U bent hier: HOME › 2010/2011 wedstrijd 5

2010/2011 wedstrijd 5

Uitslagenlijst Lokoloop competitie 
Zeewolde - Zondag 13 februari 2011 
 
J6, 1 KM JEUGD
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Thomas BosZeewolde4:28
2Stan RitsemaZeewolde5:07
3Jouke WesterhofZeewolde5:07
4Teun de GrootZeewolde5:20
 
J8, 1 KM JEUGD
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Jonas HofstedeZeewolde4:41
2Hidde WesterhofZeewolde4:52
3Sylvester RepZeewolde5:05
4David TimmerZeewolde5:26
 
J8V, 1 KM JEUGD
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Esmeé van der HelmZeewolde4:30
2Emma WellingZeewolde5:12
3Sophie KokkelenZeewolde6:40
 
J10, 2.5 KM JEUGD
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Simen van HerptZeewolde10:25
2Tim van de KuijlZeewolde10:52
3Nick SmitZeewolde10:54
4Boris SierinkZeewolde10:56
5Lars JonkerZeewolde11:06
6Him de LooperZeewolde11:18
7Jelle BosZeewolde11:38
8Chris de grootZeewolde12:45
9Philippos GeorgopoulosZeewolde12:47
10Tim PetersZeewolde12:52
11Mick WellingZeewolde13:51
12Mark AlebregtseZeewolde17:11
 
J10V, 2.5 KM JEUGD
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Myrthe JonkerZeewolde11:10
2Tessa NieuwenhuisZeewolde11:17
3Mylou de VriesZeewolde12:53
4Joy de LooperZeewolde12:57
5Anouk WellingZeewolde13:05
6Ilse EllenbroekZeewolde13:53
7Marlina PetersZeewolde14:11
8Kathelijn HulscherZeewolde14:12
9Thirza de VriesZeewolde14:50
 
J13V, 2.5 KM JEUGD
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Mabel KorporaalZeewolde10:58
    
Levant, 5 KM Mavo 2 (Buiten mededinging)
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Cyriel GouwZeewolde22:54:00
2Celeb KettingZeewolde25:03:00
3Jelle KuitZeewolde27:09:00
4Melissa KoudijsZeewolde28:29:00
5Britt MaasZeewolde30:25:00
    
Levant, 5 KM Mavo 3 (Buiten mededinging)
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Mark van der KuijlZeewolde20:43:00
2Arthur HildebrandZeewolde21:19:00
3Duuk SierinkZeewolde29:19:00
4Margot de JongZeewolde35:04:00
5Lianne SwanZeewolde38:20:00
 
M16, 5 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Lars LokWeesp17:36:00
2 Zeewolde17:38:00
3Rob StuberZeewolde18:07:00
4Evert van TolZeewolde19:21:00
5Corné LofZeewolde21:15:00
6Wilfred van den BrinkHarderwijk25:53:00
7Jos de KamZeewolde27:23:00
8Chris van WijkZeewolde27:53:00
9Duuk SierinkZeewolde29:02:00
10Robert HaakUtrecht30:58:00
 
M40, 5 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Harm Jaap de wittNijkerk Gld18:43:00
2Harry van 't VeldNijkerk Gld18:54:00
3Johan van PeperzeelZeewolde22:48:00
4Ferry SchrijnewerkersZeewolde27:53:00
5Richard HagenaarZeewolde31:41:00
 
M50, 5 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Gunter LokWeesp23:42:00
2Evert EkkerZeewolde26:29:00
3Frank EllenbroekZeewolde28:30:00
4Luc HaakZeewolde30:59:00
 
M60, 5 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Hans UiterdijkZeewolde35:20:00
2Jan de WitApeldoorn37:41:00
 
V16, 5 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Sanne SibbaltZeewolde20:20:00
2Mireille GouwZeewolde22:58:00
3Marisca de JongZeewolde23:18:00
4Roos PonZeewolde29:33:00
 
V35, 5 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Brenda van RijnZeewolde25:39:00
2Sybrigje WesterhofZeewolde28:08:00
3José de KleijnZeewolde28:38:00
4Jacqueline WellingZeewolde32:58:00
 
V45, 5 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Maryska SnijdersZeewolde34:55:00
 
M16, 10 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Remco GrasmanLuttelgeest33:21:00
2Geert NobelZeewolde43:03:00
3Fester van der VoornZeewolde46:45:00
4Jordy van MaanenZeewolde47:19:00
5Peter WolffZeewolde1:00:49
 
M40, 10 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Petrus LenesAlmere37:57:00
2René KorporaalZeewolde39:12:00
3Rob SchortinghuisHuizen39:53:00
4Patrick BouhuizenZeewolde39:55:00
5Remmelt van TilburgHuizen41:13:00
6Kees RijsdijkHuizen42:45:00
7Jelmer de JongZeewolde42:48:00
8Hans Peter Pluim MentzHuizen43:11:00
9Gerco PonZeewolde43:19:00
10Léon van DongenZeewolde43:52:00
11Erwin AlebregtseZeewolde44:11:00
12Jan FledderusZeewolde44:13:00
13Jacob LofZeewolde44:26:00
14Sieger-Rink de JongZeewolde44:36:00
15Rien FokkensZeewolde44:52:00
16Paul HundscheidtZeewolde45:07:00
17Johan ZwaalHeemstede45:09:00
18Paul LindeboomZeewolde45:13:00
19Reinald VoornZeewolde45:19:00
20Pim van VoorstBiddinghuizen45:23:00
21Harrie HofstedeZeewolde45:30:00
22Hans de KamZeewolde45:37:00
23Frank WellingZeewolde45:43:00
24Frank van SchaikZeewolde46:22:00
25Sytse AlgeraZeewolde46:51:00
26Jurgen BeerZeewolde47:56:00
27Eric RevetZeewolde48:47:00
28Erik StamZeewolde48:55:00
29Robin BruilZeewolde49:36:00
30Bas DekkersZeewolde51:28:00
 
M50, 10 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Carel DoreleijersHarderwijk36:32:00
2Ludger StuijtZeewolde40:01:00
3Eef HoffHuizen40:36:00
4Wim HoofdHuizen42:53:00
5Ton ReuserHuizen43:28:00
6Marco RademakerZeewolde44:26:00
7Dennis GehringHuizen45:23:00
8Hans van SlotenZeewolde45:49:00
9Fred van RheenenZeewolde49:36:00
10Piet RoskamZeewolde52:20:00
11Henk PolZeewolde54:16:00
 
M60, 10 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Arnold StoopHarderwijk43:21:00
2Wim AndriessenHuizen44:05:00
3Ton van MaarseveenZeewolde49:41:00
4Theo SchouwenburgZeewolde59:14:00
 
V16, 10 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Harriette LalkensZeewolde42:41:00
2Dorien OosterhofAmersfoort52:18:00
3Sanne KokZeewolde57:36:00
 
V35, 10 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Marleen BoisZeewolde47:56:00
2Linda TimmerZeewolde49:19:00
3Veerle van der HelmZeewolde51:37:00
4Femy HespZeewolde54:39:00
5Pauline FlorieZeewolde55:19:00
 
V45, 10 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Karin VloemansHuizen42:52:00
2Anita SchouwaertZeewolde44:11:00
3Marga LesterhuisHuizen46:02:00
4Karin Gouw-BijleveldZeewolde52:22:00
5Carin LindeboomZeewolde53:59:00
6Anneke RademakerZeewolde54:33:00
7Vera CastelijnZeewolde54:39:00
8Marianne DobberZeewolde54:56:00
9Ria SchouwenburgZeewolde56:12:00
10Anneke HulscherZeewolde57:58:00
 
M16, 15 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Koen HenkesZeewolde54:54:00
2Tom FokkensZeewolde1:04:11
 
M40, 15 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Michel FlensHattem1:04:35
 
M50, 15 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Ron UijttenboogaardAlmere58:10:00
2Bas PieterseZeewolde59:16:00
3Leo ZandkuijlBlaricum1:04:09
4Harry de MeijerZeewolde1:16:27
5Erik van der VaartAlmere1:20:43
Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Maatschappelijke stage
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...