U bent hier: HOME › 2010/2011 wedstrijd 6

2010/2011 wedstrijd 6

Uitslagenlijst Lokoloop competitie

Zeewolde - Zondag 13 maart 2011

 
J6, 1 KM JEUGD
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Thomas BosZeewolde4:33
2Stan RitsemaZeewolde5:13
3Jouke WesterhofZeewolde5:19
 
J8, 1 KM JEUGD
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Jonas HofstedeZeewolde4:57
2Sylvester RepZeewolde5:02
3David TimmerZeewolde5:07
4Hidde WesterhofZeewolde5:07
5Mitchel RijckerZeewolde6:51
6Damian van de BeekZeewolde7:07
 
J8V, 1 KM JEUGD
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Esmeé van der HelmZeewolde4:38
2Emma WellingZeewolde5:16
3Britt van der MeerZeewolde5:18
4Mariële BruilZeewolde6:04
5Sophie KokkelenZeewolde6:26
 
J10, 2.5 KM JEUGD
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Jorn SnaterseZeewolde9:45
2Simen van HerptZeewolde9:47
3Youri FransenZeewolde9:50
4Him de LooperZeewolde9:54
5Tim van de KuijlZeewolde10:58
6Kelvin SchrijnewerkersZeewolde11:10
7Jelle BosZeewolde11:21
8Coen MeijerZeewolde11:24
9Boris SierinkZeewolde11:46
10Lars JonkerZeewolde12:00
11Jelle SmeltZeewolde12:59
12Philippos GeorgopoulosZeewolde13:38
13Tim PetersZeewolde14:23
14Mick WellingZeewolde14:56
15Mark AlebregtseZeewolde15:34
 
J10V, 2.5 KM JEUGD
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Tessa NieuwenhuisZeewolde11:12
2Ilse EllenbroekZeewolde12:03
3Joy de LooperZeewolde12:07
4Marlina PetersZeewolde13:13
5Thirza de VriesZeewolde13:50
6Kathelijn HulscherZeewolde14:38
 
J13V, 2.5 KM JEUGD
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Anouschka SchröderDronten10:04
2Mabel KorporaalZeewolde10:32
3Judith RevenbergZeewolde11:43
4Marieke MeijerZeewolde12:04
5Floor NieuwenhuisZeewolde13:00
 
M16, 5 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Nick HoogedoornZeewolde16:58
2Tom van de BrinkZeewolde17:45
3Evert van TolZeewolde18:37
4Marco KroonBussum19:18
5Bertjan HopsterZeewolde20:35
6Corné LofZeewolde21:48
7Eric van der MeerZeewolde22:23
8Chris van WijkZeewolde27:13:00
 
M40, 5 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Mark van TolHuizen19:27
2Eduard BeekmanZeewolde21:11
3Johan van PeperzeelZeewolde21:15
4Manfred FlorieZeewolde26:33:00
5Ferry SchrijnewerkersZeewolde27:13:00
 
M50, 5 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Frans BregBlaricum21:30
2Harry van BeekZeewolde24:27:00
3Aart MostertNijkerk Gld26:09:00
4Evert EkkerZeewolde26:27:00
5Gerard SmitZeewolde27:47:00
6Rien DelhezZeewolde30:02:00
7Frans ZandersBiddinghuizen37:48:00
 
M60, 5 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Hans UiterdijkZeewolde34:52:00
 
V16, 5 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Sanne SibbaltZeewolde20:24
2Mireille GouwZeewolde23:01
 
V35, 5 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Brenda van RijnZeewolde25:16:00
2Sybrigje WesterhofZeewolde27:13:00
3José de KleijnZeewolde32:35:00
4Jacqueline WellingZeewolde32:57:00
 
V45, 5 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Gemma Schulting v d VaZeewolde28:16:00
2Ellen van der VeenZeewolde28:20:00
3Maryska SnijdersZeewolde33:35:00
 
M16, 10 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Marcel NoordegraafZeewolde38:33:00
2Jesper KnoopAmersfoort38:47:00
3Geert NobelZeewolde40:05:00
4Robbert van de WaterHilversum42:02:00
5Stefan HoogervorstHuizen42:25:00
6Martijn Nobel's-Gravenhage45:41:00
7Jordy van MaanenZeewolde48:21:00
 
M40, 10 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1René KorporaalZeewolde38:10:00
2Ron GouwZeewolde38:56:00
3Zeger KnipmeijerAmersfoort39:36:00
4Rob SchortinghuisHuizen39:54:00
5Remmelt van TilburgHuizen41:02:00
6Jelmer de JongZeewolde42:20:00
7Kees RijsdijkHuizen42:33:00
8Léon van DongenZeewolde42:56:00
9Jan FledderusZeewolde43:27:00
10Jacob LofZeewolde43:36:00
11Rien FokkensZeewolde43:40:00
12Erwin AlebregtseZeewolde43:47:00
13Sieger-Rink de JongZeewolde44:01:00
14Harrie HofstedeZeewolde44:36:00
15Jos RevenbergZeewolde45:12:00
16Paul LindeboomZeewolde45:13:00
17Frank van SchaikZeewolde45:20:00
18Frank WellingZeewolde45:40:00
19Eric RevetZeewolde47:30:00
20Erik StamZeewolde47:36:00
21Marc BerghuisErmelo51:11:00
22Ronald SnaterseZeewolde51:30:00
23Ronald StokkentreefZeewolde57:14:00
 
M50, 10 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Bas PieterseZeewolde38:26:00
2Wim HoofdHuizen41:51:00
3Barry MostertNijkerk Gld43:34:00
4Frank EllenbroekZeewolde46:22:00
5Hans van SlotenZeewolde46:42:00
6Jaap DijkensZeewolde48:16:00
7Fred van RheenenZeewolde49:05:00
8Piet RoskamZeewolde52:46:00
9Henk PolZeewolde53:34:00
10Jan KersZeewolde57:21:00
 
M60, 10 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Wim AndriessenHuizen43:26:00
2Piet WassenaarBarneveld44:41:00
3Ton van MaarseveenZeewolde49:10:00
4Theo SchouwenburgZeewolde58:00:00
5Otto KapAlmere58:26:00
6Klaas BijleveldZeewolde59:44:00
 
V16, 10 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Harriette LalkensZeewolde41:42:00
2Sanne KokZeewolde54:52:00
 
V35, 10 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Saskia RoestNijkerk Gld47:53:00
2Linda TimmerZeewolde48:59:00
3Marleen BoisZeewolde51:00:00
4Veerle van der HelmZeewolde52:26:00
5Femy HespZeewolde54:55:00
6Esther Beekman -KleinZeewolde55:19:00
7Pauline FlorieZeewolde55:57:00
 
V45, 10 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Anita SchouwaertZeewolde44:28:00
2Marga LesterhuisHuizen45:47:00
3Carin LindeboomZeewolde52:28:00
4Karin Gouw-BijleveldZeewolde52:29:00
5Vera CastelijnZeewolde54:07:00
6Marianne DobberZeewolde56:41:00
7Ria SchouwenburgZeewolde56:42:00
8Anneke HulscherZeewolde57:55:00
9Marjolein BosZeewolde1:00:51
 
M16, 15 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Tom FokkensZeewolde1:02:56
 
M50, 15 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Leo ZandkuijlBlaricum1:02:59
Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender TVZ
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...