U bent hier: HOME › 2010/2011 wedstrijd 4

2010/2011 wedstrijd 4

Uitslagenlijst Lokoloop competitie
Zeewolde - Zondag 9 januari 2011
 
J6, 1 KM JEUGD
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Thomas BosZeewolde4:43:00
2Stan RitsemaZeewolde5:07:00
3Teun de GrootZeewolde5:24:00
4Jouke WesterhofZeewolde6:39:00
 
J8, 1 KM JEUGD
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Jonas HofstedeZeewolde4:44:00
2Hidde WesterhofZeewolde5:26:00
3David TimmerZeewolde5:28:00
4Damian van de BeekZeewolde7:07:00
 
J8V, 1 KM JEUGD
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Esmeé van der HelmZeewolde4:56:00
2Emma WellingZeewolde5:47:00
 
J10, 2.5 KM JEUGD
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Jorn SnaterseZeewolde10:02:00
2Youri FransenZeewolde10:18:00
3Him de LooperZeewolde10:23:00
4Simen van HerptZeewolde10:56:00
5Kelvin SchrijnewerkersZeewolde11:07:00
6Tim van de KuijlZeewolde11:16:00
7Lars JonkerZeewolde11:20:00
8Philippos GeorgopoulosZeewolde11:42:00
9Jelle BosZeewolde12:12:00
10Boris SierinkZeewolde12:16:00
11Chris de grootZeewolde12:40:00
12Coen MeijerZeewolde12:44:00
13Tim PetersZeewolde12:46:00
14Huub HoeksemaZeewolde12:47:00
15Jelle SmeltZeewolde13:17:00
16Mick WellingZeewolde14:38:00
17Janniek RitsemaZeewolde15:59:00
18Mark AlebregtseZeewolde17:09:00
 
J10V, 2.5 KM JEUGD
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Myrthe JonkerZeewolde11:18:00
2Tessa NieuwenhuisZeewolde11:43:00
3Mylou de VriesZeewolde13:28:00
4Joy de LooperZeewolde13:33:00
5Anouk WellingZeewolde13:37:00
6Marlina PetersZeewolde14:36:00
7Thirza de VriesZeewolde15:14:00
8Kathelijn HulscherZeewolde15:35:00
 
J13, 2.5 KM JEUGD
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Mark van der KuijlZeewolde9:57:00
2Johan de GrootZeewolde11:34:00
3Kasper van 't LooZeewolde11:35:00
 
J13V, 2.5 KM JEUGD
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Mabel KorporaalZeewolde11:25:00
2Judith RevenbergZeewolde11:35:00
 
M16, 5 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Rob StuberZeewolde18:30:00
2Daniël GouwKampen19:26:00
3Evert van TolZeewolde19:44:00
4Wouter BeijenZeewolde21:48:00
5Corné LofZeewolde22:19:00
6Jordy van maanenZeewolde23:10:00
7Chris van WijkZeewolde28:32:00
 
M40, 5 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Harry van 't VeldNijkerk Gld18:32:00
2Eduard BeekmanZeewolde21:38:00
3Ferry SchrijnewerkersZeewolde28:32:00
4Johan van PeperzeelZeewolde30:12:00
 
M50, 5 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Harry van BeekZeewolde24:20:00
2Jacq OomsHarderwijk25:52:00
3Rien DelhezZeewolde30:10:00
 
M60, 5 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Hans UiterdijkZeewolde33:30:00
 
V16, 5 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Mireille GouwZeewolde23:25:00
2Ratih SuwitraZeewolde36:06:00
 
V35, 5 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Brenda van RijnZeewolde27:01:00
2Sybrigje WesterhofZeewolde27:30:00
3José de KleijnZeewolde28:30:00
4Gina JansZeewolde34:30:00
 
V45, 5 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Syl van RheeHarderwijk25:52:00
2Alette PolZeewolde32:56:00
 
M16, 10 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Koen HenkesZeewolde36:57:00
2Remi JansenZeewolde40:00:00
3Stefan HoogervorstHuizen43:30:00
4Pim HempelmanZeewolde46:08:00
5Anko FokkensLuttelgeest46:10:00
6Fester van der VoornZeewolde49:41:00
 
M40, 10 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Rob SchortinghuisHuizen40:05:00
2Remmelt van TilburgHuizen40:41:00
3Jelmer de JongZeewolde42:45:00
4Kees RijsdijkHuizen43:25:00
5Hans de KamZeewolde43:42:00
6Hans Peter Pluim MentzHuizen44:15:00
7Erwin AlebregtseZeewolde44:40:00
8Jacob LofZeewolde44:48:00
9Rien FokkensZeewolde44:55:00
10Harrie HofstedeZeewolde45:05:00
11Jan FledderusZeewolde45:18:00
12Paul LindeboomZeewolde45:28:00
13Sytse AlgeraZeewolde45:52:00
14Frank van SchaikZeewolde46:43:00
15Jos RevenbergZeewolde46:43:00
16Rob BiemondLelystad48:21:00
17Ronald SnaterseZeewolde48:55:00
18Hein SmeltZeewolde48:55:00
19Léon van DongenZeewolde48:55:00
20Robin BruilZeewolde48:55:00
21Peter HuijbregtsZeewolde49:42:00
 
M50, 10 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Eef HoffHuizen41:40:00
2Wim HoofdHuizen42:31:00
3Frans BregBlaricum45:20:00
4Dennis GehringHuizen46:36:00
5Jan DommerholtZeewolde49:45:00
6Albert StoterZeewolde50:44:00
7Gerit MulderHarderwijk50:45:00
8Jan KersZeewolde54:50:00
9Henk PolZeewolde56:20:00
10Jean ChaigneauZeewolde57:30:00
 
M60, 10 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Wim AndriessenHuizen44:40:00
2Ton VijgeboomAlmere47:04:00
3Ton van MaarseveenZeewolde49:55:00
4Roelof PeppingDronten50:30:00
5Otto KapAlmere59:18:00
6Theo SchouwenburgZeewolde1:01:59
 
V16, 10 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Harriette LalkensZeewolde43:32:00
2Sanne KokZeewolde1:01:42
3Tessa KokZwolle1:01:42
 
V35, 10 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Linda TimmerZeewolde49:50:00
2Veerle van der HelmZeewolde52:12:00
3Pauline FlorieZeewolde56:28:00
 
V45, 10 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Anita SchouwaertZeewolde45:14:00
2Marga LesterhuisHuizen46:50:00
3Carin LindeboomZeewolde54:51:00
4Joke de JongZeewolde55:57:00
5Marjolein BosZeewolde55:59:00
6Ria SchouwenburgZeewolde57:29:00
7Marianne DobberZeewolde58:35:00
8Anneke HulscherZeewolde59:17:00
9Noortje HuiskensZeewolde1:01:58
 
M16, 15 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Tom FokkensZeewolde1:05:20
2Fabian van DamZeewolde1:18:24
 
M40, 15 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Harold LuybenAlmere1:06:25
 
M50, 15 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Leo ZandkuijlBlaricum1:05:00
2Jos van RijtAmersfoort1:14:02
 
V16, 15 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Marieke van der WeideZeewolde1:18:23
Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender TVZ
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...