U bent hier: HOME › Tussenstand na drie 2011

tussenstand na drie wedstrijden

 LOKOLOOP-3 SEIZOEN 2010/2012, TVZ ZEEWOLDE, 11 DECEMBER 2011              
 STAND -LOKO SEIZOEN
  2011/2012 -1 KM JEUGD  
               
 Categ    Plts
   
naam Plaats    9  okt    13  nov  11  dec    8 jan    12 feb    11 mrt   tot
 J6    1    Jouke Westerhof    Zeewolde
   
 5:01
   
 5:14
   
 5:05
   
       15:20
   
   2    Siebe Westerhof    Zeewolde
   
 7:35
   
 6:42
   
 6:31
   
       20:48
   
   3    Tjade Smelt    Zeewolde
   
 7:59
   
 7:16
   
 6:58
   
       22:13
   
   4    Beau Weijers    Zeewolde
   
   5:43
   
 5:30
   
       11:13
   
   5    Merijn Korthof    Zeewolde
   
   5:49
   
 6:22
   
       12:11
   
   6    Senna Fransen    Zeewolde
   
   6:44
   
 7:13
   
       13:57
   
   7    Teun de Groot    Zeewolde
   
 5:00
   
           5:00
   
   8    Ties Ketelaar    Zeewolde
   
     6:00
   
       6:00
   
 J6V    1    Marit de Munnik    Zeewolde
   
 6:56
   
 5:44
   
 5:46
   
       18:26
   
   2    Floor Smelt    Zeewolde
   
 7:15
   
 6:21
   
 6:26
   
       20:02
   
 J8    1    Thomas Bos    Zeewolde
   
 4:37
   
 4:26
   
 4:47
   
       13:50
   
   2    Hidde Westerhof    Zeewolde
   
 5:07
   
 5:08
   
 5:31
   
       15:46
   
   3    Twan de Munnik    Zeewolde
   
   4:39
   
 4:36
   
       9:15
   
   4    Stan Ritsema    Zeewolde
   
 5:13
   
 4:56
   
         10:09
   
  5  Daan  van Kats    Zeewolde
   
   5:46
   
 5:56
   
      11:42
  6  Jonas Hofstede    Zeewolde
   
   4:22
   
         4:22
   
  7  Jelte de Vries    Zeewolde
   
 5:40
   
           5:40
   
 J8V    1    Sophie Kokkeler    Zeewolde
   
 6:26
   
 6:24
   
         12:50
   
 STAND -LOKO SEIZOEN
  2011/2012 -2.5 KM JEUGD  
               
 Categ    Plts
   
 Naam
   
Plaats    9 okt    13 nov    11 dec    8 jan    12 feb    11 mrt   tot
 J10    1    Simen van Herpt    Zeewolde
   
 10:03
   
 10:06
   
 10:36
   
       30:45
   
   2    Boris Sierink    Zeewolde
   
 12:10
   
 11:41
   
 11:43
   
       35:34
   
   3    Tim  Peters    Zeewolde
   
 12:36
   
 12:11
   
 12:44
   
       37:31
   
   4    Jelle Smelt    Zeewolde
   
 13:30
   
 13:34
   
 13:41
   
       40:45
   
   5    Mark Alebregtse    Zeewolde
   
 18:35
   
 15:38
   
 17:41
   
       51:54
   
   6    Symen Korthof    Zeewolde
   
   10:57
   
 11:02
   
       21:59
   
   7    Jonne Houtstra    Zeewolde
   
 11:10
   
 11:21
   
         22:31
   
   8    Stefan Zondervan    Amersfoort
   
   11:22
   
 11:56
   
       23:18
   
   9    Ivan Korthof    Zeewolde
   
   12:30
   
 13:25
   
       25:55
   
   10    Mick Welling    Zeewolde
   
 13:00
   
   13:12
   
       26:12
   
   11    Youri Fransen    Zeewolde
   
   9:46
   
         9:46
   
   12    Marnix Ketelaar    Zeewolde
   
     13:00
   
       13:00
   
 J10V    1    Tirza de Vries    Zeewolde
   
 16:32
   
 16:57
   
 16:37
   
       50:06
   
   2    Anouk Welling    Zeewolde
   
   12:55
   
 12:49
   
       25:44
   
   3    Joy de Looper    Zeewolde
   
 14:10
   
   15:03
   
       29:13
   
   4    Tessa Nieuwenhuis    Zeewolde
   
 11:22
   
           11:22
   
 J13    1    Him de Looper    Zeewolde
   
 10:12
   
 10:06
   
 10:42
   
       31:00
   
   2    Tim van der Kuijl    Zeewolde
   
 10:31
   
 10:52
   
 11:10
   
       32:33
   
   3    Nick Smit    Zeewolde
   
 11:03
   
 10:54
   
 11:03
   
       33:00
   
   4    Jelle Bos    Zeewolde
   
 11:59
   
 12:02
   
 11:53
   
       35:54
   
   5    Floor Nieuwenhuis    Zeewolde
   
   12:59
   
 13:08
   
       26:07
   
   6    Kelvin Schrijnewerkers    Zeewolde
   
 11:04
   
           11:04
   
   7    Wytse Vries    Zeewolde
   
     11:28
   
       11:28
   
 J13V    1    Judith Revenberg    Zeewolde
   
 11:31
   
 11:37
   
 11:52
   
       35:00
   
   2    Marlina Peters    Zeewolde
   
 11:39
   
 12:07
   
 12:33
   
       36:19
   
   3    Mylou de Vries    Zeewolde
   
 13:40
   
 13:56
   
 13:07
   
       40:43
   
   4    Mabel Korporaal    Zeewolde
   
 11:05
   
 11:04
   
         22:09
   
   5    Sarah van Druten    Zeewolde
   
     13:34
   
       13:34
   
   6    Lara Ketelaar    Zeewolde
   
     13:35
   
       13:35
   
 STAND -LOKO SEIZOEN
  2011/2012 -5 KM SENIOREN  
             
 Categ    Plts
   
 Naam
   
Plaats    9 okt    13 nov    11 dec    8 jan    12 feb    11 mrt   tot
 M16    1    Rob Stuber    Zeewolde
   
 18:19
   
 17:34
   
 17:38
   
       53:31
   
   2    Corne Lof    Zeewolde
   
 20:44
   
 20:42
   
 20:26
   
       1:01:52
   
   3    Sven Jakobsen    Amersfoort
   
   18:53
   
 18:47
   
       37:40
   
   4    Mark van der Kuijl    Zeewolde
   
 20:37
   
   20:01
   
       40:38
   
   5    Stephan Daams    Zeewolde
   
 27:53
   
 25:01
   
         52:54
   
   6    Marcel Noordegraaf    Zeewolde
   
     17:26
   
       17:26
   
   7    Raimo Westerhof    Harderwijk
   
     17:38
   
       17:38
   
   8    Erwin Demmer    Voorthuizen
   
   19:23
   
         19:23
   
   9    Stefan Minkhorst    Zeewolde
   
 20:46
   
           20:46
   
   10    Cyriel Gouw    Zeewolde
   
     23:41
   
       23:41
   
   11    Bastian Taal    Zeewolde
   
     27:13
   
       27:13
   
 M40    1    Eduard Beekman    Zeewolde
   
 20:40
   
   20:06
   
       40:46
   
   2    Jeroen Brakke    Zeewolde
   
   33:20
   
 30:57
   
       1:04:17
   
   3    Iskander Roos    Zeewolde
   
   33:21
   
 30:59

   
       1:04:20
   
   4    Hans Olde Hengel    Zeewolde
   
     21:33
   
       21:33
   
   5    Harry Fransen    Zeewolde
   
     21:41
   
       21:41
   
   6    Gert-Jan Kersten    Almere
   
 22:20
   
           22:20
   
   7    Hans Eitjes    Zeewolde
   
   25:13
   
         25:13
   
   8    Rob van Puffelen    Zeewolde
   
     27:40
   
       27:40
   
   9    Theo van Domselaar    Nijkerk Gld      29:09
   
         29:09
   
 M50    1    Harry van 't Veld    Nijkerk
  Gld  
 18:40
   
 18:14
   
 18:19
   
       55:13
   
   2    Rien Delhez    Zeewolde
   
 29:53
   
 29:23
   
 28:51
   
       1:28:07
   
   3    Leo Zandkuijl    Blaricum
   
 20:49
   
   20:03
   
       40:52
   
   4    Dennis Gehring    Huizen
   
 23:36
   
 22:29
   
         46:05
   
   5    Henri van der Valk    Den Dolder    47:37
   
   34:29
   
       1:22:06
   
   6    Harry van Beek    Zeewolde
   
 23:31
   
           23:31
   
   7    Gerard Smit    Zeewolde
   
 27:53
   
           27:53
   
   8    Pim Schouten    Zeewolde
   
   28:46
   
         28:46
   
 M60    1    Rinus de Vries    Zeewolde
   
 25:24
   
 24:52
   
 24:28
   
       1:14:44
   
   2    Hans Uiterdijk    Zeewolde
   
 33:40
   
 33:41
   
 35:29
   
       1:42:50
   
   3    Jan Hoeve    Steenwijk
   
     28:20
   
       28:20
   
 V16    1    Iris Bouw    Harderwijk
   
     24:44
   
       24:44
   
   2    Marloes Snip-Brumlief    Zeewolde
   
     24:58
   
       24:58
   
   3    Marijke Nobel    Zeewolde
   
     25:25
   
       25:25
   
   4    Nicole Calis    Zeewolde
   
 27:05
   
           27:05
   
   5    Tessa Kok    Zwolle
   
   28:18
   
         28:18
   
  6  Cora ven den Boom    Hoogland
   
   28:18
   
         28:18
   
   7    Esther Jansen    Zeewolde
   
   28:46
   
         28:46
   
   8    Mylène Wijnands    Zeewolde
   
 31:54
   
           31:54
   
 V35    1    José de Kleijn    Zeewolde
   
 30:46
   
 29:25
   
 29:54
   
       1:30:05
   
   2    Jeannette Remie    Zeewolde
   
   29:37
   
 28:50
   
       58:27
   
   3    Haddy Geleijnse-Kieft    Zeewolde
   
 32:32
   
 31:28
   
         1:04:00
   
   4    Monique Schoon    Nijkerk Gld      24:36
   
         24:36
   
   5    Babet Fransen    Zeewolde
   
   26:33
   
         26:33
   
   6    Sybrigje Westerhof    Zeewolde
   
   26:41
   
         26:41
   
 STAND -LOKO SEIZOEN
  2011/2012 -10 KM SENIOREN  
             
 Categ    Plts
   
 Naam
   
Plaats    9 okt    13 nov    11 dec    8 jan    12 feb    11 mrt   tot
 M16    1    Koen Henkes    Zeewolde
   
 35:58
   
   37:34
   
       1:13:32
   
   2    Remi Jansen    Zeewolde
   
 41:38
   
 39:59
   
         1:21:37
   
   3    Fester van der Voorn    Zeewolde
   
 49:52
   
 51:06
   
         1:40:58
   
   4    Chris van Wijk    Zeewolde
   
 56:23
   
 56:21
   
         1:52:44
   
   5    Guido Kwakkel    Zeewolde
   
   37:32
   
         37:32
   
   6    Tom Fokkens    Zeewolde
   
 38:55
   
           38:55
   
   7    Evert van Tol    Zeewolde
   
 40:43
   
           40:43
   
   8    Henri van Essen    Nijkerk Gld        40:51
   
       40:51
   
   9    Aron van den Boom    Hoogland
   
   42:30
   
         42:30
   
   10    Koen Emmens    Amersfoort
   
     42:32
   
       42:32
   
   11    Stefan Hoogervorst    Huizen
   
 43:52
   
           43:52
   
   12    Ramon Terschegget    Zeewolde
   
 45:55
   
           45:55
   
   13    Jordy van maanen    Zeewolde
   
 47:40
   
           47:40
   
   14    Robert Geleijnse    Zeewolde
   
   49:47
   
         49:47
   
   15    Edwin Schouwenburg    Zeewolde
   
   52:46
   
         52:46
   
 M40    1    René Korporaal    Zeewolde
   
 38:29
   
 37:47
   
 38:02
   
       1:54:18
   
   2    Remmelt van Tilburg    Huizen
   
 41:14
   
 40:27
   
 40:35
   
       2:02:16
   
   3    Rob Schortinghuis    Huizen
   
 41:58
   
 40:58
   
 42:19
   
       2:05:15
   
   4    Léon van Dongen    Zeewolde
   
 44:22
   
 43:11
   
 42:14
   
       2:09:47
   
   5    Jan Fledderus    Zeewolde
   
 44:31
   
 43:01
   
 44:22
   
       2:11:54
   
   6    Erwin Alebregtse    Zeewolde
   
 45:15
   
 43:37
   
 44:51
   
       2:13:43
   
   7    Harrie Hofstede    Zeewolde
   
 45:48
   
 45:32
   
 45:41
   
       2:17:01
   
   8    Frank van Schaik    Zeewolde
   
 46:54
   
 45:53
   
 44:54
   
       2:17:41
   
   9    Sytse Algera    Zeewolde
   
 46:26
   
 46:02
   
 47:28
   
       2:19:56
   
   10    Gerard Dix    Zeewolde
   
 57:31
   
 55:56
   
 56:54
   
       2:50:21
   
   11    Ed Jakobsen    Amersfoort
   
   38:52
   
 38:44
   
       1:17:36
   
   12    Zeger Knipmeijer    Amersfoort
   
 39:20
   
   38:39
   
       1:17:59
   
   13    Ron Gouw    Zeewolde
   
 38:57
   
 39:41
   
         1:18:38
   
   14    Jelmer de Jong    Zeewolde
   
   40:52
   
 41:46
   
       1:22:38
   
   15    Sieger-Rink de Jong    Zeewolde
   
   40:54
   
 42:17
   
       1:23:11
   
   16    Paul Hundscheidt    Zeewolde
   
   42:28
   
 41:49
   
       1:24:17
   
   17    Albert Schaap    Zeewolde
   
   40:49
   
 43:46
   
       1:24:35
   
   18    Jos Revenberg    Zeewolde
   
   42:48
   
 43:07
   
       1:25:55
   
   19    Jacob Lof    Zeewolde
   
 44:26
   
   44:14
   
       1:28:40
   
   20    Joost Korthof    Zeewolde
   
   44:52
   
 44:06
   
       1:28:58
   
   21    Hein Smelt    Zeewolde
   
   45:51
   
 43:59
   
       1:29:50
   
   22    Johan van Peperzeel    Zeewolde
   
 45:04
   
 44:47
   
         1:29:51
   
   23    Edwin de Vos    Zeewolde
   
 45:55
   
 47:54
   
         1:33:49
   
   24    Erik Stam    Zeewolde
   
 50:47
   
   48:48
   
       1:39:35
   
   25    Ferry Schrijnewerkers    Zeewolde
   
 56:24
   
 56:20
   
         1:52:44
   
   26    Patrick Bouhuizen    Zeewolde
   
 40:18
   
           40:18
   
   27    Roald van Wijk    Huizen
   
     40:47
   
       40:47
   
   28    Eric van Cleef    Huizen
   
 42:11
   
           42:11
   
   29    Henjo de Looper    Zeewolde
   
 43:18
   
           43:18
   
   30    Jean benek    Harderwijk
   
 43:45
   
           43:45
   
   31    Eric Revet    Zeewolde
   
 45:19
   
           45:19
   
   32    Peter Hofman    Zeewolde
   
 46:47
   
           46:47
   
   33    Robin Bruil    Zeewolde
   
     46:58
   
       46:58
   
   34    Alfred van Os    Zeewolde
   
 47:35
   
           47:35
   
   35    Robert Balk    Zeewolde
   
 50:07
   
           50:07
   
   36    Marc Groenveld    Zeewolde
   
 50:08
   
           50:08
   
   37    Wouter Zondervan    Amersfoort
   
 50:54
   
           50:54
   
   38    Leon de Ridder    Zeewolde
   
 52:30
   
           52:30
   
   39    Edwin Vels    Zeewolde
   
 52:40
   
           52:40
   
   40    Egbert Knorren    Zeewolde
   
 52:51
   
           52:51
   
   41    Marc Berghuis    Ermelo
   
 56:22
   
           56:22
   
   42    Dirk de Vries    Zeewolde
   
 57:37
   
           57:37
   
   43    Klaas Bos    Nijkerk Gld    58:34
   
           58:34
   
 M50    1    Eef Hoff    Huizen
   
 44:07
   
 44:03
   
 41:58
   
       2:10:08
   
   2    Hans van Sloten    Zeewolde
   
 45:36
   
 44:25
   
 44:45
   
       2:14:46
   
   3    Henk Pol    Zeewolde
   
 54:17
   
 55:58
   
 55:32
   
       2:45:47
   
   4    Peter Wolff    Zeewolde
   
 58:01
   
 56:07
   
 57:58
   
       2:52:06
   
   5    Jack Weerdmeester    Zeewolde
   
   40:02
   
 40:07
   
       1:20:09
   
   6    Hans de Kam    Zeewolde
   
   42:47
   
 42:24
   
       1:25:11
   
   7    Jaap Dijkens    Zeewolde
   
   42:25
   
 43:18
   
       1:25:43
   
   8    Louis Doorn    Zeewolde
   
 44:51
   
 43:39
   
         1:28:30
   
   9    Frans Breg    Blaricum
   
 44:59
   
 43:44
   
         1:28:43
   
   10    Barry Mostert    Nijkerk Gld    44:46
   
 44:16
   
         1:29:02
   
   11    Valentijn van Gorkom    Zeewolde
   
   46:30
   
 48:27
   
       1:34:57
   
   12    Tjibbe de Vries    Kampen
   
     37:41
   
       37:41
   
   13    Bas Pieterse    Zeewolde
   
 38:29
   
           38:29
   
   14    Leo Zandkuijl    Blaricum
   
   42:12
   
         42:12
   
   15    Rob Emmers    Zeewolde
   
     42:33
   
       42:33
   
   16    Joop Majoor    Huizen
   
   43:14
   
         43:14
   
   17    Gerco Pon    Zeewolde
   
 43:34
   
           43:34
   
   18    Ton Rense    Huizen
   
 44:17
   
           44:17
   
   19    Barry Mostert    Nijkerk Gld        44:38
   
       44:38
   
   20    Frans Zanders    Biddinghuizen
   
     44:57
   
       44:57
   
   21    Jan Willem Tromp    Zeewolde
   
 46:16
   
           46:16
   
   22    Piet Roskam    Zeewolde
   
     50:23
   
       50:23
   
   23    Johan van Santen    Amersfoort
   
     56:21
   
       56:21
   
 M60    1    Arnold Stoop    Harderwijk
   
 42:16
   
 41:41
   
 42:30
   
       2:06:27
   
   2    Piet Wassenaar    Barneveld
   
 43:08
   
 43:28
   
 46:35
   
       2:13:11
   
   3    Wim Andriesen    Huizen
   
 44:24
   
 45:34
   
 47:36
   
       2:17:34
   
   4    Roelof Pepping    Dronten
   
 46:23
   
 46:42
   
 46:52
   
       2:19:57
   
   5    Klaas Bijleveld    Zeewolde
   
 58:18    1:00:48  57:42
   
       2:56:48
   
   6    Theo Schouwenburg    Zeewolde
   
 1:00:00     1:00:54 1:04:15        3:05:09
   
   7    Ton Vijgeboom    Almere
   
 46:59
   
 45:45
   
         1:32:44
   
   8    Ton van Maarseveen    Zeewolde
   
   49:51
   
 49:31
   
       1:39:22
   
   9    Kees Boertje    Zeewolde
   
   57:17
   
         57:17
   
 V16    1    Sanne Kok    Zeewolde
   
 55:34
   
 53:52
   
 53:57
   
       2:43:23
   
   2    Petra Ebbeling    Zeewolde
   
   53:29
   
 55:07
   
       1:48:36
   
   3    Suzanne Groen    Zeewolde
   
   55:50
   
         55:50
   
 V35    1    Saskia Roest   Nijkerk Gld
   
 47:37
   
 46:32
   
 48:13
   
       2:22:22
   
   2    Pauline Florie  Zeewolde   55:39  56:18
   
 56:23
   
       2:48:20
   
   3    Angelina Kuijpers    Amersfoort
   
   49:52
   
 50:52
   
       1:40:44
   
   4    Annemiek Veenkamp    Zeewolde
   
     44:53
   
       44:53
   
   5    Marleen Bois    Zeewolde
   
 46:49
   
           46:49
   
   6    Paula de Vries    Zeewolde
   
   51:57
   
         51:57
   
   7    Annette Schraverus    Nijkerk Gld      53:20
   
         53:20
   
   8    Heidie Janssen    Zeewolde
   
   54:41
   
         54:41
   
   9    Esther Beekman-Klein    Zeewolde
   
   55:26
   
         55:26
   
   10    Nicole Raven    Zeewolde
   
 58:19
   
           58:19
   
 V45    1    Carin Lindeboom    Zeewolde
   
 54:57
   
 51:55
   
 52:28
   
       2:39:20
   
   2    Anneke Hulscher    Zeewolde
   
 57:03
   
 56:49
   
 59:01
   
       2:52:53
   
   3    Karin Vloemans    Huizen
   
 42:00
   
 41:24
   
         1:23:24
   
   4    Anita Schouwaert    Zeewolde
   
   45:48
   
 45:45
   
       1:31:33
   
   5    Marga Lesterhuis    Huizen
   
 47:04
   
 46:00
   
         1:33:04
   
   6    Karin Gouw-Bijleveld    Zeewolde
   
 52:35
   
 51:13
   
         1:43:48
   
   7    Marianne Dobber    Zeewolde
   
 55:05
   
 55:48
   
         1:50:53
   
   8    Vera Castelijn    Zeewolde
   
   56:49
   
 56:46
   
       1:53:35
   
   9    Ria Schouwenburg    Zeewolde
   
 58:12
   
 56:35
   
         1:54:47
   
   10    Noortje  Huiskens    Zeewolde
   
   1:04:35
   
1:04:15        2:08:50
   
   11    Anneke Rademaker    Zeewolde
   
 56:34
   
           56:34
   
 STAND -LOKO SEIZOEN
  2011/2012 -15 KM SENIOREN  
             
 Categ    Plts
   
 Naam
   
Plaats    9 okt    13 nov    12 dec    8 jan    12 feb    11 mrt   tot
 M40    1    Jurgen Beer    Zeewolde
   
 1:09:06   1:08:09           2:17:15
   
   2    Harm Jaap de Witt    Nijkerk Gld        1:02:30
   
       1:02:30
   
   3    Robin Bruil    Zeewolde
   
   1:06:51
   
         1:06:51
   
   4    Pim van Voorst    Biddinghuizen
   
   1:11:42
   
         1:11:42
   
   5    Bas Dekkers    Zeewolde
   
   1:18:44
   
         1:18:44
   
 M50    1    Jan Schaafsma    Zeewolde
   
   1:06:33  1:06:12        2:12:45
   
   2    Jos van Rijt    Amersfoort
   
   1:12:18    1:13:16        2:25:34
   
   3    Joop Majoor    Huizen
   
     1:09:51
   
       1:09:51
   
   4    Marco Rademaker    Zeewolde
   
 1:11:55
   
           1:11:55
   
   5    Harry de Meijer    Zeewolde
   
   1:16:42
   
         1:16:42
   
Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Maatschappelijke stage
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...