U bent hier: HOME › 2011/2012 wedstrijd 3

2011/2012 wedstrijd 3

Uitslagenlijst

  Lokoloop competitie

Zeewolde - Zondag 11

  december 2011

 
J6,
  1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jouke Westerhof 3 Zeewolde 5:05  
2 Beau Weijers 4 Zeewolde 5:30  
3 Ties Ketelaar 4 Zeewolde 6:00  
4 Merijn Korthof 5 Zeewolde 6:22  
5 Siebe Westerhof 5 Zeewolde 6:31  
6 Tjade Smelt 5 Zeewolde 6:58  
7 Senna Fransen 6 Zeewolde 7:13  
 
J6V,
  1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Marit de Munnik 4 Zeewolde 5:46  
2 Floor Smelt 5 Zeewolde 6:26  
 
J8,
  1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Twan de Munnik 3 Zeewolde 4:36  
2 Thomas Bos 2 Zeewolde 4:47  
3 Hidde Westerhof 1 Zeewolde 5:31  
4 Daan van Kats 1 Zeewolde 5:56  
 
J10,
  2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Simen van Herpt 98 Zeewolde 10:36  
2 Symen Korthof 0 Zeewolde 11:02  
3 Boris Sierink 99 Zeewolde 11:43  
4 Stefan Zondervan 99 Amersfoort 11:56  
5 Tim Peters 99 Zeewolde 12:44  
6 Marnix Ketelaar 0 Zeewolde 13:00  
7 Mick Welling 0 Zeewolde 13:12  
8 Ivan Korthof 1 Zeewolde 13:25  
9 Jelle Smelt 0 Zeewolde 13:41  
10 Mark Alebregtse 99 Zeewolde 17:41  
 
J10V,
  2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Anouk Welling 99 Zeewolde 12:49  
2 Joy de Looper 0 Zeewolde 15:03  
3 Tirza de Vries 0 Zeewolde 16:37  
 
J13,
  2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Him de Looper 98 Zeewolde 10:42  
2 Nick Smit 98 Zeewolde 11:03  
3 Tim van der Kuijl 98 Zeewolde 11:10  
4 Wytse Vries 98 Zeewolde 11:28  
5 Jelle Bos 98 Zeewolde 11:53  
6 Floor Nieuwenhuis 96 Zeewolde 13:08  
 
J13V,
  2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Judith Revenberg 97 Zeewolde 11:52  
2 Marlina Peters 98 Zeewolde 12:33  
3 Mylou de Vries 97 Zeewolde 13:07  
4 Sarah van Druten 98 Zeewolde 13:34  
5 Lara Ketelaar 98 Zeewolde 13:35  
 
M16,
  5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Marcel Noordegraaf 88 Zeewolde 17:26  
2 Raimo Westerhof 86 Harderwijk 17:38  
3 Rob Stuber 90 Zeewolde 17:38  
4 Sven Jakobsen 95 Amersfoort 18:47  
5 Mark van der Kuijl 96 Zeewolde 20:01  
6 Corne Lof 92 Zeewolde 20:26  
7 Cyriel Gouw 96 Zeewolde 23:41  
8 Bastian Taal 80 Zeewolde 27:13:00  
 
M40,
  5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Eduard Beekman 64 Zeewolde 20:06  
2 Hans Olde Hengel 66 Zeewolde 21:33  
3 Harry Fransen 68 Zeewolde 21:41  
4 Rob van Puffelen 68 Zeewolde 27:40:00  
5 Jeroen Brakke 70 Zeewolde 30:57:00  
6 Iskander Roos 68 Zeewolde 30:59:00  
 
M50,
  5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Harry van 't Veld 61 Nijkerk Gld 18:19  
2 Leo Zandkuijl 57 Blaricum 20:03  
3 Rien Delhez 52 Zeewolde 28:51:00  
4 Henri van der Valk 56 Den Dolder 34:29:00  
 
M60,
  5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Rinus de Vries 50 Zeewolde 24:28:00  
2 Jan Hoeve 43 Steenwijk 28:20:00  
3 Hans Uiterdijk 48 Zeewolde 35:29:00  
 
V16,
  5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Iris Bouw 88 Harderwijk 24:44:00  
2 Marloes Snip-Brumlief 85 Zeewolde 24:58:00  
3 Marijke Nobel 90 Zeewolde 25:25:00  
 
V35,
  5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Sabina van Werkhoven 76 Zeewolde 27:09:00  
2 Jeannette Remie 69 Zeewolde 28:50:00  
3 José de Kleijn 68 Zeewolde 29:54:00  
 
V45,
  5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Anneke van der Meer 66 Zeewolde 26:22:00  
2 Francine van Druten 64 Zeewolde 28:50:00  
3 Yvonne Schouten 60 Zeewolde 30:27:00  
4 Corry Maasdamme 50 Amersfoort 31:15:00  
5 Gemma Schulting 61 Zeewolde 34:29:00  
 
M16,
  10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Koen Henkes 82 Zeewolde 37:34:00  
2 Henri van Essen 73 Nijkerk Gld 40:51:00  
3 Koen Emmens 85 Amersfoort 42:32:00  
 
M40,
  10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 René Korporaal 65 Zeewolde 38:02:00  
2 Zeger Knipmeijer 70 Amersfoort 38:39:00  
3 Ed Jakobsen 62 Amersfoort 38:44:00  
4 Remmelt van Tilburg 65 Huizen 40:35:00  
5 Roald van Wijk 66 Huizen 40:47:00  
6 Jelmer de Jong 67 Zeewolde 41:46:00  
7 Paul Hundscheidt 63 Zeewolde 41:49:00  
8 Léon van Dongen 64 Zeewolde 42:14:00  
9 Sieger-Rink de Jong 63 Zeewolde 42:17:00  
10 Rob Schortinghuis 63 Huizen 42:19:00  
11 Jos Revenberg 62 Zeewolde 43:07:00  
12 Albert Schaap 64 Zeewolde 43:46:00  
13 Hein Smelt 63 Zeewolde 43:59:00  
14 Joost Korthof 70 Zeewolde 44:06:00  
15 Jacob Lof 65 Zeewolde 44:14:00  
16 Jan Fledderus 68 Zeewolde 44:22:00  
17 Erwin Alebregtse 63 Zeewolde 44:51:00  
18 Frank van Schaik 62 Zeewolde 44:54:00  
19 Harrie Hofstede 61 Zeewolde 45:41:00  
20 Robin Bruil 69 Zeewolde 46:58:00  
21 Sytse Algera 70 Zeewolde 47:28:00  
22 Erik Stam 63 Zeewolde 48:48:00  
23 Wouter Zondervan 67 Amersfoort 50:54:00  
24 Marc Berghuis 67 Ermelo 56:22:00  
25 Gerard Dix 69 Zeewolde 56:54:00  
 
M50,
  10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Tjibbe de Vries 54 Kampen 37:41:00  
2 Jack Weerdmeester 52 Zeewolde 40:07:00  
3 Eef Hoff 58 Huizen 41:58:00  
4 Hans de Kam 60 Zeewolde 42:24:00  
5 Rob Emmers 56 Zeewolde 42:33:00  
6 Jaap Dijkens 60 Zeewolde 43:18:00  
7 Barry Mostert 54 Nijkerk Gld 44:38:00  
8 Hans van Sloten 58 Zeewolde 44:45:00  
9 Frans Zanders 61 Biddinghuizen 44:57:00  
10 Valentijn van Gorkom 57 Zeewolde 48:27:00  
11 Piet Roskam 57 Zeewolde 50:23:00  
12 Henk Pol 59 Zeewolde 55:32:00  
13 Johan van Santen 53 Amersfoort 56:21:00  
14 Peter Wolff 55 Zeewolde 57:58:00  
 
M60,
  10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Arnold Stoop 43 Harderwijk 42:30:00  
2 Piet Wassenaar 48 Barneveld 46:35:00  
3 Roelof Pepping 47 Dronten 46:52:00  
4 Wim Andriesen 48 Huizen 47:36:00  
5 Ton van Maarseveen 48 Zeewolde 49:31:00  
6 Klaas Bijleveld 34 Zeewolde 57:42:00  
7 Theo Schouwenburg 50 Zeewolde 1:04:15  
 
V16,
  10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Sanne Kok 88 Zeewolde 53:57:00  
2 Petra Ebbeling 84 Zeewolde 55:07:00  
 
V35,
  10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Annemiek Veenkamp 72 Zeewolde 44:53:00  
2 Saskia Roest 74 Nijkerk Gld 48:13:00  
3 Angelina Kuijpers 68 Amersfoort 50:52:00  
4 Pauline Florie 67 Zeewolde 56:23:00  
 
V45,
  10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Anita Schouwaert 61 Zeewolde 45:45:00  
2 Carin Lindeboom 65 Zeewolde 52:28:00  
3 Vera Castelijn 58 Zeewolde 56:46:00  
4 Anneke Hulscher 65 Zeewolde 59:01:00  
5 Noortje Huiskens 60 Zeewolde 1:04:15  
 
M40,
  15 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Harm Jaap de Witt 67 Nijkerk Gld 1:02:30  
 
M50,
  15 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jan Schaafsma 59 Zeewolde 1:06:12  
2 Joop Majoor 59 Huizen 1:09:51  
3 Jos van Rijt 53 Amersfoort 1:13:16  

 

 
Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Maatschappelijke stage
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...