U bent hier: HOME › 2012/2013 wedstrijd 1

2012/2013 wedstrijd 1


1ste LOKO loop wedstrijd 14 oktober 2012

J6, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Allard Straatsma 4 Zeewolde 5:10  
2 Ids van Druten 5 Zeewolde 5:31  
3 Siebe Westerhof 5 Zeewolde 5:42  
4 Rasmus van Werkhoven 6 Zeewolde 5:48  
5 Tjade Smelt 5 Zeewolde 6:03  
6 Adam van Werkhoven 6 Zeewolde 6:36  
7 Luca Gerringa 6 Lelystad 6:40  
 
J6V, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Floor Smelt 5 Zeewolde 5:36  
2 Marit de Munnik 4 Zeewolde 5:45  
3 Emma van Werkhoven 4 Zeewolde 6:01  
 
J8, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Twan de Munnik 3 Zeewolde 4:33  
2 Jouke Westerhof 3 Zeewolde 4:50  
3 Casper Loohuizen 2 Zeewolde 5:01  
4 Dani Loef 4 Zeewolde 5:59  
5 Wouter van der Wit 3 Zeewolde 6:17  
 
J8V, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Beau Weijers 4 Zeewolde 5:23  
2 Veerle Olde Hengel 3 Zeewolde 5:44  
 
J10, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jasper Koehorst 99 Zeewolde 10:49  
2 Jonas Hofstede 2 Zeewolde 11:13  
3 Jonne Houtstra 1 Zeewolde 11:21  
4 Milan Bruinsma 1 Zeewolde 11:54  
5 Hidde Westerhof 1 Zeewolde 12:47  
6 Daan van Kats 1 Zeewolde 14:52  
 
J10V, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Thirza de Vries 0 Zeewolde 12:07  
2 Emma Welling 1 Zeewolde 13:08  
3 Joy de Looper 0 Zeewolde 13:18  
 
J13, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Simen van Herpt 98 Zeewolde 10:27  
2 Him de Looper 98 Zeewolde 10:37  
3 Tim van der Kuijl 98 Zeewolde 10:43  
4 Jelle Bos 98 Zeewolde 10:59  
5 Tim Peters 99 Zeewolde 11:34  
 
J13V, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Mabel Korporaal 97 Zeewolde 11:01  
2 Sanne den Hollander 99 Zeewolde 11:21  
3 Judith Revenberg 97 Zeewolde 11:26  
4 Marlina Peters 98 Zeewolde 11:27  
5 Anouk Welling 99 Zeewolde 12:02  
6 Esmee den Hollander 99 Zeewolde 13:10  
7 Cleo Wiegmans 99 Zeewolde 13:11  
 
M16, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Antoon van Beek 94 Zeewolde 16:43  
2 Tjade Looman 93 Zeewolde 18:55  
3 Mark van der Kuijl 96 Zeewolde 19:18  
4 Jarick Stoop 96 Dronten 19:48  
5 Leon Hollestelle 94 Dronten 19:52  
6 Nick Root 87 Zeewolde 23:10  
7 Mike van Beek 91 Zeewolde 23:25  
 
M40, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Ed Beekman 64 Zeewolde 20:11  
2 Agnus Gerringa 71 Lelystad 21:37  
3 Eric Möller 69 Zeewolde 23:20  
4 Rik de Munnik 67 Zeewolde 23:41  
5 Rob van Zetten 64 Zeewolde 24:03:00  
6 Harry Sijm 70 Zeewolde 27:18:00  
7 Iskander Roos 68 Zeewolde 32:06:00  
 
M50, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Gertjan Eekel 61 Huizen 21:43  
2 Barry Mostert 54 Nijkerk Gld 22:14  
3 Jaap de Vries 62 Zeewolde 24:25:00  
4 Dennis Gehring 55 Huizen 24:50:00  
5 Wutze Wiegmans 57 Zeewolde 32:01:00  
6 Henjo de Looper 61 Zeewolde 43:54:00  
 
M60, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Aart Mostert 52 Harderwijk 27:13:00  
2 Klaas Bijleveld 34 Zeewolde 29:12:00  
3 Rien Delhez 52 Zeewolde 31:24:00  
4 Hans Uiterdijk 48 Zeewolde 34:14:00  
 
V16, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Renée van OS 81 Zeewolde 26:28:00  
2 Lisette van Bokhorst 82 Zeewolde 27:12:00  
3 Akkelien Kersten 82 Zeewolde 27:13:00  
 
V35, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Monique Schoon 70 Nijkerk Gld 24:27:00  
2 Rian Postma 74 Biddinghuizen 25:02:00  
3 Esther Beekman-Klein 69 Zeewolde 30:02:00  
4 José de Kleijn 68 Zeewolde 32:08:00  
5 Karin Blaauw 70 Zeewolde 36:31:00  
6 Irene Sijm - de Bruin 70 Zeewolde 43:46:00  
 
V45, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Vera Casteleijn 58 Zeewolde 27:33:00  
2 Anita Siemerink 64 Zeewolde 30:02:00  
3 Karine Korporaal 65 Zeewolde 30:03:00  
4 Loes Groen 57 Dronten 32:46:00  
5 Marry van Maanen 62 Zeewolde 33:19:00  
6 Tineke Haak 60 Zeewolde 36:42:00  
7 Femy Hesp 67 Zeewolde 43:53:00  
 
M16, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Ruben Verkaart 88 Zeewolde 36:22:00  
2 Rob Stuber 90 Zeewolde 38:52:00  
3 Remi Jansen 74 Zeewolde 38:55:00  
4 Evert van Tol 83 Zeewolde 42:55:00  
5 Roel Alofs 83 Zeewolde 45:12:00  
6 Jan Zevenboom 83 Zeewolde 45:27:00  
7 Hein Termaat 84 Harderwijk 46:26:00  
8 Erik van der Veen 74 Biddinghuizen 47:54:00  
9 Jordy van Maanen 87 Zeewolde 48:31:00  
10 Bernard van de Ruitenb 73 Biddinghuizen 48:49:00  
11 Yarno de Hiep 94 Zeewolde 50:24:00  
12 Frank Hut 77 Zeewolde 51:12:00  
 
M40, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 René Korporaal 65 Zeewolde 39:42:00  
2 Krijn Haak 71 Zeewolde 40:33:00  
3 Jelmer de Jong 67 Zeewolde 41:02:00  
4 Léon van Dongen 64 Zeewolde 41:45:00  
5 Remmelt van Tilburg 65 Huizen 42:26:00  
6 Hans Olde Hengel 66 Zeewolde 42:36:00  
7 Sieger-Rink de Jong 63 Zeewolde 42:47:00  
8 Ferry Schrijnewerkers 65 Zeewolde 43:08:00  
9 Jan Fledderus 68 Zeewolde 43:21:00  
10 Bert Paulus 70 Ermelo 43:52:00  
11 Robin Bruil 69 Zeewolde 44:33:00  
12 Jacco van Werkhoven 69 Zeewolde 44:46:00  
13 Hein Smelt 63 Zeewolde 44:49:00  
14 Sytse Algera 70 Zeewolde 44:50:00  
15 Erwin Alebregtse 63 Zeewolde 46:04:00  
16 Tom Dijkstra 66 Zeewolde 46:06:00  
17 Ludo Reneerkens 64 Zeewolde 52:16:00  
18 Gert Jan Straatsma 66 Zeewolde 52:58:00  
19 Ronald Stokkentreef 63 Zeewolde 59:21:00  
 
M50, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jan Hollestelle 60 Dronten 43:10:00  
2 Gerco Pon 61 Zeewolde 43:19:00  
3 Jaap Dijkens 60 Zeewolde 43:38:00  
4 Frans Breg 56 Blaricum 44:00:00  
5 Kees Rijsdijk 61 Huizen 44:20:00  
6 Rob Emmens 56 Zeewolde 45:02:00  
7 Gerard van der Horst 61 Zeewolde 45:28:00  
8 Henk Groen 58 Dronten 45:35:00  
9 Louis Doorn 56 Zeewolde 46:04:00  
10 Harrie Hofstede 61 Zeewolde 46:13:00  
11 Valentijn van Gorkom 57 Zeewolde 47:15:00  
12 Fred van Rheenen 59 Zeewolde 47:15:00  
13 Hans van Sloten 58 Zeewolde 47:51:00  
14 Bas Dekkers 61 Zeewolde 50:08:00  
15 Ronald de Hiep 62 Zeewolde 54:14:00  
16 Pim Schouten 58 Zeewolde 57:13:00  
17 Luc Haak 57 Zeewolde 57:18:00  
 
M60, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jack Weerdmeester 52 Zeewolde 40:53:00  
2 Wim Oudejans 45 Nijkerk Gld 42:58:00  
3 Peter Lier 50 Naarden 45:06:00  
4 Wim Andriessen 48 Huizen 47:07:00  
5 Roelof Pepping 47 Dronten 48:23:00  
6 Kees Boertje 47 Zeewolde 54:22:00  
7 Theo Schouwenburg 50 Zeewolde 1:02:20  
 
V16, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Mascha Budel 81 Harderwijk 53:04:00  
2 Sanne Kok 88 Zeewolde 57:35:00  
 
V35, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Petra Vogtschmidt 69 Zeewolde 1:01:23  
 
V45, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Karin Vloemans 61 Huizen 43:06:00  
2 Carin Lindeboom 65 Zeewolde 51:21:00  
3 Karin Gouw-Bijleveld 62 Zeewolde 52:34:00  
4 Paula de Vries 66 Zeewolde 56:18:00  
5 Marianne Dobber 60 Zeewolde 58:51:00  
6 Anneke Hulscher 65 Zeewolde 1:01:19  
7 Noortje Huiskens 60 Zeewolde 1:02:18  
8 Mieke stuber 62 Zeewolde 1:02:30  
9 Yvonne Schouten 60 Zeewolde 1:05:25  

Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Maatschappelijke stage
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...