U bent hier: HOME › Eindstand 2011/2012

Eindstand 2011/2012

LOKOLOOP-6 SEIZOEN 2010/2012, TVZ ZEEWOLDE, 11 MAART 2012
EINDSTAND - LOKO SEIZOEN 2011/2012
Categ Plts Stnr Naam Plaats gebjr 9-okt 13-nov 11-dec 8-jan 11-feb 11-mrt totaal

1 KM

J6 1 402 Jouke Westerhof Zeewolde 2003 5:01 5:14 5:05 5:03   4:57 15:01
  2 416 Beau  Weijers Zeewolde 2004   5:43 5:30 5:39     16:52
  3 413 Merijn  Korthof Zeewolde 2005   5:49 6:22 5:39   5:32 17:00
  4 405 Siebe  Westerhof Zeewolde 2005 7:35 6:42 6:31 6:32   5:57 19:00
  5 411 Tjade  Smelt Zeewolde 2005 7:59 7:16 6:58     6:11 20:25
  6 414 Senna  Fransen Zeewolde 2006   6:44 7:13 6:37     20:34
  7 407 Teun  de Groot Zeewolde 2004 5:00           5:00
  8 420 Mauro  van der  Meer Almere 2005           5:20 5:20
  9 418 Ties  Ketelaar Zeewolde 2004     6:00       6:00
                         
J6V 1 410 Marit  de Munnik Zeewolde 2004 6:56 5:44 5:46 6:04   5:36 17:06
  2 412 Floor  Smelt Zeewolde 2005 7:15 6:21 6:26     5:43 18:30
                         
J8 1 403 Jonas Hofstede Zeewolde 2002   4:22   4:29   4:21 13:12
  2 417 Twan  de Munnik Zeewolde 2003   4:39 4:36 4:39   4:18 13:33
  3 401 Thomas  Bos Zeewolde 2002 4:37 4:26 4:47     4:36 13:39
  4 404 Hidde  Westerhof Zeewolde 2001 5:07 5:08 5:31 5:18   5:04 15:19
  5 415 Daan  van Kats Zeewolde 2001   5:46 5:56     5:45 17:27
  6 409 Stan  Ritsema Zeewolde 2003 5:13 4:56         10:09
  7 419 Milan  Bruinsma Zeewolde 2001       4:45     4:45
  8 406 Jelte  de Vries Zeewolde 2002 5:40           5:40
                         
J8V 1 408 Sophie  Kokkeler Zeewolde 2002 6:26 6:24       6:21 19:11
  2 421 Romy  Möller Zeewolde 2002           5:36 5:36

2,5 KM

J10 1 449 Simen  van Herpt Zeewolde 1998 10:03 10:06 10:36     9:46 29:55
  2 461 Symen  Korthof Zeewolde 2000   10:57 11:02 11:06   10:39 32:38
  3 462 Stefan  Zondervan Amersfoort 1999   11:22 11:56     11:05 34:23
  4 444 Boris  Sierink Zeewolde 1999 12:10 11:41 11:43     11:02 34:26
  5 441 Jonne Houtstra Zeewolde 2001 11:10 11:21   11:59     34:30
  6 447 Tim  Peters Zeewolde 1999 12:36 12:11 12:44 13:12   11:44 36:31
  7 460 Ivan  Korthof Zeewolde 2001   12:30 13:25 13:55   13:33 39:28
  8 457 Mick  Welling Zeewolde 2000 13:00   13:12 14:12   13:22 39:34
  9 459 Jelle  Smelt Zeewolde 2000 13:30 13:34 13:41       40:45
  10 443 Mark  Alebregtse Zeewolde 1999 18:35 15:38 17:41 15:53   16:25 47:56
  11 463 Youri  Fransen Zeewolde 2001   9:46   10:20     20:06
  12 472 Sil  Schoon Nijkerk  Gld 2000       12:04     12:04
  13 468 Marnix  Ketelaar Zeewolde 2000     13:00       13:00
  14 473 Jochem  Vries Zeewolde 2000           16:00 16:00
                         
J10V 1 464 Anouk  Welling Zeewolde 1999   12:55 12:49 13:53   12:18 38:02
  2 456 Joy de Looper Zeewolde 2000 14:10   15:03 14:31   14:23 43:04
  3 454 Tirza  de Vries Zeewolde 2000 16:32 16:57 16:37     15:02 48:11
  4 448 Tessa  Nieuwenhuis Zeewolde 1998 11:22           11:22
  5 471 Amber  de Vos Zeewolde 1999       14:52     14:52
                         
J13 1 455 Him  de Looper Zeewolde 1998 10:12 10:06 10:42 10:46   10:41 30:59
  2 458 Tim  van der  Kuijl Zeewolde 1998 10:31 10:52 11:10 11:18   9:56 31:19
  3 451 Nick  Smit Zeewolde 1998 11:03 10:54 11:03     10:58 32:55
  4 442 Jelle  Bos Zeewolde 1998 11:59 12:02 11:53     11:28 35:20
  5 467 Wytse  Vries Zeewolde 1998     11:28     11:09 22:37
  6 465 Floor  Nieuwenhuis Zeewolde 1996   12:59 13:08       26:07
  7 452 Kelvin  Schrijnewerkers Zeewolde 1997 11:04           11:04
                         
J13V 1 450 Mabel  Korporaal Zeewolde 1997 11:05 11:04   11:50   11:09 33:18
  2 445 Judith  Revenberg Zeewolde 1997 11:31 11:37 11:52 12:36   11:51 34:59
  3 446 Marlina  Peters Zeewolde 1998 11:39 12:07 12:33 13:52   13:19 36:19
  4 453 Mylou  de Vries Zeewolde 1997 13:40 13:56 13:07       40:43
  5 470 Sarah  van Druten Zeewolde 1998     13:34       13:34
  6 469 Lara  Ketelaar Zeewolde 1998     13:35       13:35

5 KM

M16 1 298 Marcel  Noordegraaf Zeewolde 1988     17:26 17:40   18:17 53:23
  2 195 Rob  Stuber Zeewolde 1990 18:19 17:34 17:38       53:31
  3 264 Sven  Jakobsen Amersfoort 1995   18:53 18:47 19:34   18:46 56:26
  4 247 Mark  van der  Kuijl Zeewolde 1996 20:37   20:01 20:45   19:42 1:00:20
  5 184 Corne  Lof Zeewolde 1992 20:44 20:42 20:26 20:43   20:31 1:01:39
  6 296 Bastian  Taal Zeewolde 1980     27:13 26:34   25:42 1:19:29
  7 252 Antoon  van Beek Zeewolde 1994       17:18   16:59 34:17
  8 238 Stephan  Daams Zeewolde 1972 27:53 25:01         52:54
  9 291 Raimo  Westerhof Harderwijk 1986     17:38       17:38
  10 358 Tom  van de Brink Zeewolde 1994           18:50 18:50
  11 281 Erwin  Demmer Voorthuizen 1979   19:23         19:23
  12 332 Tom  Fokkens Leiden 1989       20:33     20:33
  13 95 Stefan  Minkhorst Zeewolde 1985 20:46           20:46
  14 363 Mike  van Beek Zeewolde 1991           21:46 21:46
  15 319 Jordy  van Maanen Zeewolde 1987       22:00     22:00
  16 306 Cyriel  Gouw Zeewolde 1996     23:41       23:41
  17 338 Martijn  Augustijn Hoogland 1973           24:38 24:38
                         
M40 1 183 Eduard  Beekman Zeewolde 1964 20:40   20:06     20:18 1:01:04
  2 282 Iskander  Roos Zeewolde 1968   33:21 30:59 29:34     1:33:54
  3 288 Harry  Fransen Zeewolde 1968     21:41 21:26     43:07
  4 309 Gerard-Jan  Kramer Zeewolde 1962       23:55   23:05 47:00
  5 328 Jaap de Vries Zeewolde 1962       32:34   24:37 57:11
  6 283 Jeroen  Brakke Zeewolde 1970   33:20 30:57       1:04:17
  7 353 Mark  van Tol Huizen 1966           19:01 19:01
  8 251 Krijn  Haak Zeewolde 1971       21:01     21:01
  9 304 Hans  Olde  Hengel Zeewolde 1966     21:33       21:33
  10 221 Gert-Jan  Kersten Almere 1970 22:20           22:20
  11 365 Jaap Hop Hierden 1964           22:33 22:33
  12 357 Juan Kamphuis Zeewolde 1967           23:23 23:23
  13 311 Michiel  Slot Zeewolde 1969       25:07     25:07
  14 280 Hans  Eitjes Zeewolde 1962   25:13         25:13
  15 303 Rob  van Puffelen Zeewolde 1968     27:40       27:40
  16 271 Theo  van Domselaar Nijkerk  Gld 1968   29:09         29:09
  17 370 Eric  Revet Zeewolde 1967           37:34 37:34
                         
M50 1 219 Harry  van 't  Veld Nijkerk  Gld 1961 18:40 18:14 18:19     18:25 54:58
  2 226 Dennis  Gehring Huizen 1955 23:36 22:29       22:29 1:08:34
  3 163 Rien  Delhez Zeewolde 1952 29:53 29:23 28:51 29:22   30:29 1:27:36
  4 211 Henri  van der  Valk Den  Dolder 1956     34:29 34:16   33:31 1:42:16
  5 162 Leo Zandkuijl Blaricum 1957 20:49   20:03       40:52
  6 336 Henk  Veldhuis Zeewolde 1961       30:01   29:31 59:32
  7 354 Gerard  van der  Horst Zeewolde 1961           21:13 21:13
  8 197 Paul  Lindeboom Zeewolde 1961       21:24     21:24
  9 333 Rien  Fokkens Zeewolde 1961       22:10     22:10
  10 212 Harry  van Beek Zeewolde 1955 23:31           23:31
  11 324 Jan Willem  Tromp Zeewolde 1959       24:00     24:00
  12 132 Gerard  Smit Zeewolde 1960 27:53           27:53
  13 322 Evert  Ekker Zeewolde 1960       28:08     28:08
  14 199 Pim  Schouten Zeewolde 1958   28:46         28:46
                         
M60 1 220 Rinus  de Vries Zeewolde 1950 25:24 24:52 24:28 25:29     1:14:44
  2 172 Hans  Uiterdijk Zeewolde 1948 33:40 33:41 35:29 37:14   34:52 1:42:13
  3 313 Wim  Oudejaar Nijkerk  Gld 1945       24:45   24:54 49:39
  4 289 Jan Hoeve Steenwijk 1943     28:20 27:41     56:01
                         
V16 1 323 Marisca  de Jong Zeewolde 1988       24:00   25:11 49:11
  2 244 Nicole  Calis Zeewolde 1987 27:05         39:05 1:06:10
  3 310 Sabina  Majoor Nijkerk  Gld 1980       24:12     24:12
  4 292 Iris  Bouw Harderwijk 1988     24:44       24:44
  5 302 Marloes  Snip-Brumlief Zeewolde 1985     24:58       24:58
  6 348 Amber  van Druten Zeewolde 1996           25:15 25:15
  7 342 Lisa  de Graaf Zeewolde 1995           25:23 25:23
  8 299 Marijke  Nobel Zeewolde 1990     25:25       25:25
  9 343 Dannii  van Amerongen Zeewolde 1995           26:32 26:32
  10 345 Yannieck  Wender Zeewolde 1996           26:34 26:34
  11 347 Danielle  Baveco Zeewolde 1996           27:14 27:14
  12 279 Tessa  Kok Zwolle 1990   28:18         28:18
    278 Cora  ven den Boom Hoogland 1990   28:18         28:18
  14 205 Esther  Jansen Zeewolde 1979   28:46         28:46
  15 351 Julia  van Loon Zeewolde 1995           28:49 28:49
  16 350 Kaylee  Schrijnewerkers Zeewolde 1995           29:42 29:42
  17 147 Mylène  Wijnands Zeewolde 1988 31:54           31:54
  18 326 Mylou  de Vries Zeewolde 1996       32:34     32:34
  19 367 Merel  Revet Zeewolde 1996           37:28 37:28
                         
V35 1 273 Monique  Schoon Nijkerk  Gld 1970   24:36   24:46   24:56 1:14:18
  2 213 José de Kleijn Zeewolde 1968 30:46 29:25 29:54 30:53   32:16 1:30:05
  3 295 Sabina  van Werkhoven Zeewolde 1976     27:09 26:26     53:35
  4 284 Babet  Fransen Zeewolde 1970   26:33   28:09     54:42
  5 331 Annelies  van den Berg Zeewolde 1976       28:30   28:15 56:45
  6 269 Jeannette  Remie Zeewolde 1969   29:37 28:50       58:27
  7 240 Haddy  Geleijnse-Kieft Zeewolde 1973 32:32 31:28         1:04:00
  8 255 Sybrigje  Westerhof Zeewolde 1969   26:41         26:41
  9 362 Nancy  van der  Horst Zeewolde 1973           29:30 29:30
  10 265 Lieke  Bienfait Zeewolde 1968   29:35         29:35
                         
V45 1 215 Anneke  van der  Meer Zeewolde 1966     26:22 25:30   24:50 1:16:42
  2 239 Gemma  Schulting Zeewolde 1961 30:17   34:29 28:48   28:27 1:27:32
  3 189 Yvonne  Schouten Zeewolde 1960   32:20 30:27 33:46     1:36:33
  4 186 Joke Lof Zeewolde 1963   26:16       26:23 52:39
  5 285 Francine  van Druten Zeewolde 1964     28:50       28:50
  6 275 Loes Groen Dronten 1957   30:33         30:33
  7 294 Corry  Maasdamme Amersfoort 1950     31:15       31:15
  8 246 Ellen  van der  Veen Zeewolde 1962 32:34           32:34
  9 182 Marry  van Maanen Zeewolde 1962 32:58           32:58

10 KM

M16 1 47 Koen  Henkes Zeewolde 1982 35:58   37:34     32:48 1:46:20
  2 59 Remi  Jansen Zeewolde 1974 41:38 39:59   42:51     2:04:28
  3 210 Stefan  Hoogervorst Huizen 1975 43:52     44:56   42:32 2:11:20
  4 81 Guido  Kwakkel Zeewolde 1977   37:32   37:33     1:15:05
  5 209 Fester  van der  Voorn Zeewolde 1976 49:52 51:06         1:40:58
  6 164 Chris  van Wijk Zeewolde 1992 56:23 56:21         1:52:44
  7 352 Menno  van der  Meer Almere 1972           36:42 36:42
  8 325 Jesper  Knoop Amersfoort 1982       38:13     38:13
  9 320 Geert  Nobel Zeewolde 1987       38:20     38:20
  10 15 Micha  de Bruin Zeewolde 1971       38:35     38:35
  11 37 Tom  Fokkens Zeewolde 1989 38:55           38:55
  12 217 Evert  van Tol Zeewolde 1983 40:43           40:43
  13 290 Henri  van Essen Nijkerk  Gld 1973     40:51       40:51
  14 250 Rob  Stuber Zeewolde 1990       41:16     41:16
  15 277 Aron  van den Boom Hoogland 1989   42:30         42:30
  16 300 Koen  Emmens Amersfoort 1985     42:32       42:32
  17 179 Ramon  Terschegget Zeewolde 1972 45:55           45:55
  18 233 Jordy  van maanen Zeewolde 1987 47:40           47:40
  19 267 Robert  Geleijnse Zeewolde 1975   49:47         49:47
  20 207 Edwin  Schouwenburg Zeewolde 1984   52:46         52:46
  21 369 Ewout  Wijnbergen Zeewolde 1994           53:21 53:21
  22 368 Maurizio  Sleurink Zeewolde 1994           53:39 53:39
                         
M40 1 75 René  Korporaal Zeewolde 1965 38:29 37:47 38:02       1:54:18
  2 174 Zeger  Knipmeijer Amersfoort 1970 39:20   38:39 38:53   39:06 1:56:38
  3 263 Ed  Jakobsen Amersfoort 1962   38:52 38:44 40:40   39:10 1:56:46
  4 41 Ron  Gouw Zeewolde 1963 38:57 39:41       39:36 1:58:14
  5 166 Remmelt  van Tilburg Huizen 1965 41:14 40:27 40:35     42:22 2:02:16
  6 237 Rob  Schortinghuis Huizen 1963 41:58 40:58 42:19 41:21   41:33 2:03:52
  7 65 Jelmer  de Jong Zeewolde 1967   40:52 41:46 42:19   43:03 2:04:57
  8 63 Sieger-Rink  de Jong Zeewolde 1963   40:54 42:17 42:26   43:19 2:05:37
  9 56 Paul  Hundscheidt Zeewolde 1963   42:28 41:49 42:22     2:06:39
  10 21 Léon van Dongen Zeewolde 1964 44:22 43:11 42:14     41:26 2:06:51
  11 261 Jos Revenberg Zeewolde 1962   42:48 43:07 43:19   49:12 2:09:14
  12 110 Eric  Revet Zeewolde 1967 45:19     48:20   37:34 2:11:13
  13 33 Jan Fledderus Zeewolde 1968 44:31 43:01 44:22       2:11:54
  14 88 Jacob Lof Zeewolde 1965 44:26   44:14 44:12     2:12:52
  15 77 Joost  Korthof Zeewolde 1970   44:52 44:06 44:08     2:13:06
  16 1 Erwin  Alebregtse Zeewolde 1963 45:15 43:37 44:51 45:20   44:50 2:13:18
  17 130 Hein  Smelt Zeewolde 1963   45:51 43:59     44:58 2:14:48
  18 121 Frank  van Schaik Zeewolde 1962 46:54 45:53 44:54 45:22     2:16:09
  19 165 Harrie  Hofstede Zeewolde 1961 45:48 45:32 45:41 45:12   46:46 2:16:25
  20 101 Johan van Peperzeel Zeewolde 1962 45:04 44:47   47:10   50:47 2:17:01
  21 175 Sytse  Algera Zeewolde 1970 46:26 46:02 47:28 45:30     2:17:58
  22 127 Ferry  Schrijnewerkers Zeewolde 1965 56:24 56:20   42:36   41:48 2:20:44
  23 134 Erik  Stam Zeewolde 1963 50:47   48:48 50:00     2:29:35
  24 243 Gerard  Dix Zeewolde 1969 57:31 55:56 56:54       2:50:21
  25 268 Albert  Schaap Zeewolde 1964   40:49 43:46       1:24:35
  26 180 Edwin  de Vos Zeewolde 1965 45:55 47:54         1:33:49
  27 14 Robin  Bruil Zeewolde 1969     46:58     50:46 1:37:44
  28 111 Leon de Ridder Huizen 1965 52:30         49:58 1:42:28
29 241 Patrick  Bouhuizen Huizen 1961 40:18           40:18
30 286 Roald  van Wijk Zeewolde 1966     40:47       40:47
31 173 Eric  van Cleef Harderwijk 1969 42:11           42:11
32 90 Henjo  de Looper Zeewolde 1961 43:18           43:18
33 176 Jean benek Zeewolde 1968 43:45           43:45
34 230 Peter  Hofman Voorhout 1964 46:47           46:47
35 232 Alfred  van Os Huizen 1967 47:35           47:35
36 321 Henk  van Gerven Zeewolde 1965       47:38     47:38
37 329 Hans  Peter  Pluim  Metz Zeewolde 1965       48:19     48:19
38 25 Richard  Duckers Zeewolde 1969       49:42     49:42
39 194 Robert  Balk Amersfoort 1968   50:07         50:07
40 245 Marc  Groenveld Zeewolde 1968 50:08           50:08
41 287 Wouter  Zondervan Zeewolde 1967     50:54       50:54
42 235 Edwin  Vels Zeewolde 1966 52:40           52:40
43 234 Egbert  Knorren Zeewolde 1965 52:51           52:51
44 337 Ludo Reneerkens Ermelo 1964           53:50 53:50
45 307 Rob  Terinathe Zeewolde 1967       54:10     54:10
46 196 Marc  Berghuis Zeewolde 1967     56:22       56:22
47 137 Ronald  Stokkentreef Nijkerk  Gld 1963           56:53 56:53
48 170 Dirk  de Vries Zeewolde 1967 57:37           57:37
49 272 Klaas  Bos Zeewolde 1969   58:34         58:34
                         
M50 1 102 Bas  Pieterse Blaricum 1960 38:29     38:41   38:05 1:55:15
  2 200 Jack Weerdmeester Zeewolde 1952   40:02 40:07 44:21   39:26 1:59:35
  3 169 Leo Zandkuijl Huizen 1957   42:12   41:45   41:36 2:05:33
  4 68 Hans  de Kam Zeewolde 1960   42:47 42:24     44:29 2:09:40
  5 236 Eef  Hoff Zeewolde 1958 44:07 44:03 41:58     44:06 2:10:07
  6 259 Jaap Dijkens Zeewolde 1960   42:25 43:18 45:33   47:23 2:11:16
  7 105 Gerco  Pon Nijkerk  Gld 1961 43:34     44:11   44:13 2:11:58
  8 22 Louis  Doorn Blaricum 1956 44:51 43:39       44:18 2:12:48
  9 231 Barry  Mostert Zeewolde 1954 44:46 44:16 44:38     45:06 2:13:40
  10 161 Frans  Breg Zeewolde 1956 44:59 43:44   45:15     2:13:58
  11 128 Hans  van Sloten Zeewolde 1958 45:36 44:25 44:45       2:14:46
  12 178 Henk  Pol Zeewolde 1959 54:17 55:58 55:32 57:02     2:45:47
  13 148 Peter  Wolff Zeewolde 1955 58:01 56:07 57:58       2:52:06
  14 301 Rob  Emmens Kampen 1956     42:33 43:27     1:26:00
  15 201 Valentijn  van Gorkom Nijkerk  Gld 1957   46:30 48:27       1:34:57
  16 293 Tjibbe  de Vries Huizen 1954     37:41       37:41
  17 314 Harry  van 't  Veld Huizen 1961       40:09     40:09
  18 266 Joop Majoor Huizen 1959   43:14         43:14
  19 359 Kees  Rijsdijk Biddinghuizen 1961           43:45 43:45
  20 227 Ton  Rense Harderwijk 1953 44:17           44:17
  21 206 Frans  Zanders Zeewolde 1961     44:57       44:57
  22 316 Peter  Hop Zeewolde 1957       45:41     45:41
  23 138 Jan Willem  Tromp Zeewolde 1959 46:16           46:16
  24 364 Sander  van der  Werf Dronten 1959           48:45 48:45
  25 249 Piet  Roskam Amersfoort 1957     50:23       50:23
  26 276 Henk  Groen Zeewolde 1958   54:04         54:04
  27 297 Johan van Santen Harderwijk 1953     56:21       56:21
  28 32 Roger  van Esch Barneveld 1959       1:12:55     1:12:55
                         
M60 1 177 Arnold  Stoop Huizen 1943 42:16 41:41 42:30 43:15   46:08 2:06:27
  2 229 Piet  Wassenaar Dronten 1948 43:08 43:28 46:35       2:13:11
  3 167 Wim  Andriesen Zeewolde 1948 44:24 45:34 47:36 45:25     2:15:23
  4 214 Roelof  Pepping Zeewolde 1947 46:23 46:42 46:52       2:19:57
  5 91 Ton  van Maarseveen Zeewolde 1948   49:51 49:31 49:51   55:42 2:29:13
  6 216 Klaas  Bijleveld Baarn 1934 58:18 1:00:48 57:42 59:16     2:55:16
  7 126 Theo  Schouwenburg Almere 1950 1:00:00 1:00:54 1:04:15       3:05:09
  8 318 Rob  Pit Zeewolde 1951       43:12   44:31 1:27:43
  9 223 Ton  Vijgeboom Naarden 1948 46:59 45:45         1:32:44
  10 10 Kees  Boertje Baarn 1947   57:17   54:06     1:51:23
  11 315 Peter  Lier Baarn 1950       45:59     45:59
  12 317 Hans  Oostindiën Baarn 1946       51:58     51:58
  13 360 Henny  Bosselaar Zeewolde 1949           55:45 55:45
  14 361 John de Vries Zeewolde 1943           59:27 59:27
                         
V16 1 248 Sanne  Kok Zeewolde 1988 55:34 53:52 53:57 57:13   55:47 2:43:23
  2 270 Petra  Ebbeling Zeewolde 1984   53:29 55:07 55:34     2:44:10
  3 330 Marloes  Snip-Brumlief Nijkerk  Gld 1985       52:59     52:59
  4 208 Suzanne  Groen Amersfoort 1986   55:50         55:50
                         
V35 1 254 Saskia  Roest Zeewolde 1974 47:37 46:32 48:13     49:14 2:22:22
  2 260 Angelina  Kuijpers Nijkerk  Gld 1968   49:52 50:52 51:50   51:08 2:31:52
  3 34 Pauline  Florie Zeewolde 1967 55:39 56:18 56:23     58:27 2:48:20
  4 274 Annette  Schraverus Zeewolde 1968   53:20       57:16 1:50:36
  5 4 Esther  Beekman-Klein Zeewolde 1969   55:26       56:50 1:52:16
  6 140 Annemiek  Veenkamp Zeewolde 1972     44:53       44:53
  7 242 Marleen  Bois Zeewolde 1971 46:49           46:49
  8 145 Paula  de Vries Zeewolde 1966   51:57         51:57
  9 62 Heidie  Janssen Huizen 1970   54:41         54:41
  10 109 Nicole  Raven Huizen 1969 58:19           58:19
                         
V45 1 224 Karin  Vloemans Zeewolde 1961 42:00 41:24   41:59     2:05:23
  2 225 Marga  Lesterhuis Zeewolde 1955 47:04 46:00   47:18   46:10 2:19:14
  3 84 Carin  Lindeboom Zeewolde 1965 54:57 51:55 52:28 54:32   50:46 2:35:09
  4 42 Karin  Gouw-Bijleveld Zeewolde 1962 52:35 51:13       53:06 2:36:54
  5 19 Marianne  Dobber Zeewolde 1960 55:05 55:48       57:02 2:47:55
  6 16 Vera  Castelijn Zeewolde 1958   56:49 56:46 56:59   56:29 2:50:04
  7 168 Anneke  Hulscher Zeewolde 1965 57:03 56:49 59:01       2:52:53
  8 125 Ria  Schouwenburg Zeewolde 1954 58:12 56:35   1:00:18   59:16 2:54:03
  9 54 Noortje  Huiskens Zeewolde 1960   1:04:35 1:04:15     1:06:19 3:15:09
  10 124 Anita  Schouwaert   1961   45:48 45:45       1:31:33
  11 228 Anneke  Rademaker   1959 56:34           56:34

15 KM

M16 1 340 Arno  Kruidhof Staphorst 1978           1:05:12 1:05:12
                         
M40 1 222 Jurgen  Beer Zeewolde 1965 1:09:06 1:08:09       1:16:39 3:33:54
  2 258 Bas  Dekkers Zeewolde 1965   1:18:44   1:21:05   1:32:25 4:12:14
  3 305 Harm  Jaap de Witt Nijkerk  Gld 1967   1:02:30       1:02:30
  4 256 Robin  Bruil Zeewolde 1969   1:06:51         1:06:51
  5 356 Stephan  Westphal Putten 1969         1:10:34 1:10:34
  6 257 Pim  van Voorst Biddinghuizen 1962   1:11:42         1:11:42
                         
M50 1 262 Jan Schaafsma Zeewolde 1959   1:06:33 1:06:12 1:08:31   1:06:27 3:19:12
  2 198 Harrij  de Meijer Zeewolde 1953   1:16:42   1:21:05   1:32:24 4:10:11
  3 190 Jos van Rijt Amersfoort 1953   1:12:18 1:13:16       2:25:34
  4 204 Joop Majoor Huizen 1959   1:09:51       1:09:51
  5 171 Marco  Rademaker Zeewolde 1959 1:11:55         1:11:55
  6 327 Hans  van Sloten Zeewolde 1958     1:13:45     1:13:45
  7 366 Dirk  Kop Amersfoort 1959         1:14:00 1:14:00
                         
V35 1 335 Saskia  Roest Nijkerk  Gld 1974     1:14:33     1:14:33
                         
V45 1 355 Ingeborg  Schoonackers Almere 1953         1:20:37 1:20:37

Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender TVZ
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...