U bent hier: HOME › 2009/2010 wedstrijd 5

2009/2010 wedstrijd 5

Uitslagenlijst Lokoloop competitie

Zeewolde - Zondag 14 maart 2010

 
J6, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Thomas Bos02Zeewolde5:01 
2Hidde Westerhof01Zeewolde5:09 
3Ivan Korthof01Zeewolde5:28 
4Jouke Westerhof03Zeewolde6:20 
5Jelle de Vries02Zeewolde6:22 
6Damian van Beek02Zeewolde6:55 
 
J6V, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Emma Welling01Zeewolde5:26 
 
J9, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Jorn Snaterse98Zeewolde3:58 
2Him de Looper98Zeewolde4:05 
3Kelvin Schrijnewerkers97Zeewolde4:09 
4Mikaël van Zwan99Zeewolde4:12 
5Lars Jonker97Zeewolde4:22 
6Tim van der Kuijl98Zeewolde4:26 
7Jelle Bos98Zeewolde4:33 
8Nick Smit98Zeewolde4:33 
9Symen Korthof00Zeewolde4:35 
10Jelle Smelt00Zeewolde4:50 
11Mark Fledderus98Zeewolde4:52 
12Tim Peters99Zeewolde5:17 
13Mick Welling00Zeewolde5:26 
14Mark Alebregtse99Zeewolde7:07 
 
J9V, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Myrthe Jonker97Zeewolde4:17 
2Judith Revenberg97Zeewolde4:28 
3Mylou de Vries97Zeewolde4:33 
4Sanne den Holander99Zeewolde4:47 
5Anouk Welling99Zeewolde4:53 
6Thirza de Vries00Zeewolde5:05 
7Esmee den Hollander99Zeewolde5:10 
8Muriël Fransen98Zeewolde5:22 
9Joy de Looper00Zeewolde5:50 
 
J13, 5 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Nick Hoogedoorn94Zeewolde16:48 
2Michael van Peperzeel97Zeewolde24:46 
 
J13V, 5 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Mireille Gouw94Zeewolde23:25 
 
M16, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Rob Stuber90Zeewolde17:16 
2Martijn Augustijn73Hoogland19:38 
3Evert van Tol83Zeewolde20:37 
4Fokko van de Koppel91Zeewolde20:48 
5Jordy van maanen87Zeewolde22:54 
6Alex Boskma92Hurdegaryp23:54 
7Stefan Doorn80Amsterdam26:06 
 
M40, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Harry van 't Veld61Nijkerk Gld19:04 
2Eduard Beekman64Zeewolde21:37 
3Guido Rietzschel67Hoogland21:51 
4Sije Boskma66Hurdegaryp24:49 
5Martin Loohuizen70Zeewolde28:46 
 
V16, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Mascha Spoor80Zeewolde21:31 
2Jorien Binnemars89Zeist28:45 
 
V35, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Babet Hoeve70Zeewolde27:38 
2Sandra Mol72Zeewolde32:10 
3Jacqueline Welling72Zeewolde33:24 
 
V45, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Edith Knuppe64Den Helder27:01 
2Gemma Schulting van de61Zeewolde27:32 
3Frida Fafié63Zeewolde27:49 
4Ellen van der Veen62Zeewolde28:02 
5Marijska snijders61Zeewolde36:03 
 
M16, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Guido Kwakkel77Zeewolde38:34 
2Tom Fokkens89Zeewolde40:30 
3Rémi Jansen74Zeewolde41:04 
4Joost Korthof70Zeewolde41:15 
5Marijn Delhez88Zeewolde42:05 
6Sytse Algera70Zeewolde47:54 
 
M40, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Dirk de Vries67Zeewolde32:14 
2Bas Pieterse60Zeewolde38:36 
3Ron Gouw63Zeewolde40:11 
4Hans den Hollander64Zeewolde40:35 
5Jelmer de Jong67Zeewolde40:41 
6Gerco Pon61Zeewolde41:42 
7Ferry Schrijnewerkers65Zeewolde41:48 
8Jan Fledderus68Zeewolde42:38 
9Jos Revenberg62Zeewolde43:00 
10Erwin Alebregtse63Zeewolde43:51 
11Rien Fokkens61Zeewolde44:11 
12Frank welling66Zeewolde45:00 
13Robin Bruil69Zeewolde45:01 
14Hein Smelt63Zeewolde46:21 
15Fred van Rheenen59Zeewolde46:31 
16Edwin Fafié62Zeewolde46:35 
17Erik Stam63Zeewolde46:42 
18Alfred van Os67Zeewolde46:51 
19Frank van Schaik62Zeewolde47:05 
20Jaap Dijkens60Zeewolde47:41 
21Gert Jan Straatsma66Zeewolde50:57 
22Edwin Vels66Zeewolde52:35 
23Egbert Knorren65Zeewolde52:54 
24René Knuppe63Den Helder54:09 
25Bas Dekkers65Zeewolde54:10 
 
M50, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Arnold Stoop43Harderwijk42:07 
2Henry van der horst56Zeewolde42:23 
3Rob Emmens56Zeewolde43:27 
4Valentijn van Gorkom57Zeewolde45:17 
5Jack Weerdmeester52Zeewolde47:28 
6Hans van Sloten58Zeewolde47:29 
7Albert Jongman54Zeewolde47:48 
8Ton van Maarseveen48Zeewolde47:55 
9Berry van Schaik59Utrecht49:04 
10Harry de Meijer53Zeewolde49:13 
11J. Jos53Amersfoort49:32 
12Theo Schouwenburg50Zeewolde1:02:15 
 
V16, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Marloes Brumlief85Zeewolde47:07 
 
V35, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Nicolette Reinders73Zeewolde52:55 
2Carin Lindeboom65Zeewolde54:11 
3Heidie Janssen70Zeewolde54:33 
 
V45, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Anneke Rademaker59Zeewolde51:41 
2Karin Gouw-Bijleveld62Zeewolde54:26 
3Marjolein Bos60Zeewolde55:23 
4Marianne Dobber60Zeewolde55:55 
5Ria Schouwenburg54Zeewolde58:04 
6Noortje Huiskens60Zeewolde1:02:15 
Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Maatschappelijke stage
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...