U bent hier: HOME › 2011/2012 wedstrijd 1

2011/2012 wedstrijd 1

Uitslagenlijst Lokoloop competitie    
Zeewolde - Zondag 9 oktober 2011      
 
J6, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Teun de Groot 4 Zeewolde 5:00  
2 Jouke Westerhof 3 Zeewolde 5:01  
3 Siebe Westerhof 5 Zeewolde 7:35  
4 Tjade Smelt 5 Zeewolde 7:59  
 
J6V, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Marit de Munnik 4 Zeewolde 6:56  
2 Floor Smelt 5 Zeewolde 7:15  
 
J8, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Thomas Bos 2 Zeewolde 4:37  
2 Hidde Westerhof 1 Zeewolde 5:07  
3 Stan Ritsema 3 Zeewolde 5:13  
4 Jelte de Vries 2 Zeewolde 5:40  
 
J8V, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Sophie Kokkeler 2 Zeewolde 6:26  
 
J10, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Simen van Herpt 98 Zeewolde 10:03  
2 Jonne Houtstra 1 Zeewolde 11:10  
3 Boris Sierink 99 Zeewolde 12:10  
4 Tim Peters 99 Zeewolde 12:36  
5 Mick Welling 0 Zeewolde 13:00  
6 Jelle Smelt 0 Zeewolde 13:30  
7 Mark Alebregtse 99 Zeewolde 18:35  
 
J10V, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Tessa Nieuwenhuis 98 Zeewolde 11:22  
2 Joy de Looper 0 Zeewolde 14:10  
3 Tirza de Vries 0 Zeewolde 16:32  
 
J13, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Him de Looper 98 Zeewolde 10:12  
2 Tim van der Kuijl 98 Zeewolde 10:31  
3 Nick Smit 98 Zeewolde 11:03  
4 Kelvin Schrijnewerkers 97 Zeewolde 11:04  
5 Jelle Bos 98 Zeewolde 11:59  
 
J13V, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Mabel Korporaal 97 Zeewolde 11:05  
2 Judith Revenberg 97 Zeewolde 11:31  
3 Marlina Peters 98 Zeewolde 11:39  
4 Mylou de Vries 97 Zeewolde 13:40  
 
M16, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Rob Stuber 90 Zeewolde 18:19  
2 Mark van der Kuijl 96 Zeewolde 20:37  
3 Corne Lof 92 Zeewolde 20:44  
4 Stefan Minkhorst 85 Zeewolde 20:46  
5 Stephan Daams 72 Zeewolde 27:53:00  
 
M40, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Eduard Beekman 64 Zeewolde 20:40  
2 Gert-Jan Kersten 70 Almere 22:20  
 
M50, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Harry van 't Veld 61 Nijkerk Gld 18:40  
2 Leo Zandkuijl 57 Blaricum 20:49  
3 Harry van Beek 55 Zeewolde 23:31  
4 Dennis Gehring 55 Huizen 23:36  
5 Gerard Smit 60 Zeewolde 27:53:00  
6 Rien Delhez 52 Zeewolde 29:53:00  
 
M60, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Rinus de Vries 50 Zeewolde 25:24:00  
2 Hans Uiterdijk 48 Zeewolde 33:40:00  
 
V16, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Nicole Calis 87 Zeewolde 27:05:00  
2 Mylène Wijnands 88 Zeewolde 31:54:00  
 
V35, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 José de Kleijn 68 Zeewolde 30:46:00  
2 Haddy Geleijnse-Kieft 73 Zeewolde 32:32:00  
 
V45, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Gemma Schulting 61 Zeewolde 30:17:00  
2 Ellen van der Veen 62 Zeewolde 32:34:00  
3 Marry van Maanen 62 Zeewolde 32:58:00  
 
M16, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Koen Henkes 82 Zeewolde 35:58:00  
2 Tom Fokkens 89 Zeewolde 38:55:00  
3 Evert van Tol 83 Zeewolde 40:43:00  
4 Remi Jansen 74 Zeewolde 41:38:00  
5 Stefan Hoogervorst 75 Huizen 43:52:00  
6 Ramon Terschegget 72 Zeewolde 45:55:00  
7 Jordy van maanen 87 Zeewolde 47:40:00  
8 Fester van der Voorn 76 Zeewolde 49:52:00  
9 Chris van Wijk 92 Zeewolde 56:23:00  
 
M40, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 René Korporaal 65 Zeewolde 38:29:00  
2 Ron Gouw 63 Zeewolde 38:57:00  
3 Zeger Knipmeijer 70 Amersfoort 39:20:00  
4 Patrick Bouhuizen 61 Zeewolde 40:18:00  
5 Remmelt van Tilburg 65 Huizen 41:14:00  
6 Rob Schortinghuis 63 Huizen 41:58:00  
7 Eric van Cleef 69 Huizen 42:11:00  
8 Henjo de Looper 61 Zeewolde 43:18:00  
9 Jean benek 68 Harderwijk 43:45:00  
10 Léon van Dongen 64 Zeewolde 44:22:00  
11 Jacob Lof 65 Zeewolde 44:26:00  
12 Jan Fledderus 68 Zeewolde 44:31:00  
13 Johan van Peperzeel 62 Zeewolde 45:04:00  
14 Erwin Alebregtse 63 Zeewolde 45:15:00  
15 Eric Revet 67 Zeewolde 45:19:00  
16 Harrie Hofstede 61 Zeewolde 45:48:00  
17 Edwin de Vos 65 Zeewolde 45:55:00  
18 Sytse Algera 70 Zeewolde 46:26:00  
19 Peter Hofman 64 Zeewolde 46:47:00  
20 Frank van Schaik 62 Zeewolde 46:54:00  
21 Alfred van Os 67 Zeewolde 47:35:00  
22 Marc Groenveld 68 Zeewolde 50:08:00  
23 Erik Stam 63 Zeewolde 50:47:00  
24 Leon de Ridder 65 Zeewolde 52:30:00  
25 Edwin Vels 66 Zeewolde 52:40:00  
26 Egbert Knorren 65 Zeewolde 52:51:00  
27 Ferry Schrijnewerkers 65 Zeewolde 56:24:00  
28 Anneke Hulscher 65 Zeewolde 57:03:00  
29 Gerard Dix 69 Zeewolde 57:31:00  
30 Dirk de Vries 67 Zeewolde 57:37:00  
 
M50, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Bas Pieterse 60 Zeewolde 38:29:00  
2 Gerco Pon 61 Zeewolde 43:34:00  
3 Eef Hoff 58 Huizen 44:07:00  
4 Ton Rense 53 Huizen 44:17:00  
5 Barry Mostert 54 Nijkerk Gld 44:46:00  
6 Louis Doorn 56 Zeewolde 44:51:00  
7 Frans Breg 56 Blaricum 44:59:00  
8 Hans van Sloten 58 Zeewolde 45:36:00  
9 Jan Willem Tromp 59 Zeewolde 46:16:00  
10 Henk Pol 59 Zeewolde 54:17:00  
11 Peter Wolff 55 Zeewolde 58:01:00  
 
M60, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Arnold Stoop 43 Harderwijk 42:16:00  
2 Piet Wassenaar 48 Barneveld 43:08:00  
3 Wim Andriesen 48 Huizen 44:24:00  
4 Roelof Pepping 47 Dronten 46:23:00  
5 Ton Vijgeboom 48 Almere 46:59:00  
6 Klaas Bijleveld 34 Zeewolde 58:18:00  
7 Theo Schouwenburg 50 Zeewolde 1:00:00  
 
V16, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Sanne Kok 88 Zeewolde 55:34:00  
 
V35, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Marleen Bois 71 Zeewolde 46:49:00  
2 Saskia Roest 74 Nijkerk Gld 47:37:00  
3 Pauline Florie 67 Zeewolde 55:39:00  
4 Nicole Raven 69 Zeewolde 58:19:00  
 
V45, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Karin Vloemans 61 Huizen 42:00:00  
2 Marga Lesterhuis 55 Huizen 47:04:00  
3 Karin Gouw-Bijleveld 62 Zeewolde 52:35:00  
4 Carin Lindeboom 65 Zeewolde 54:57:00  
5 Marianne Dobber 60 Zeewolde 55:05:00  
6 Anneke Rademaker 59 Zeewolde 56:34:00  
7 Ria Schouwenburg 54 Zeewolde 58:12:00  
 
M40, 15 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jurgen Beer 65 Zeewolde 1:09:06  
 
M50, 15 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Marco Rademaker 59 Zeewolde 1:11:55  
Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Maatschappelijke stage
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...