U bent hier: HOME › 2010/2011 wedstrijd 2

2010/2011 wedstrijd 2

Uitslagenlijst Lokoloop competitie
Zeewolde - Zondag 14 november 2010
 
J6, 1 KM JEUGD
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Thomas BosZeewolde4:45
2Jouke WesterhofZeewolde5:02
3Stan RitsemaZeewolde5:02
4Jelte de VriesZeewolde5:37
 
J8, 1 KM JEUGD
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Jonas HofstedeZeewolde4:51
2Hidde WesterhofZeewolde5:27
3David TimmerZeewolde6:28
4Damian van de BeekZeewolde6:35
 
J8V, 1 KM JEUGD
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Esmeé van der HelmZeewolde4:58
2Emma WellingZeewolde5:27
 
J10, 2.5 KM JEUGD
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Simen van HerptZeewolde10:19
2Jorn SnaterseZeewolde10:34
3Kelvin SchrijnewerkersZeewolde10:49
4Him de LooperZeewolde10:49
5Nick SmitZeewolde10:52
6Philippos GeorgopoulosZeewolde11:07
7Lars JonkerZeewolde11:27
8Boris SierinkZeewolde11:33
9Jelle BosZeewolde12:28
10Huub HoeksemaZeewolde12:37
11Tim PetersZeewolde12:43
12Jelle SmeltZeewolde12:51
13Mick WellingZeewolde14:26
14Mark AlebregtseZeewolde18:28
 
J10V, 2.5 KM JEUGD
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Myrthe JonkerZeewolde11:19
2Tessa NieuwenhuisZeewolde11:35
3Marlina PetersZeewolde13:35
4Anouk WellingZeewolde13:45
5Joy de LooperZeewolde13:47
6Kathelijn HulscherZeewolde14:52
7Thirza de VriesZeewolde15:22
 
J13, 2.5 KM JEUGD
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Kasper van 't LooZeewolde10:57
2Daan LingemanZeewolde11:34
 
J13V, 2.5 KM JEUGD
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Mabel KorporaalZeewolde11:13
2Judith RevenbergZeewolde11:24
 
M16, 5 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Rob StuberZeewolde18:46
2Marco KroonBussum19:29
3Evert van TolZeewolde19:30
4Daniël GouwKampen19:41
5Niels DoornZeewolde22:13
6Corné LofZeewolde22:15
7Jordy van maanenZeewolde23:47
8Chris van WijkZeewolde29:47:00
 
M40, 5 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Harry van 't VeldNijkerk Gld18:45
2Eduard BeekmanZeewolde21:18
3Harrie HofstedeZeewolde21:49
4Hans EitjesZeewolde26:10:00
5Ferry SchrijnewerkersZeewolde29:47:00
6Henk VeldhuisZeewolde31:37:00
 
M50, 5 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Herman WijnandsZeewolde26:37:00
2Rien DelhezZeewolde30:42:00
 
V16, 5 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Sanne SibbaltZeewolde20:27
2Aniek WolsingAmersfoort21:42
3Mireille GouwZeewolde23:29
 
V35, 5 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Sybrigje WesterhofZeewolde28:33:00
2Astrid AppelhofZeewolde29:41:00
3José de KleijnZeewolde30:31:00
4Jacqueline WellingZeewolde34:55:00
 
V45, 5 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Gemma Schulting v d VaZeewolde27:53:00
2Ellen van der VeenZeewolde28:31:00
3Maryska SnijdersZeewolde34:20:00
 
M16, 10 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Koen HenkesZeewolde34:59:00
2Mark OverduinZeewolde46:20:00
3Fester van der VoornZeewolde47:28:00
 
M40, 10 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Han WolsingAmersfoort37:52:00
2Ron GouwZeewolde39:28:00
3Remmelt van TilburgHuizen41:46:00
4Kees RijsdijkHuizen43:42:00
5Hein SmeltZeewolde44:26:00
6Erwin AlebregtseZeewolde44:26:00
7Jan FledderusZeewolde44:32:00
8Léon van DongenZeewolde44:40:00
9Sije BoskmaHurdegaryp44:47:00
10Jacob LofZeewolde44:50:00
11Paul LindeboomZeewolde45:12:00
12Sieger-Rink de JongZeewolde45:15:00
13Rien FokkensZeewolde45:20:00
14Sytse AlgeraZeewolde45:59:00
15Eric RevetZeewolde46:02:00
16Marc de RooyLelystad46:57:00
17Henk GervenLisse48:03:00
18Marc GroenveldZeewolde50:30:00
19Walter KreugerZeewolde50:38:00
20Ronald SnaterseZeewolde50:58:00
21Henjo de LooperZeewolde55:29:00
 
M50, 10 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Leo ZantkuijlBlaricum42:02:00
2Wim HoofdHuizen42:47:00
3Joop MajoorHuizen44:05:00
4Rob EmmensZeewolde44:07:00
5Ton ReuserHuizen44:28:00
6Frans BregBlaricum44:59:00
7Jaap DijkensZeewolde45:16:00
8Hans van SlotenZeewolde45:46:00
9Dennis GehringHuizen46:01:00
10Jan DommerholtZeewolde49:45:00
11Piet RoskamZeewolde51:12:00
12Albert StoterZeewolde51:37:00
13Henk PolZeewolde55:42:00
14Jean ChaigneauZeewolde59:19:00
 
M60, 10 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Arnold StoopHarderwijk43:00:00
2Wim AndriessenHuizen44:52:00
3Roelof PeppingDronten46:49:00
4Ton VijgeboomAlmere47:34:00
5Ton van MaarseveenZeewolde49:27:00
6Kees BoertjeZeewolde51:27:00
7Theo van VelzenHuizen51:55:00
 
V16, 10 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Harriette LalkensZeewolde44:25:00
 
V35, 10 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Saskia RoestNijkerk Gld51:00:00
2Annette SchraverusNijkerk Gld51:24:00
3Angelique WolsingAmersfoort52:12:00
4Veerle van der HelmZeewolde54:05:00
5Femy HespZeewolde55:28:00
 
V45, 10 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Karin VloemansHuizen42:33:00
2Anita SchouwaertZeewolde45:31:00
3Marga LesterhuisHuizen47:52:00
4Karin Gouw-BijleveldZeewolde52:14:00
5Carin LindeboomZeewolde52:24:00
6Erna EmmensZeewolde52:30:00
7Joke de JongZeewolde54:53:00
8Marjolein BosZeewolde56:08:00
9Anneke HulscherZeewolde1:02:52
 
M16, 15 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Tom FokkensZeewolde1:08:56
 
M40, 15 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Harold LuybenAlmere1:06:45
2Thijs TuinstraHemelum1:07:22
3Paul HundscheidtZeewolde1:10:51
 
M50, 15 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Albert JongmanZeewolde1:15:07
2Harry de MeijerZeewolde1:17:39
Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender TVZ
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...