U bent hier: HOME › 2009/2010 wedstrijd 4

2009/2010 wedstrijd 4

Uitslagenlijst Lokoloop competitie

Zeewolde - Zondag 14 februari 2010

 

J6, 1 KM JEUGD

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Youri Fransen

01

Zeewolde

4:23

 

2

Thomas Bos

02

Zeewolde

5:21

 

3

Hidde Westerhof

01

Zeewolde

5:27

 

4

Ivan Korthof

01

Zeewolde

5:49

 

5

Jouke Westerhof

03

Zeewolde

5:55

 

 

J6V, 1 KM JEUGD

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Emma Welling

01

Zeewolde

5:38

 

 

J9, 1 KM JEUGD

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Jorn Snaterse

98

Zeewolde

4:06

 

2

Him de Looper

98

Zeewolde

4:16

 

3

Simen van Herpt

98

Zeewolde

4:23

 

4

Kelvin Schrijnewerkers

97

Zeewolde

4:24

 

5

Symen Korthof

00

Zeewolde

4:51

 

6

Tim van der Kuijl

98

Zeewolde

4:54

 

7

Jelle Bos

98

Zeewolde

5:10

 

8

Tim Peters

99

Zeewolde

5:12

 

9

Boris Sierink

99

Zeewolde

5:13

 

10

Mick Welling

00

Zeewolde

5:24

 

11

Jelle Smelt

00

Zeewolde

5:30

 

12

Owen Woltheus

98

Zeewolde

5:54

 

13

Mark Alebregtse

99

Zeewolde

6:59

 

 

J9V, 1 KM JEUGD

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Judith Revenberg

97

Zeewolde

4:57

 

2

Anouk Welling

99

Zeewolde

5:11

 

3

Joy de Looper

00

Zeewolde

5:48

 

 

J13, 5 KM JEUGD

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Michael van Peperzeel

97

Zeewolde

23:51

 

 

J13V, 5 KM JEUGD

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Mireille Gouw

94

Zeewolde

23:52

 

 

M16, 5 KM SENIOREN

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Rob Stuber

90

Zeewolde

20:30

 

2

Evert van Tol

83

Zeewolde

21:54

 

3

Alex Boskma

92

Hurdegaryp

26:40

 

4

Stefan Doorn

80

Amsterdam

28:20

 

 

M40, 5 KM SENIOREN

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Harry van 't Veld

61

Nijkerk Gld

21:11

 

2

Harry Fransen

68

Zeewolde

21:57

 

3

Sije Boskma

66

Hurdegaryp

28:09

 

 

V16, 5 KM SENIOREN

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Marisca de Jong

88

Zeewolde

23:14

 

2

Jorien Binnemars

89

Zeist

29:32

 

 

V35, 5 KM SENIOREN

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Desiree Wisselo

65

Zeewolde

29:21

 

2

Astrid appelhof

72

Zeewolde

29:43

 

3

Jacqueline Welling

72

Zeewolde

35:38

 

 

V45, 5 KM SENIOREN

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Gemma Schulting van de

61

Zeewolde

29:02

 

2

Ellen van der Veen

62

Zeewolde

29:29

 

 

M16, 10 KM SENIOREN

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Micha de Bruin

71

Zeewolde

40:39

 

2

Marijn Delhez

88

Zeewolde

41:48

 

3

Tom Fokkens

89

Zeewolde

41:49

 

4

Joost Korthof

70

Zeewolde

43:20

 

5

Thomas ven den Hof

71

Hierden

44:09

 

6

Van der Meer

71

Zeewolde

44:26

 

7

Rémi Jansen

74

Zeewolde

44:35

 

8

Bas van Hooff

72

Amersfoort

45:03

 

9

Niels van Kasteel

90

Zeewolde

45:39

 

10

Sytse Algera

70

Zeewolde

50:24

 

 

M40, 10 KM SENIOREN

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Ron Gouw

63

Zeewolde

41:41

 

2

Hans den Hollander

64

Zeewolde

42:19

 

3

Ferry Schrijnewerkers

65

Zeewolde

42:21

 

4

Jelmer de Jong

67

Zeewolde

42:35

 

5

Ed Jakobsen

62

Amersfoort

43:56

 

6

Jos Revenberg

62

Zeewolde

44:09

 

7

Gerco Pon

61

Zeewolde

44:21

 

8

Hans de Kam

60

Zeewolde

44:49

 

9

Erwin Alebregtse

63

Zeewolde

45:16

 

10

Henjo de Looper

61

Zeewolde

45:27

 

11

Jan Fledderus

68

Zeewolde

45:29

 

12

Rien Fokkens

61

Zeewolde

45:51

 

13

Léon van Dongen

64

Zeewolde

46:14

 

14

Paul Lindeboom

61

Zeewolde

47:27

 

15

Edwin Fafié

62

Zeewolde

47:33

 

16

Robin Bruil

69

Zeewolde

47:36

 

17

Fred van Rheenen

59

Zeewolde

47:36

 

18

Frank welling

66

Zeewolde

47:37

 

19

Eric Revet

67

Zeewolde

48:36

 

20

Jaap Dijkens

60

Zeewolde

50:43

 

21

Erik Stam

63

Zeewolde

51:37

 

22

Bas Dekkers

65

Zeewolde

52:49

 

 

M50, 10 KM SENIOREN

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Henry van der horst

56

Zeewolde

44:19

 

2

Marco Rademaker

57

Zeewolde

47:09

 

3

Roelof Pepping

47

Dronten

48:18

 

4

Valentijn van Gorkom

57

Zeewolde

50:57

 

5

Rinus de Vries

50

Zeewolde

52:13

 

6

Piet Roskam

57

Zeewolde

52:18

 

7

Albert Jongman

54

Zeewolde

52:43

 

8

Harry de Meijer

53

Zeewolde

53:11

 

9

Rien Delhez

52

Zeewolde

1:00:36

 

10

Peter Wolff

55

Zeewolde

1:00:45

 

11

Theo Schouwenburg

50

Zeewolde

1:03:02

 

 

V45, 10 KM SENIOREN

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Anita Schouwaert

61

Zeewolde

50:11

 

2

Marianne Dobber

60

Zeewolde

57:04

 

3

Karin Gouw-Bijleveld

62

Zeewolde

57:15

 

4

Anneke Rademaker

59

Zeewolde

58:36

 

5

Marjolein Bos

60

Zeewolde

59:16

 

6

Ria Schouwenburg

54

Zeewolde

1:00:18

 

7

Noortje Huiskens

60

Zeewolde

1:01:26

 

 

 

Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender TVZ
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...