U bent hier: HOME › 2011/2012 wedstrijd 5

2011/2012 wedstrijd 5

Uitslagenlijst Lokoloop competitie  
           
Zeewolde - Zondag 11 maart 2012  
           
 
J6, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats Tijd  
1 Jouke Westerhof 2003 Zeewolde 4:57  
2 Mauro van der Meer  2005 Almere   5:20   
3 Merijn Korthof 2005 Zeewolde 5:32  
4 Siebe Westerhof 2005 Zeewolde 5:57  
5 Tjade Smelt 2005 Zeewolde 6:11  
 
J6V, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats Tijd  
1 Marit de Munnik 4 Zeewolde 5:36  
2 Floor Smelt 5 Zeewolde 5:43  
 
J8, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats Tijd  
1 Twan de Munnik 3 Zeewolde 4:18  
2 Jonas Hofstede 2 Zeewolde 4:21  
3 Thomas Bos 2 Zeewolde 4:36  
4 Hidde Westerhof 1 Zeewolde 5:04  
5 Daan van Kats 1 Zeewolde 5:45  
 
J8V, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats Tijd  
1 Romy Möller 2 Zeewolde 5:36  
2 Sophie Kokkeler 2 Zeewolde 6:21  
 
J10, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats Tijd  
1 Simen van Herpt 98 Zeewolde 9:46  
2 Symen Korthof 0 Zeewolde 10:39  
3 Boris Sierink 99 Zeewolde 11:02  
4 Stefan Zondervan 99 Amersfoort 11:05  
5 Tim Peters 99 Zeewolde 11:44  
6 Mick Welling 0 Zeewolde 13:22  
7 Ivan Korthof 1 Zeewolde 13:33  
8 Jochem Vries 0 Zeewolde 16:00  
9 Mark Alebregtse 99 Zeewolde 16:25  
 
J10V, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats Tijd  
1 Anouk Welling 99 Zeewolde 12:18  
2 Joy de Looper 0 Zeewolde 14:23  
3 Tirza de Vries 0 Zeewolde 15:02  
 
J13, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats Tijd  
1 Tim van der Kuijl 98 Zeewolde 9:56  
2 Him de Looper 98 Zeewolde 10:41  
3 Nick Smit 98 Zeewolde 10:58  
4 Wytse Vries 98 Zeewolde 11:09  
5 Jelle Bos 98 Zeewolde 11:28  
 
J13V, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats Tijd  
1 Mabel Korporaal 97 Zeewolde 11:09  
2 Judith Revenberg 97 Zeewolde 11:51  
3 Marlina Peters 98 Zeewolde 13:19  
 
M16, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats Tijd  
1 Antoon van Beek 94 Zeewolde 16:59  
2 Marcel Noordegraaf 88 Zeewolde 18:17  
3 Sven Jakobsen 95 Amersfoort 18:46  
4 Tom van de Brink 94 Zeewolde 18:50  
5 Mark van der Kuijl 96 Zeewolde 19:42  
6 Corne Lof 92 Zeewolde 20:31  
7 Mike van Beek 91 Zeewolde 21:46  
8 Martijn Augustijn 73 Hoogland 24:38:00  
9 Bastian Taal 80 Zeewolde 25:42:00  
 
M40, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats Tijd  
1 Mark van Tol 66 Huizen 19:01  
2 Eduard Beekman 64 Zeewolde 20:18  
3 Jaap Hop 64 Hierden 22:33  
4 Gerard-Jan Kramer 62 Zeewolde 23:05  
5 Juan Kamphuis 67 Zeewolde 23:23  
6 Jaap de Vries 62 Zeewolde 24:37:00  
7 Eric Revet 67 Zeewolde 37:34:00  
 
M50, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats Tijd  
1 Harry van 't Veld 61 Nijkerk Gld 18:25  
2 Gerard van der Horst 61 Zeewolde 21:13  
3 Dennis Gehring 55 Huizen 22:29  
4 Henk Veldhuis 61 Zeewolde 29:31:00  
5 Rien Delhez 52 Zeewolde 30:29:00  
6 Henri van der Valk 56 Den Dolder 33:31:00  
 
M60, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats Tijd  
1 Wim Oudejaar 45 Nijkerk Gld 24:54:00  
2 Hans Uiterdijk 48 Zeewolde 34:52:00  
 
V16, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats Tijd  
1 Marisca de Jong 88 Zeewolde 25:11:00  
2 Amber van Druten 96 Zeewolde 25:15:00  
3 Lisa de Graaf 95 Zeewolde 25:23:00  
4 Dannii van Amerongen 95 Zeewolde 26:32:00  
5 Yannieck Wender 96 Zeewolde 26:34:00  
6 Danielle Baveco 96 Zeewolde 27:14:00  
7 Julia van Loon 95 Zeewolde 28:49:00  
8 Kaylee Schrijnewerkers 95 Zeewolde 29:42:00  
9 Merel Revet 96 Zeewolde 37:28:00  
10 Nicole Calis 87 Zeewolde 39:05:00  
 
V35, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats Tijd  
1 Monique Schoon 70 Nijkerk Gld 24:56:00  
2 Annelies van den Berg 76 Zeewolde 28:15:00  
3 Nancy van der Horst 73 Zeewolde 29:30:00  
4 José de Kleijn 68 Zeewolde 32:16:00  
 
V45, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats Tijd  
1 Anneke van der Meer 66 Zeewolde 24:50:00  
2 Joke Lof 63 Zeewolde 26:23:00  
3 Gemma Schulting 61 Zeewolde 28:27:00  
 
M16, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats Tijd  
1 Koen Henkes 82 Zeewolde 32:48:00  
2 Menno van der Meer 72 Almere 36:42:00  
3 Jesper Knoop 82 Amersfoort 37:28:00  
4 Stefan Hoogervorst 75 Huizen 42:32:00  
5 Ewout Wijnbergen 94 Zeewolde 53:21:00  
6 Maurizio Sleurink 94 Zeewolde 53:39:00  
 
M40, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats Tijd  
1 Zeger Knipmeijer 70 Amersfoort 39:06:00  
2 Ed Jakobsen 62 Amersfoort 39:10:00  
3 Ron Gouw 63 Zeewolde 39:36:00  
4 Léon van Dongen 64 Zeewolde 41:26:00  
5 Rob Schortinghuis 63 Huizen 41:33:00  
6 Ferry Schrijnewerkers 65 Zeewolde 41:48:00  
7 Remmelt van Tilburg 65 Huizen 42:22:00  
8 Jelmer de Jong 67 Zeewolde 43:03:00  
9 Sieger-Rink de Jong 63 Zeewolde 43:19:00  
10 Erwin Alebregtse 63 Zeewolde 44:50:00  
11 Hein Smelt 63 Zeewolde 44:58:00  
12 Harrie Hofstede 61 Zeewolde 46:46:00  
13 Jos Revenberg 62 Zeewolde 49:12:00  
14 Leon de Ridder 65 Zeewolde 49:58:00  
15 Robin Bruil 69 Zeewolde 50:46:00  
16 Johan van Peperzeel 62 Zeewolde 50:47:00  
17 Ludo Reneerkens 64 Zeewolde 53:50:00  
18 Ronald Stokkentreef 63 Zeewolde 56:53:00  
 
M50, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats Tijd  
1 Bas Pieterse 60 Zeewolde 38:05:00  
2 Jack Weerdmeester 52 Zeewolde 39:26:00  
3 Leo Zandkuijl 57 Blaricum 41:36:00  
4 Kees Rijsdijk 61 Huizen 43:45:00  
5 Eef Hoff 58 Huizen 44:06:00  
6 Gerco Pon 61 Zeewolde 44:13:00  
7 Louis Doorn 56 Zeewolde 44:18:00  
8 Hans de Kam 60 Zeewolde 44:29:00  
9 Barry Mostert 54 Nijkerk Gld 45:06:00  
10 Jaap Dijkens 60 Zeewolde 47:23:00  
11 Sander van der Werf 59 Zeewolde 48:45:00  
 
M60, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats Tijd  
1 Rob Pit 51 Baarn 44:31:00  
2 Arnold Stoop 43 Harderwijk 46:08:00  
3 Ton van Maarseveen 48 Zeewolde 55:42:00  
4 Henny Bosselaar 49 Baarn 55:45:00  
5 John de Vries 43 Baarn 59:27:00  
 
V16, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats Tijd  
1 Sanne Kok 88 Zeewolde 55:47:00  
 
V35, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats Tijd  
1 Saskia Roest 74 Nijkerk Gld 49:14:00  
2 Angelina Kuijpers 68 Amersfoort 51:08:00  
3 Esther Beekman-Klein 69 Zeewolde 56:50:00  
4 Annette Schraverus 68 Nijkerk Gld 57:16:00  
5 Pauline Florie 67 Zeewolde 58:27:00  
 
V45, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats Tijd  
1 Marga Lesterhuis 55 Huizen 46:10:00  
2 Carin Lindeboom 65 Zeewolde 50:46:00  
3 Karin Gouw-Bijleveld 62 Zeewolde 53:06:00  
4 Vera Castelijn 58 Zeewolde 56:29:00  
5 Marianne Dobber 60 Zeewolde 57:02:00  
6 Ria Schouwenburg 54 Zeewolde 59:16:00  
7 Noortje Huiskens 60 Zeewolde 1:06:19  
 
M16, 15 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats Tijd  
1 Arno Kruidhof 78 Staphorst 1:05:12  
 
M40, 15 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats Tijd  
1 Stephan Westphal 69 Putten 1:10:34  
2 Jurgen Beer 65 Zeewolde 1:16:39  
3 Bas Dekkers 65 Zeewolde 1:32:25  
 
M50, 15 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats Tijd  
1 Jan Schaafsma 59 Zeewolde 1:06:27  
2 Dirk Kop 59 Amersfoort 1:14:00  
3 Harrij de Meijer 53 Zeewolde 1:32:24  
 
V45, 15 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats Tijd  
1 Ingeborg Schoonackers 53 Almere 1:20:37  

Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Maatschappelijke stage
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...