U bent hier: HOME › 2010/2011 wedstrijd 1

2010/2011 wedstrijd 1

Uitslagenlijst Lokoloop competitie  
Zeewolde - Zondag 10 oktober 2010   
 
J6, 1 KM JEUGD
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Thomas BosZeewolde4:29 
2Stan RitsemaZeewolde4:45 
3Jouke WesterhofZeewolde5:21 
4Jelte de VriesZeewolde5:25 
5Jelte FalkenaSwifterbant5:33 
6Maarten BiemondLelystad6:18 
 
J8, 1 KM JEUGD
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Youri FransenZeewolde4:17 
2Jonas HofstedeZeewolde4:41 
3David TimmerZeewolde4:50 
4Hidde WesterhofZeewolde5:19 
5Damian van de BeekZeewolde6:18 
 
J8V, 1 KM JEUGD
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Esmeé van der HelmZeewolde4:49 
2Emma WellingZeewolde5:13 
 
J10, 2.5 KM JEUGD
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Simen van HerptZeewolde10:31 
2Jorn SnaterseZeewolde10:33 
3Him de LooperZeewolde10:51 
4Kelvin SchrijnewerkersZeewolde10:57 
5Nick SmitZeewolde11:19 
6Coen MeijerZeewolde11:26 
7Lars JonkerZeewolde11:39 
8Stefan ZondervanAmersfoort11:41 
9Jelle BosZeewolde12:01 
10Boris SierinkZeewolde12:42 
11Sietse HelbigZeewolde12:49 
12Huub HoeksemaZeewolde12:51 
13Jelle SmeltZeewolde13:00 
14Tim PetersZeewolde13:02 
15Mick WellingZeewolde13:04 
16Philippos GeorgopoulosZeewolde14:15 
17Mark AlebregtseZeewolde20:33 
 
J10V, 2.5 KM JEUGD
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Myrthe JonkerZeewolde11:27 
2Tessa NieuwenhuisZeewolde11:58 
3Amber DinkelbergZeewolde12:51 
4Mylou de VriesZeewolde13:00 
5Anouk WellingZeewolde13:53 
6Joy de LooperZeewolde14:18 
 
J13, 2.5 KM JEUGD
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Kasper van 't LooZeewolde12:07 
2Melvin VisZeewolde13:21 
 
J13V, 2.5 KM JEUGD
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Judith RevenbergZeewolde11:31 
2Mabel KorporaalZeewolde11:52 
3Floor NieuwenhuisZeewolde13:23 
 
M16, 5 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Daniël GouwKampen19:42 
2Evert van TolZeewolde20:12 
3Stefan MinkhorstZeewolde20:30 
4Wouter BeijenZeewolde21:58 
5Niels DoornZeewolde22:38 
6Justin van ZantenZeewolde23:14 
7Corné LofZeewolde23:25 
8Jordy van maanenZeewolde23:50 
9Chris van WijkZeewolde29:17:00 
 
M40, 5 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Eduard BeekmanZeewolde21:21 
2Coen WedekindZwolle21:35 
3Harrie HofstedeZeewolde22:52 
4Dirk de VriesZeewolde29:04:00 
5Ferry SchrijnewerkersZeewolde29:17:00 
6Henk VeldhuisZeewolde30:31:00 
 
M50, 5 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Herman WijnandsZeewolde27:40:00 
2Rien DelhezZeewolde30:43:00 
 
M60, 5 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Hans UiterdijkZeewolde36:27:00 
 
V16, 5 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Marisca de JongZeewolde22:32 
2Mylène WijnandsZeewolde32:52:00 
 
V35, 5 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Brenda van RijnZeewolde26:45:00 
2Nicole RavenZeewolde29:20:00 
3Astrid AppelhofZeewolde29:39:00 
4Jacqueline WellingZeewolde33:33:00 
 
V45, 5 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Ingrid MunnekeZeewolde26:02:00 
2Ellen van der VeenZeewolde28:04:00 
3Gemma Schulting v d ValkZeewolde28:07:00 
4Desiree WisseloZeewolde28:11:00 
5Joke van AmerongenZeewolde28:58:00 
6Marry van MaanenZeewolde31:46:00 
7Ria HoukesZeewolde31:58:00 
8Maryska SnijdersZeewolde33:33:00 
 
M16, 10 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Murk FalkenaSwifterbant36:42:00 
2Remi JansenZeewolde41:02:00 
3Anko FokkensLuttelgeest44:12:00 
4Henry BruinsmaZeewolde52:47:00 
 
M40, 10 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Wouter ZondervanAmersfoort37:27:00 
2Ron GouwZeewolde38:47:00 
3Patrick BouhuizenZeewolde40:25:00 
4Remmelt van TilburgHuizen41:30:00 
5Hans de KamZeewolde42:45:00 
6Rien FokkensZeewolde43:49:00 
7Hein SmeltZeewolde44:08:00 
8Léon van DongenZeewolde44:09:00 
9Frank WellingZeewolde44:48:00 
10Sieger-Rink de JongZeewolde44:53:00 
11Jacob LofZeewolde45:16:00 
12Jan FledderusZeewolde45:22:00 
13Eric RevetZeewolde45:23:00 
14Frank van SchaikZeewolde46:27:00 
15Paul LindeboomZeewolde47:06:00 
16Peter HuijbregtsZeewolde47:26:00 
17Rob BiemondLelystad47:33:00 
18Ben EekhofZeewolde48:27:00 
19Marcel DinkelbergZeewolde50:24:00 
20Paul NausZeewolde54:11:00 
21Ronald SnaterseZeewolde54:21:00 
22Ronald StokkentreefZeewolde55:44:00 
 
M50, 10 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Leo ZantkuijlBlaricum42:20:00 
2Wim HoofdHuizen43:00:00 
3Louis DoornZeewolde44:31:00 
4Joop MajoorHuizen44:39:00 
5Fred van RheenenZeewolde44:52:00 
6Hans van SlotenZeewolde44:53:00 
7Jaap DijkensZeewolde44:57:00 
8Dennis GehringHuizen46:22:00 
9Frans BregBlaricum46:58:00 
10Jan Willem TrompZeewolde49:19:00 
11Niek BrumliefZeewolde49:20:00 
12Piet RoskamZeewolde50:50:00 
13Gurbe HelbigZeewolde58:22:00 
14Martin van HezelZeewolde1:00:56 
15Wim SchoutenZeewolde1:07:16 
 
M60, 10 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Arnold StoopHarderwijk41:57:00 
2Wim AndriessenHuizen45:24:00 
3Ton van MaarseveenZeewolde49:24:00 
4Kees BoertjeZeewolde51:26:00 
5Klaas BijleveldZeewolde1:00:10 
6Theo SchouwenburgZeewolde1:01:12 
 
V16, 10 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Sanne KokZeewolde58:18:00 
 
V35, 10 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Marleen BoisZeewolde45:59:00 
2Linda TimmerZeewolde50:12:00 
3Angelique WolsingAmersfoort50:18:00 
4Veerle van der HelmZeewolde52:14:00 
5Pauline FlorieZeewolde54:10:00 
6Nicolette ReindersZeewolde54:28:00 
7Femy HespZeewolde55:16:00 
 
V45, 10 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Karin VloemansHuizen43:24:00 
2Anita SchouwaertZeewolde47:25:00 
3Annemieke de GoedeZeewolde48:27:00 
4Marga LesterhuisHuizen49:52:00 
5Carin LindeboomZeewolde51:26:00 
6Hanneke BrumliefZeewolde51:26:00 
7Karin Gouw-BijleveldZeewolde53:30:00 
8Marjolein BosZeewolde53:45:00 
9Ria SchouwenburgZeewolde55:19:00 
10Noortje HuiskensZeewolde1:01:04 
11Anneke HulscherZeewolde1:05:35 
 
M40, 15 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Jurgen BeerZeewolde1:06:06 
2Robin BruilZeewolde1:07:03 
3Paul HundscheidtZeewolde1:07:30 
4Edwin FafiéZeewolde1:11:37 
 
M50, 15 KM SENIOREN
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Albert JongmanZeewolde1:13:33 
Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender TVZ
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...