U bent hier: HOME › 2011/2012 wedstrijd 2

2011/2012 wedstrijd 2

 
J6, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jouke Westerhof 3 Zeewolde 5:14  
2 Beau Weijess 4 Zeewolde 5:43  
3 Merijn Korthof 5 Zeewolde 5:49  
4 Siebe Westerhof 5 Zeewolde 6:42  
5 Senna Fransen 6 Zeewolde 6:44  
6 Tjade Smelt 5 Zeewolde 7:16  
 
J6V, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Marit de Munnik 4 Zeewolde 5:44  
2 Floor Smelt 5 Zeewolde 6:21  
 
J8, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jonas Hofstede 2 Zeewolde 4:22  
2 Thomas Bos 2 Zeewolde 4:26  
3 Twan de Munnik 3 Zeewolde 4:39  
4 Stan Ritsema 3 Zeewolde 4:56  
5 Hidde Westerhof 1 Zeewolde 5:08  
6 Daan van Kats 1 Zeewolde 5:46  
 
J8V, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Sophie Kokkeler 2 Zeewolde 6:24  
 
J10, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Youri Fransen 1 Zeewolde 9:46  
2 Simen van Herpt 98 Zeewolde 10:06  
3 Symen Korthof 0 Zeewolde 10:57  
4 Jonne Houtstra 1 Zeewolde 11:21  
5 Stefan Zondervan 99 Amersfoort 11:22  
6 Boris Sierink 99 Zeewolde 11:41  
7 Tim Peters 99 Zeewolde 12:11  
8 Ivan Korthof 1 Zeewolde 12:30  
9 Anouk Welling 99 Zeewolde 12:55  
10 Jelle Smelt 0 Zeewolde 13:34  
11 Mark Alebregtse 99 Zeewolde 15:38  
 
J10V, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Tirza de Vries 0 Zeewolde 16:57  
 
J13, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Him de Looper 98 Zeewolde 10:06  
2 Tim van der Kuijl 98 Zeewolde 10:52  
3 Nick Smit 98 Zeewolde 10:54  
4 Jelle Bos 98 Zeewolde 12:02  
5 Floor Nieuwenhuis 96 Zeewolde 12:59  
 
J13V, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Mabel Korporaal 97 Zeewolde 11:04  
2 Judith Revenberg 97 Zeewolde 11:37  
3 Marlina Peters 98 Zeewolde 12:07  
4 Mylou de Vries 97 Zeewolde 13:56  
 
M16, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Rob Stuber 90 Zeewolde 17:34  
2 Sven Jakobsen 95 Amersfoort 18:53  
3 Erwin Demmer 79 Voorthuizen 19:23  
4 Corne Lof 92 Zeewolde 20:42  
5 Stephan Daams 72 Zeewolde 25:01:00  
 
M40, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Hans Eitjes 62 Zeewolde 25:13:00  
2 Theo van Domselaar 68 Nijkerk Gld 29:09:00  
3 Jeroen Brakke 70 Zeewolde 33:20:00  
4 Iskander Roos 68 Zeewolde 33:21:00  
 
M50, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Harry van 't Veld 61 Nijkerk Gld 18:14  
2 Dennis Gehring 55 Huizen 22:29  
3 Pim Schouten 58 Zeewolde 28:46:00  
4 Rien Delhez 52 Zeewolde 29:23:00  
 
M60, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Rinus de Vries 50 Zeewolde 24:52:00  
2 Hans Uiterdijk 48 Zeewolde 33:41:00  
 
V16, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Tessa Kok 90 Zwolle 28:18:00  
2 Cora ven den Boom 90 Hoogland 28:18:00  
3 Esther Jansen 79 Zeewolde 28:46:00  
 
V35, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Monique Schoon 70 Nijkerk Gld 24:36:00  
2 Babet Fransen 70 Zeewolde 26:33:00  
3 Sybrigje Westerhof 69 Zeewolde 26:41:00  
4 José de Kleijn 68 Zeewolde 29:25:00  
5 Lieke Bienfait 68 Zeewolde 29:35:00  
6 Jeannette Remie 69 Zeewolde 29:37:00  
7 Haddy Geleijnse-Kieft 73 Zeewolde 31:28:00  
 
V45, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Joke Lof 63 Zeewolde 26:16:00  
2 Yvonne Schouten 60 Zeewolde 32:20:00  
3 Loes Groen 57 Dronten 49:05:00  
 
M16, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Guido Kwakkel 77 Zeewolde 37:32:00  
2 Remi Jansen 74 Zeewolde 39:59:00  
3 Aron van den Boom 89 Hoogland 42:30:00  
4 Robert Geleijnse 75 Zeewolde 49:47:00  
5 Fester van der Voorn 76 Zeewolde 51:06:00  
6 Edwin Schouwenburg 84 Zeewolde 52:46:00  
7 Chris van Wijk 92 Zeewolde 56:21:00  
 
M40, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 René Korporaal 65 Zeewolde 37:47:00  
2 Ed Jakobsen 62 Amersfoort 38:52:00  
3 Ron Gouw 63 Zeewolde 39:41:00  
4 Remmelt van Tilburg 65 Huizen 40:27:00  
5 Albert Schaap 64 Zeewolde 40:49:00  
6 Jelmer de Jong 67 Zeewolde 40:52:00  
7 Sieger-Rink de Jong 63 Zeewolde 40:54:00  
8 Rob Schortinghuis 63 Huizen 40:58:00  
9 Paul Hundscheidt 63 Zeewolde 42:28:00  
10 Jos Revenberg 62 Zeewolde 42:48:00  
11 Jan Fledderus 68 Zeewolde 43:01:00  
12 Léon van Dongen 64 Zeewolde 43:11:00  
13 Erwin Alebregtse 63 Zeewolde 43:37:00  
14 Johan van Peperzeel 62 Zeewolde 44:47:00  
15 Joost Korthof 70 Zeewolde 44:52:00  
16 Harrie Hofstede 61 Zeewolde 45:32:00  
17 Hein Smelt 63 Zeewolde 45:51:00  
18 Frank van Schaik 62 Zeewolde 45:53:00  
19 Sytse Algera 70 Zeewolde 46:02:00  
20 Edwin de Vos 65 Zeewolde 47:54:00  
21 Robert Balk 68 Zeewolde 50:07:00  
22 Gerard Dix 69 Zeewolde 55:56:00  
23 Ferry Schrijnewerkers 65 Zeewolde 56:20:00  
24 Klaas Bos 69 Nijkerk Gld 58:34:00  
 
M50, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jack Weerdmeester 52 Zeewolde 40:02:00  
2 Leo Zandkuijl 57 Blaricum 42:12:00  
3 Jaap Dijkens 60 Zeewolde 42:25:00  
4 Hans de Kam 60 Zeewolde 42:47:00  
5 Joop Majoor 59 Huizen 43:14:00  
6 Louis Doorn 56 Zeewolde 43:39:00  
7 Frans Breg 56 Blaricum 43:44:00  
8 Eef Hoff 58 Huizen 44:03:00  
9 Barry Mostert 54 Nijkerk Gld 44:16:00  
10 Hans van Sloten 58 Zeewolde 44:25:00  
11 Valentijn van Gorkom 57 Zeewolde 46:30:00  
12 Henk Pol 59 Zeewolde 55:58:00  
13 Peter Wolff 55 Zeewolde 56:07:00  
 
M60, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Arnold Stoop 43 Harderwijk 41:41:00  
2 Piet Wassenaar 48 Barneveld 43:28:00  
3 Wim Andriesen 48 Huizen 45:34:00  
4 Ton Vijgeboom 48 Almere 45:45:00  
5 Roelof Pepping 47 Dronten 46:42:00  
6 Ton van Maarseveen 48 Zeewolde 49:51:00  
7 Kees Boertje 47 Zeewolde 57:17:00  
8 Klaas Bijleveld 34 Zeewolde 1:00:48  
9 Theo Schouwenburg 50 Zeewolde 1:00:54  
 
V16, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Petra Ebbeling 84 Zeewolde 53:29:00  
2 Sanne Kok 88 Zeewolde 53:52:00  
3 Suzanne Groen 86 Zeewolde 55:50:00  
 
V35, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Saskia Roest 74 Nijkerk Gld 46:32:00  
2 Angelina Kuijpers 68 Amersfoort 49:52:00  
3 Paula de Vries 66 Zeewolde 51:57:00  
4 Annette Schraverus 68 Nijkerk Gld 53:20:00  
5 Heidie Janssen 70 Zeewolde 54:41:00  
6 Esther Beekman-Klein 69 Zeewolde 55:26:00  
7 Pauline Florie 67 Zeewolde 56:18:00  
 
V45, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Karin Vloemans 61 Huizen 41:24:00  
2 Anita Schouwaert 61 Zeewolde 45:48:00  
3 Marga Lesterhuis 55 Huizen 46:00:00  
4 Karin Gouw-Bijleveld 62 Zeewolde 51:13:00  
5 Carin Lindeboom 65 Zeewolde 51:55:00  
6 Marianne Dobber 60 Zeewolde 55:48:00  
7 Ria Schouwenburg 54 Zeewolde 56:35:00  
8 Anneke Hulscher 65 Zeewolde 56:49:00  
9 Vera Castelijn 58 Zeewolde 56:49:00  
10 Noortje Huiskens 60 Zeewolde 1:04:35  
 
M40, 15 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Robin Bruil 69 Zeewolde 1:06:51  
2 Jurgen Beer 65 Zeewolde 1:08:09  
3 Pim van Voorst 62 Biddinghuizen 1:11:42  
4 Bas Dekkers 65 Zeewolde 1:18:44  
 
M50, 15 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jan Schaafsma 59 Zeewolde 1:06:33  
2 Jos van Rijt 53 Amersfoort 1:12:18  
3 De Meijer 53 Zeewolde 1:16:42  
Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Maatschappelijke stage
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...