:00  
8 Louis Doorn 56 Zeewolde 44:40:00  
9 Frans Zanders 61 Biddinghuizen 44:50:00  
10 Hans van Sloten 58 Zeewolde 44:58:00  
11 Frank van Schaik 62 Zeewolde 45:21:00  
12 Joop Majoor 59 Huizen 45:28:00  
13 Pim van Voorst 62 Biddinghuizen 46:02:00  
14 Frank Ellenbroek 59 Zeewolde 47:44:00  
15 Harrie Hofstede 61 Zeewolde 48:40:00  
16 Henk Groen 58 Dronten 49:22:00  
17 Bas Dekkers 61 Zeewolde 50:17:00  
18 Harry de Meijer 53 Zeewolde 50:23:00  
19 Pim Schouten 58 Zeewolde 56:24:00  
 
M60, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jack Weerdmeester 52 Zeewolde 40:50:00  
2 Wim Andriessen 48 Huizen 46:14:00  
3 Roelof Pepping 47 Dronten 47:31:00  
4 Ton van Maarseveen 48 Zeewolde 51:54:00  
5 Theo Schouwenburg 50 Zeewolde 1:01:35  
 
V16, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Melanie Spruijt 79 Zeewolde 39:53:00  
2 Harriette Lalkens 85 Zeewolde 40:34:00  
3 Sanne Kok 88 Zeewolde 57:21:00  
 
V45, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Karin Vloemans 61 Huizen 42:27:00  
2 Marga Lesterhuis 55 Huizen 45:29:00  
3 Anita Schouwaert 61 Zeewolde 47:55:00  
4 Carin Lindeboom 65 Zeewolde 51:53:00  
5 Karin Gouw-Bijleveld 62 Zeewolde 52:34:00  

Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender TVZ
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...