U bent hier: HOME › Tussenstand na vier 2011

tussenstand na vier wedstrijden

LOKO loopcompetitie 2011/2012  
Tussenstand na 4 wedstrijden  
        1 km               
                     
J6 1 402 Jouke Westerhof Zeewolde 2003 5:01 5:14 5:05 5:03 15:09  
  2 416 Beau  Weijers Zeewolde 2004   5:43 5:30 5:39 16:52  
  3 413 Merijn  Korthof Zeewolde 2005   5:49 6:22 5:39 17:50  
  4 405 Siebe  Westerhof Zeewolde 2005 7:35 6:42 6:31 6:32 19:45  
  5 414 Senna  Fransen Zeewolde 2006   6:44 7:13 6:37 20:34  
  6 411 Tjade  Smelt Zeewolde 2005 7:59 7:16 6:58   22:13  
  7 407 Teun  de Groot Zeewolde 2004 5:00       5:00  
  8 418 Ties  Ketelaar Zeewolde 2004     6:00   6:00  
                       
J6V 1 410 Marit  de Munnik Zeewolde 2004 6:56 5:44 5:46 6:04 17:34  
  2 412 Floor  Smelt Zeewolde 2005 7:15 6:21 6:26   20:02  
                       
J8 1 401 Thomas  Bos Zeewolde 2002 4:37 4:26 4:47   13:50  
  2 417 Twan  de Munnik Zeewolde 2003   4:39 4:36 4:39 13:54  
  3 404 Hidde  Westerhof Zeewolde 2001 5:07 5:08 5:31 5:18 15:33  
  4 403 Jonas Hofstede Zeewolde 2002   4:22   4:29 8:51  
  5 409 Stan  Ritsema Zeewolde 2003 5:13 4:56     10:09  
  6 415 Daan  van Kats Zeewolde 2001   5:46 5:56   11:42  
  7 419 Milan  Bruinsma Zeewolde 2001       4:45 4:45  
  8 406 Jelte  de Vries Zeewolde 2002 5:40       5:40  
                       
J8V 1 408 Sophie  Kokkeler Zeewolde 2002 6:26 6:24     12:50  
        2,5km              
                     
J10 1 449 Simen  van Herpt Zeewolde 1998 10:03 10:06 10:36   30:45  
  2 461 Symen  Korthof Zeewolde 2000   10:57 11:02 11:06 33:05  
  3 441 Jonne Houtstra Zeewolde 2001 11:10 11:21   11:59 34:30  
  4 444 Boris  Sierink Zeewolde 1999 12:10 11:41 11:43   35:34  
  5 447 Tim  Peters Zeewolde 1999 12:36 12:11 12:44 13:12 37:31  
  6 460 Ivan  Korthof Zeewolde 2001   12:30 13:25 13:55 39:50  
  7 457 Mick  Welling Zeewolde 2000 13:00   13:12 14:12 40:24  
  8 459 Jelle  Smelt Zeewolde 2000 13:30 13:34 13:41   40:45  
  9 443 Mark  Alebregtse Zeewolde 1999 18:35 15:38 17:41 15:53 49:12  
  10 463 Youri  Fransen Zeewolde 2001   9:46   10:20 20:06  
  11 462 Stefan  Zondervan Amersfoort 1999   11:22 11:56   23:18  
  12 472 Sil  Schoon Nijkerk  Gld 2000       12:04 12:04  
  13 468 Marnix  Ketelaar Zeewolde 2000     13:00   13:00  
J10V 1 464 Anouk  Welling Zeewolde 1999   12:55 12:49 13:53 39:37  
  2 456 Joy de Looper Zeewolde 2000 14:10   15:03 14:31 43:44  
  3 454 Tirza  de Vries Zeewolde 2000 16:32 16:57 16:37   50:06  
  4 448 Tessa  Nieuwenhuis Zeewolde 1998 11:22       11:22  
  5 471 Amber  de Vos Zeewolde 1999       14:52 14:52  
                       
J13 1 455 Him  de Looper Zeewolde 1998 10:12 10:06 10:42 10:46 31:00  
  2 458 Tim  van der  Kuijl Zeewolde 1998 10:31 10:52 11:10 11:18 32:33  
  3 451 Nick  Smit Zeewolde 1998 11:03 10:54 11:03   33:00  
  4 442 Jelle  Bos Zeewolde 1998 11:59 12:02 11:53   35:54  
  5 465 Floor  Nieuwenhuis Zeewolde 1996   12:59 13:08   26:07  
  6 452 Kelvin  Schrijnewerkers Zeewolde 1997 11:04       11:04  
  7 467 Wytse  Vries Zeewolde 1998     11:28   11:28  
                       
J13V 1 450 Mabel  Korporaal Zeewolde 1997 11:05 11:04   11:50 33:59  
  2 445 Judith  Revenberg Zeewolde 1997 11:31 11:37 11:52 12:36 35:00  
  3 446 Marlina  Peters Zeewolde 1998 11:39 12:07 12:33 13:52 36:19  
  4 453 Mylou  de Vries Zeewolde 1997 13:40 13:56 13:07   40:43  
  5 470 Sarah  van Druten Zeewolde 1998     13:34   13:34  
  6 469 Lara  Ketelaar Zeewolde 1998     13:35   13:35  
  5 211 Henri  van der  Valk Den  Dolder 1956     34:29 34:16 1:08:45  
        5km              
                     
M16 1 195 Rob  Stuber Zeewolde 1990 18:19 17:34 17:38   53:31  
  2 264 Sven  Jakobsen Amersfoort 1995   18:53 18:47 19:34 57:14  
  3 247 Mark  van der  Kuijl Zeewolde 1996 20:37   20:01 20:45 1:01:23  
  4 184 Corne  Lof Zeewolde 1992 20:44 20:42 20:26 20:43 1:01:51  
  5 298 Marcel  Noordegraaf Zeewolde 1988     17:26 17:40 35:06  
  6 238 Stephan  Daams Zeewolde 1972 27:53 25:01     52:54  
  7 296 Bastian  Taal Zeewolde 1980     27:13 26:34 53:47  
  8 252 Antoon  van Beek Zeewolde 1994       17:18 17:18  
  9 291 Raimo  Westerhof Harderwijk 1986     17:38   17:38  
  10 281 Erwin  Demmer Voorthuizen 1979   19:23     19:23  
  11 332 Tom  Fokkens Leiden 1989       20:33 20:33  
  12 95 Stefan  Minkhorst Zeewolde 1985 20:46       20:46  
  13 319 Jordy  van Maanen Zeewolde 1987       22:00 22:00  
  14 306 Cyriel  Gouw Zeewolde 1996     23:41   23:41  
                       
M40 1 282 Iskander  Roos Zeewolde 1968   33:21 30:59 29:34 1:33:54  
  2 183 Eduard  Beekman Zeewolde 1964 20:40   20:06   40:46  
  3 288 Harry  Fransen Zeewolde 1968     21:41 21:26 43:07  
  4 283 Jeroen  Brakke Zeewolde 1970   33:20 30:57   1:04:17  
  5 251 Krijn  Haak Zeewolde 1971       21:01 21:01  
  6 304 Hans  Olde  Hengel Zeewolde 1966     21:33   21:33  
  7 221 Gert-Jan  Kersten Almere 1970 22:20       22:20  
  8 309 Gerard-Jan  Kramer Zeewolde 1962       23:55 23:55  
  9 311 Michiel  Slot Zeewolde 1969       25:07 25:07  
  10 280 Hans  Eitjes Zeewolde 1962   25:13     25:13  
  11 303 Rob  van Puffelen Zeewolde 1968     27:40   27:40  
  12 271 Theo  van Domselaar Nijkerk  Gld 1968   29:09     29:09  
  13 328 Jaap de Vries Zeewolde 1962       32:34 32:34  
                       
M50 1 219 Harry  van 't  Veld Nijkerk  Gld 1961 18:40 18:14 18:19   55:13  
  2 163 Rien  Delhez Zeewolde 1952 29:53 29:23 28:51 29:22 1:27:36  
  3 162 Leo Zandkuijl Blaricum 1957 20:49   20:03   40:52  
  4 226 Dennis  Gehring Huizen 1955 23:36 22:29     46:05  
  5 211 Henri  van der  Valk Den  Dolder 1956     34:29 34:16 1:08:45  
  6 197 Paul  Lindeboom Zeewolde 1961       21:24 21:24  
  7 333 Rien  Fokkens Zeewolde 1961       22:10 22:10  
  8 212 Harry  van Beek Zeewolde 1955 23:31       23:31  
  9 324 Jan Willem  Tromp Zeewolde 1959       24:00 24:00  
  10 132 Gerard  Smit Zeewolde 1960 27:53       27:53  
  11 322 Evert  Ekker Zeewolde 1960       28:08 28:08  
  12 199 Pim  Schouten Zeewolde 1958   28:46     28:46  
  13 336 Henk  Veldhuis Zeewolde 1961       30:01 30:01  
                       
M60 1 220 Rinus  de Vries Zeewolde 1950 25:24 24:52 24:28 25:29 1:14:44  
  2 172 Hans  Uiterdijk Zeewolde 1948 33:40 33:41 35:29 37:14 1:42:50  
  3 289 Jan Hoeve Steenwijk 1943     28:20 27:41 56:01  
  4 313 Wim  Oudejaar Nijkerk  Gld 1945       24:45 24:45  
                       
V16 1 323 Marisca  de Jong Zeewolde 1988       24:00 24:00  
  2 310 Sabina  Majoor Nijkerk  Gld 1980       24:12 24:12  
  3 292 Iris  Bouw Harderwijk 1988     24:44   24:44  
4 302 Marloes  Snip-Brumlief Harderwijk 1985     24:58   24:58  
5 299 Marijke  Nobel Harderwijk 1990     25:25   25:25  
6 244 Nicole  Calis Harderwijk 1987 27:05       27:05  
7 279 Tessa  Kok Harderwijk 1990   28:18     28:18  
  278 Cora  ven den Boom Harderwijk 1990   28:18     28:18  
9 205 Esther  Jansen Harderwijk 1979   28:46     28:46  
10 147 Mylène  Wijnands Harderwijk 1988 31:54       31:54  
11 326 Mylou  de Vries Harderwijk 1996       32:34 32:34  
                       
V35 1 213 José de Kleijn Harderwijk 1968 30:46 29:25 29:54 30:53 1:30:05  
  2 273 Monique  Schoon Harderwijk 1970   24:36   24:46 49:22  
  3 295 Sabina  van Werkhoven Harderwijk 1976     27:09 26:26 53:35  
  4 284 Babet  Fransen Harderwijk 1970   26:33   28:09 54:42  
  5 269 Jeannette  Remie Harderwijk 1969   29:37 28:50   58:27  
  6 240 Haddy  Geleijnse-Kieft Harderwijk 1973 32:32 31:28     1:04:00  
  7 255 Sybrigje  Westerhof Harderwijk 1969   26:41     26:41  
  8 331 Annelies  van den Berg Harderwijk 1976       28:30 28:30  
  9 265 Lieke  Bienfait Harderwijk 1968   29:35     29:35  
                       
V45 1 239 Gemma  Schulting Harderwijk 1961 30:17   34:29 28:48 1:33:34  
  2 189 Yvonne  Schouten Harderwijk 1960   32:20 30:27 33:46 1:36:33  
  3 215 Anneke  van der  Meer Harderwijk 1966     26:22 25:30 51:52  
  4 186 Joke Lof Harderwijk 1963   26:16     26:16  
  5 285 Francine  van Druten Harderwijk 1964     28:50   28:50  
  6 275 Loes Groen Harderwijk 1957   30:33     30:33  
  7 294 Corry  Maasdamme Harderwijk 1950     31:15   31:15  
  8 246 Ellen  van der  Veen Harderwijk 1962 32:34       32:34  
  9 182 Marry  van Maanen Harderwijk 1962 32:58       32:58  
        10 km              
                     
M16 1 59 Remi  Jansen Zeewolde 1974 41:38 39:59   42:51 2:04:28  
  2 47 Koen  Henkes Zeewolde 1982 35:58   37:34   1:13:32  
  3 81 Guido  Kwakkel Zeewolde 1977   37:32   37:33 1:15:05  
  4 210 Stefan  Hoogervorst Huizen 1975 43:52     44:56 1:28:48  
  5 209 Fester  van der  Voorn Zeewolde 1976 49:52 51:06     1:40:58  
  6 164 Chris  van Wijk Zeewolde 1992 56:23 56:21     1:52:44  
  7 325 Jesper  Knoop Amersfoort 1982       38:13 38:13  
  8 320 Geert  Nobel Zeewolde 1987       38:20 38:20  
  9 15 Micha  de Bruin Zeewolde 1971       38:35 38:35  
  10 37 Tom  Fokkens Zeewolde 1989 38:55       38:55  
  11 217 Evert  van Tol Zeewolde 1983 40:43       40:43  
  12 290 Henri  van Essen Nijkerk  Gld 1973     40:51   40:51  
  13 250 Rob  Stuber Zeewolde 1990       41:16 41:16  
  14 277 Aron  van den Boom Hoogland 1989   42:30     42:30  
  15 300 Koen  Emmens Amersfoort 1985     42:32   42:32  
  16 179 Ramon  Terschegget Zeewolde 1972 45:55       45:55  
  17 233 Jordy  van maanen Zeewolde 1987 47:40       47:40  
  18 267 Robert  Geleijnse Zeewolde 1975   49:47     49:47  
  19 207 Edwin  Schouwenburg Zeewolde 1984   52:46     52:46  
                       
M40 1 75 René  Korporaal Zeewolde 1965 38:29 37:47 38:02   1:54:18  
  2 174 Zeger  Knipmeijer Amersfoort 1970 39:20   38:39 38:53 1:56:52  
  3 263 Ed  Jakobsen Amersfoort 1962   38:52 38:44 40:40 1:58:16  
  4 166 Remmelt  van Tilburg Huizen 1965 41:14 40:27 40:35   2:02:16  
  5 237 Rob  Schortinghuis Huizen 1963 41:58 40:58 42:19 41:21 2:04:17  
  6 65 Jelmer  de Jong Zeewolde 1967   40:52 41:46 42:19 2:04:57  
  7 63 Sieger-Rink  de Jong Zeewolde 1963   40:54 42:17 42:26 2:05:37  
  8 56 Paul  Hundscheidt Zeewolde 1963   42:28 41:49 42:22 2:06:39  
  9 261 Jos Revenberg Zeewolde 1962   42:48 43:07 43:19 2:09:14  
  10 21 Léon van Dongen Zeewolde 1964 44:22 43:11 42:14   2:09:47  
  11 33 Jan Fledderus Zeewolde 1968 44:31 43:01 44:22   2:11:54  
  12 88 Jacob Lof Zeewolde 1965 44:26   44:14 44:12 2:12:52  
  13 77 Joost  Korthof Zeewolde 1970   44:52 44:06 44:08 2:13:06  
  14 1 Erwin  Alebregtse Zeewolde 1963 45:15 43:37 44:51 45:20 2:13:43  
  15 121 Frank  van Schaik Zeewolde 1962 46:54 45:53 44:54 45:22 2:16:09  
  16 165 Harrie  Hofstede Zeewolde 1961 45:48 45:32 45:41 45:12 2:16:25  
  17 101 Johan van Peperzeel Zeewolde 1962 45:04 44:47   47:10 2:17:01  
  18 175 Sytse  Algera Zeewolde 1970 46:26 46:02 47:28 45:30 2:17:58  
  19 134 Erik  Stam Zeewolde 1963 50:47   48:48 50:00 2:29:35  
  20 127 Ferry  Schrijnewerkers Zeewolde 1965 56:24 56:20   42:36 2:35:20  
  21 243 Gerard  Dix Zeewolde 1969 57:31 55:56 56:54   2:50:21  
  22 41 Ron  Gouw Zeewolde 1963 38:57 39:41     1:18:38  
  23 268 Albert  Schaap Zeewolde 1964   40:49 43:46   1:24:35  
  24 130 Hein  Smelt Zeewolde 1963   45:51 43:59   1:29:50  
  25 110 Eric  Revet Zeewolde 1967 45:19     48:20 1:33:39  
  26 180 Edwin  de Vos Zeewolde 1965 45:55 47:54     1:33:49  
  27 241 Patrick  Bouhuizen Zeewolde 1961 40:18       40:18  
  28 286 Roald  van Wijk Huizen 1966     40:47   40:47  
  29 173 Eric  van Cleef Huizen 1969 42:11       42:11  
  30 90 Henjo  de Looper Zeewolde 1961 43:18       43:18  
  31 176 Jean benek Harderwijk 1968 43:45       43:45  
32 230 Peter  Hofman Zeewolde 1964 46:47       46:47  
33 14 Robin  Bruil Zeewolde 1969     46:58   46:58  
34 232 Alfred  van Os Zeewolde 1967 47:35       47:35  
35 321 Henk  van Gerven Voorhout 1965       47:38 47:38  
36 329 Hans  Peter  Pluim  Metz Huizen 1965       48:19 48:19  
37 25 Richard  Duckers Zeewolde 1969       49:42 49:42  
38 194 Robert  Balk Zeewolde 1968   50:07     50:07  
39 245 Marc  Groenveld Zeewolde 1968 50:08       50:08  
40 287 Wouter  Zondervan Amersfoort 1967     50:54   50:54  
41 111 Leon de Ridder Zeewolde 1965 52:30       52:30  
42 235 Edwin  Vels Zeewolde 1966 52:40       52:40  
43 234 Egbert  Knorren Zeewolde 1965 52:51       52:51  
44 307 Rob  Terinathe Zeewolde 1967       54:10 54:10  
45 196 Marc  Berghuis Ermelo 1967     56:22   56:22  
46 170 Dirk  de Vries Zeewolde 1967 57:37       57:37  
47 272 Klaas  Bos Nijkerk  Gld 1969   58:34     58:34  
                       
M50 1 200 Jack Weerdmeester Zeewolde 1952   40:02 40:07 44:21 2:04:30  
  2 236 Eef  Hoff Huizen 1958 44:07 44:03 41:58   2:10:08  
  3 259 Jaap Dijkens Zeewolde 1960   42:25 43:18 45:33 2:11:16  
  4 231 Barry  Mostert Nijkerk  Gld 1954 44:46 44:16 44:38   2:13:40  
  5 161 Frans  Breg Blaricum 1956 44:59 43:44   45:15 2:13:58  
  6 128 Hans  van Sloten Zeewolde 1958 45:36 44:25 44:45   2:14:46  
  7 178 Henk  Pol Zeewolde 1959 54:17 55:58 55:32 57:02 2:45:47  
  8 148 Peter  Wolff Zeewolde 1955 58:01 56:07 57:58   2:52:06  
  9 102 Bas  Pieterse Zeewolde 1960 38:29     38:41 1:17:10  
  10 169 Leo Zandkuijl Blaricum 1957   42:12   41:45 1:23:57  
  11 68 Hans  de Kam Zeewolde 1960   42:47 42:24   1:25:11  
  12 301 Rob  Emmens Zeewolde 1956     42:33 43:27 1:26:00  
  13 105 Gerco  Pon Zeewolde 1961 43:34     44:11 1:27:45  
  14 22 Louis  Doorn Zeewolde 1956 44:51 43:39     1:28:30  
  15 201 Valentijn  van Gorkom Zeewolde 1957   46:30 48:27   1:34:57  
  16 293 Tjibbe  de Vries Kampen 1954     37:41   37:41  
  17 314 Harry  van 't  Veld Nijkerk  Gld 1961       40:09 40:09  
  18 266 Joop Majoor Huizen 1959   43:14     43:14  
  19 227 Ton  Rense Huizen 1953 44:17       44:17  
  20 206 Frans  Zanders Biddinghuizen 1961     44:57   44:57  
  21 316 Peter  Hop Harderwijk 1957       45:41 45:41  
  22 138 Jan Willem  Tromp Zeewolde 1959 46:16       46:16  
  23 249 Piet  Roskam Zeewolde 1957     50:23   50:23  
  24 276 Henk  Groen Dronten 1958   54:04     54:04  
  25 297 Johan van Santen Amersfoort 1953     56:21   56:21  
  26 32 Roger  van Esch Zeewolde 1959       1:12:55 1:12:55  
                       
M60 1 177 Arnold  Stoop Harderwijk 1943 42:16 41:41 42:30 43:15 2:06:27  
  2 229 Piet  Wassenaar Barneveld 1948 43:08 43:28 46:35   2:13:11  
  3 167 Wim  Andriesen Huizen 1948 44:24 45:34 47:36 45:25 2:15:23  
  4 214 Roelof  Pepping Dronten 1947 46:23 46:42 46:52   2:19:57  
  5 91 Ton  van Maarseveen Zeewolde 1948   49:51 49:31 49:51 2:29:13  
  6 216 Klaas  Bijleveld Zeewolde 1934 58:18  1:00:48  57:42 59:16 2:55:16  
  7 126 Theo  Schouwenburg Zeewolde 1950 1:00:00  1:00:54  1:04:15   3:05:09  
  8 223 Ton  Vijgeboom Almere 1948 46:59 45:45     1:32:44  
  9 10 Kees  Boertje Zeewolde 1947   57:17   54:06 1:51:23  
  10 318 Rob  Pit Baarn 1951       43:12 43:12  
  11 315 Peter  Lier Naarden 1950       45:59 45:59  
  12 317 Hans  Oostindiën Baarn 1946       51:58 51:58  
                       
V16 1 248 Sanne  Kok Zeewolde 1988 55:34 53:52 53:57 57:13 2:43:23  
  2 270 Petra  Ebbeling Zeewolde 1984   53:29 55:07 55:34 2:44:10  
  3 330 Marloes  Snip-Brumlief Zeewolde 1985       52:59 52:59  
  4 208 Suzanne  Groen Zeewolde 1986   55:50     55:50  
                       
V35 1 254 Saskia  Roest Nijkerk  Gld 1974 47:37 46:32 48:13   2:22:22  
  2 260 Angelina  Kuijpers Amersfoort 1968   49:52 50:52 51:50 2:32:34  
  3 34 Pauline  Florie Zeewolde 1967 55:39 56:18 56:23   2:48:20  
  4 140 Annemiek  Veenkamp Zeewolde 1972     44:53   44:53  
  5 242 Marleen  Bois Zeewolde 1971 46:49       46:49  
  6 145 Paula  de Vries Zeewolde 1966   51:57     51:57  
  7 274 Annette  Schraverus Nijkerk  Gld 1968   53:20     53:20  
  8 62 Heidie  Janssen Zeewolde 1970   54:41     54:41  
  9 4 Esther  Beekman-Klein Zeewolde 1969   55:26     55:26  
  10 109 Nicole  Raven Zeewolde 1969 58:19       58:19  
                       
V45 1 224 Karin  Vloemans Huizen 1961 42:00 41:24   41:59 2:05:23  
  2 225 Marga  Lesterhuis Huizen 1955 47:04 46:00   47:18 2:20:22  
  3 84 Carin  Lindeboom Zeewolde 1965 54:57 51:55 52:28 54:32 2:38:55  
  4 16 Vera  Castelijn Zeewolde 1958   56:49 56:46 56:59 2:50:34  
  5 168 Anneke  Hulscher Zeewolde 1965 57:03 56:49 59:01   2:52:53  
  6 125 Ria  Schouwenburg Zeewolde 1954 58:12 56:35   1:00:18 2:55:05  
  7 124 Anita  Schouwaert Zeewolde 1961   45:48 45:45   1:31:33  
  8 42 Karin  Gouw-Bijleveld Zeewolde 1962 52:35 51:13     1:43:48  
  9 19 Marianne  Dobber Zeewolde 1960 55:05 55:48     1:50:53  
  10 54 Noortje  Huiskens Zeewolde 1960   1:04:35 1:04:15   2:08:50  
  11 228 Anneke  Rademaker Zeewolde 1959 56:34       56:34  
        15 km              
                     
M40 1 222 Jurgen  Beer Zeewolde 1965 1:09:06  1:08:09     2:17:15  
  2 258 Bas  Dekkers Zeewolde 1965 1:18:44   1:21:05 2:39:49  
  3 305 Harm  Jaap de Witt Nijkerk  Gld 1967   1:02:30   1:02:30  
  4 256 Robin  Bruil Zeewolde 1969 1:06:51     1:06:51  
  5 257 Pim  van Voorst Biddinghuizen 1962 1:11:42     1:11:42  
                       
M50 1 262 Jan Schaafsma Zeewolde 1959   1:06:33 1:06:12 1:08:31 3:21:16  
  2 190 Jos van Rijt Amersfoort 1953   1:12:18 1:13:16   2:25:34  
  3 198 De  Meijer Zeewolde 1953   1:16:42   1:21:05 2:37:47  
  4 204 Joop Majoor Huizen 1959     1:09:51   1:09:51  
  5 171 Marco  Rademaker Zeewolde 1959 1:11:55       1:11:55  
  6 327 Hans  van Sloten Zeewolde 1958       1:13:45 1:13:45  
                       
V35 1 335 Saskia  Roest Nijkerk  Gld 1974       1:14:33 1:14:33  

Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender TVZ
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...