U bent hier: HOME › Tussenstand na drie

Tussenstand na drie

 LOKOLOOP-3 SEIZOEN 2009/2010, TVZ ZEEWOLDE, 13 DECEMBER 2009        
            
1 kilometer
 Categ   Plts   Naam   Vereniging/Plaats   GbJr   11 okt   8 nov   13 dec   10 jan   14 feb   14 mrt  tot
 -----  ----  ------------------------------  --------------------  ----  -------  -------  -------  -------  -------  -------  -------- 
 J6   1   414 Youri Fransen   Zeewolde   2001   4:13   4:12   4:14      12:39  
  2   407 Thomas Bos   Zeewolde   2002   5:11   5:18   5:16      15:45  
  3   440 Hidde Westerhof   Zeewolde   2001   5:20   5:22       10:42  
  4 447 Ivan Korthof   Zeewolde   2001    5:20   5:22      10:42  
  5 441 Jouke Westerhof   Zeewolde   2003   6:06   6:08       12:14  
  6 454 Alex Hölterman   Vleuten   2003     5:30      5:30  
  7   456 Jelle de Vries   Zeewolde   2002     5:53      5:53  
  8   432 Alejandro Smit   Zeewolde   2003   6:06        6:06  
  9   455 Julian H:olterman   Vleuten   2002     6:33      6:33  
 J6V   1   452 Emma Welling   Zeewolde   2001    5:37       5:37  
  2   449 Jennifer Schell   Zeewolde   2001    5:48       5:48  
  3   438 Mariëlle Bruil   Zeewolde   2001   6:05        6:05  
 J9   1   429 Jorn Snaterse   Zeewolde   1998   4:01   3:60   4:04      12:05  
  2   401 Simen van Herpt   Zeewolde   1998   4:15   4:15   4:14      12:44  
  3   406 Jelle Bos   Zeewolde   1998   4:43   4:49   5:03      14:35  
  4   444 Mark Fledderus   Zeewolde   1998   4:47   4:55   5:03      14:45  
  5   439 Sander Bruil   Zeewolde   1998   5:03   4:58   4:46      14:47  
  6   405 Jelle Smelt   Zeewolde   2000   4:54   4:51   5:06      14:51  
  7   436 Tim Peters   Zeewolde   1999   4:53   5:06   4:60      14:59  
  8   427 Mick Welling   Zeewolde   2000   4:58   5:15   5:19      15:32  
  9   403 Him de Looper   Zeewolde   1998   4:02   4:04       8:06  
  10   408 Kelvin Schrijnewerkers   Zeewolde   1997   4:09    4:11      8:20  
  11   445 Tim van der Kuijl   Zeewolde   1998   4:10   4:14       8:24  
  12   419 Lars Jonker   Zeewolde   1997   4:23   4:19       8:42  
  13   411 Cyriel Gouw   Zeewolde   1996   4:20   4:31       8:51  
  14   431 Nick Smit   Zeewolde   1998   4:31   4:32       9:03  
  15   442 Symen Korthof   Zeewolde   2000    4:54   4:52      9:46  
  16   433 Boris Sierink   Zeewolde   1999   4:56   4:59       9:55  
  17   400 Mark Alebregtse   Zeewolde   1999   6:31    7:27      13:58  
  18   417 Maurits Kruizinga   Zeewolde   1998   4:34        4:34  
  19   416 Luc Krijnen   Zeewolde   1998   4:40        4:40  
  20 409 Laurens Revet   Zeewolde   1999    4:40       4:40  
  21 450 Jasper Koehorst   Zeewolde   1999    4:42       4:42  
  22 451 Sander Dey   Zeewolde   1999    4:42       4:42  
  23 424 Ralph van Schaik   Amersfoort   2000   5:02        5:02  
 J9V   1   426 Anouk Welling   Zeewolde   1999   4:50   4:45   4:42      14:17  
  2   437 Marlina Peters   Zeewolde   1998   4:52   4:56   5:21      15:09  
  3   420 Myrthe Jonker   Zeewolde   1997   4:19   4:27       8:46  
  4   413 Judith Revenberg   Zeewolde   1997   4:22   4:37       8:59  
  5   434 Mylou de Vries   Zeewolde   1997   4:24   4:36       9:00  
  6   435 Thirza de Vries   Zeewolde   2000   5:10   5:26       10:36  
  7   415 Muriël Fransen   Zeewolde   1998    5:16   5:22      10:38  
  8   402 Joy de Looper   Zeewolde   2000   5:28   6:04       11:32  
  9   421 Sanne den Holander   Zeewolde   1999   4:45        4:45  
  10   422 Esmee den Hollander   Zeewolde   1999   4:53        4:53  
  11   443 Anouk van Schaik   Zeewolde   1998   5:23        5:23  
  12   423 Vanessa van Schaik   Amersfoort   1998   5:25        5:25  
            
5 kilometer Jeugd
 J13   1   428 Michael van Peperzeel   Zeewolde   1997   23:58   23:29   23:29      1:10:56  
  2   410 Nick Hoogedoorn   Zeewolde   1994   16:49    16:49      33:38  
  3   453 Xander de Vries   Zeewolde   1994    19:30   21:32      41:02  
  4   425 Kwintijn Schuurman   Zeewolde   1995   32:01    35:51      1:07:52  
  5   448 Job Westphal   Putten   1996    25:33       25:33  
  6   446 Leon Hollestelle   Dronten   1994   30:46        30:46  
 J13V   1   412 Mireille Gouw   Zeewolde   1994   24:18        24:18  
            
5 kilometer volwassenen
 M16   1   Fokko van de Koppel   Zeewolde   1991   20:35   19:51   20:29      1:00:55  
  2   Jordy van maanen   Zeewolde   1987   23:59   23:47   23:01      1:10:47  
  3   Rob Stuber   Zeewolde   1990    17:56   17:14      35:10  
  4   Stefan Minkhorst   Zeewolde   1985    21:22   20:44      42:06  
  5   Marijn Delhez   Zeewolde   1988   19:21        19:21  
  6   122 Marco Scholten   Amersfoort   1973    19:24       19:24  
  7   148 Evert van Tol   Zeewolde   1983     21:20      21:20  
  8   141 David De Jong   Enschede   1984    23:15       23:15  
  9   120 Justin van Zanten   Zeewolde   1989     23:46      23:46  
  10   101 Stefan Doorn   Amsterdam   1980   25:57        25:57  
  11   159 Martin Loohuizen   Zeewolde   1970     28:56      28:56  
 M40   1   Harry van 't Veld   Nijkerk Gld   1961    18:37   18:23      37:00  
  2   Harry Fransen   Zeewolde   1968   20:09   20:24       40:33  
  3   133 Mark van Tol   Huizen   1966    18:32       18:32  
  4   Henjo de Looper   Zeewolde   1961   19:52        19:52  
  5   140 Jacob Lof   Zeewolde   1965    20:16       20:16  
  6   168 Hans de Kam   Zeewolde   1960     20:51      20:51  
  7   Jan peter Westers   Zeewolde   1962   21:19        21:19  
  8   130 Stephan Westphal   Putten   1969    21:53       21:53  
  9   104 Han Hoefnagel   Zeewolde   1964   23:40        23:40  
  10   Johan van Peperzeel   Zeewolde   1962   24:05        24:05  
  11   Gerard Smit   Zeewolde   1960   25:49        25:49  
 M50   1   Rien Delhez   Zeewolde   1952   29:22   28:14   27:30      1:25:06  
  2   Jan Hoeve   Steenwijk   1943   26:45   25:42       52:27  
  3   154 Adrie Henkes   Zeewolde   1955    25:55       25:55  
  4   156 Wessel Ganzevoort   Zeewolde   1958    29:11       29:11  
 V16   1   Jorien Binnemars   Zeist   1989   29:11   29:19   29:19      1:27:49  
  2   109 Sanne Sibbald   Zeewolde   1993   20:00   19:54       39:54  
  3   Mascha Spoor   Zeewolde   1980   21:52     21:23     43:15  
  4   106 Marisca de Jong   Zeewolde   1988   22:19    21:17      43:36  
  5   110 Lotte Sibbald   Zeewolde   1993   22:28        22:28  
  6   Lotte Schiphof   Zeewolde   1985   25:42        25:42  
  7   Inge Dorien van der Deen   Zeewolde   1989    28:32       28:32  
  8   100 Esther Hollestelle   Dronten   1991   30:47        30:47  
 V35   1   Babet Hoeve   Zeewolde   1970   26:10   25:56   25:38      1:17:44  
  2   Renate Harms   Zeewolde   1971   26:58        26:58  
  3   123 Ellen Modderkolk   Zwolle   1972    28:23       28:23  
  4   160 Jeannette de Vries   Zeewolde   1969     30:09      30:09  
  5   179 Astrid appelhof   Zeewolde   1972     30:17      30:17  
  6   127 Daniëlle Duurland   Zwolle   1973    30:30       30:30  
  7   Margreet Kramer   Almere   1969   30:49        30:49  
  8   177 Sandra Mol   Zeewolde   1972     36:29      36:29  
  9   181 Monique Broekhuisen   Zeewolde   1968     37:00      37:00  
  10   169 Jacqueline Welling   Zeewolde   1972     37:02      37:02  
 V45   1   112 Marry van Maanen   Zeewolde   1962   31:18   30:51   30:53      1:33:02  

Cat

plts

naam

plaats

gebjr

11-okt

8-nov

13-dec

10-jan

14-feb

14-mrt

totaal

M16

1

Remi Jansen

Zeewolde

1974

0:45:59

0:43:36

0:42:24

   

2:11:59

 

2

Sytse Algera

Zeewolde

1970

0:49:51

0:49:15

0:48:23

   

2:27:29

 

3

Micha de Bruin

Zeewolde

1971

0:39:27

0:37:40

    

1:17:07

 

4

Tom Fokkens

Zeewolde

1989

 

0:42:52

0:40:29

   

1:23:21

 

5

Ramon Terschegget

Zeewolde

1972

 

0:42:52

0:42:14

   

1:25:06

 

6

Niels van Kasteel

Zeewolde

1990

 

0:47:39

0:44:53

   

1:32:32

 

7

Arjen Borgstein

Lelystad

1970

 

0:49:17

0:48:58

   

1:38:15

 

8

Koen Henkes

Zeewolde

1982

  

0:34:50

   

0:34:50

 

9

Guido Kwakkel

Zeewolde

1977

  

0:35:56

   

0:35:56

 

10

Menno van de Meer

Almere

1972

0:36:59

     

0:36:59

 

11

Jos van Laarhoven

Oosterhout NB

1988

0:40:32

     

0:40:32

 

12

Michiel van reen

Zeewolde

1970

0:40:35

     

0:40:35

 

13

Joos Korthof

Zeewolde

1970

 

0:41:31

    

0:41:31

 

14

Thomas van den Hof

Hierden

1971

  

0:43:17

   

0:43:17

 

15

Swen Tiele

Harderwijk

1981

 

0:46:31

    

0:46:31

 

16

Mark Overduin

Zeewolde

1974

 

0:46:21

    

0:46:21

 

17

Hein Termaat

Putten

1984

 

0:47:23

    

0:47:23

 

18

Sander Jansen

Zeewolde

1976

0:47:56

     

0:47:56

 

19

Daan Jongeling

Zeewolde

1991

 

0:47:58

    

0:47:58

 

20

Johan Pel

Pijnacker

1970

0:48:17

     

0:48:17

 

21

Jeroen Bruijgoms

Zeewolde

1972

0:49:42

     

0:49:42

 

22

Fester van der Voorn

Zeewolde

1976

  

0:49:56

   

0:49:56

 

23

Richard Kenter

Zeewolde

1971

0:50:50

     

0:50:50

           

0:00:00

M40

1

Bas Pieterse

Zeewolde

1960

0:37:06

0:36:51

0:36:56

   

1:50:53

 

2

Gerco Pon

Zeewolde

1961

0:40:58

0:41:21

0:41:43

   

2:04:02

 

3

Ferry Schrijnewerkers

Zeewolde

1965

0:42:19

0:41:43

0:41:43

   

2:05:45

 

4

Jan Fledderus

Zeewolde

1968

0:42:29

0:41:37

0:41:44

   

2:05:50

 

5

Hein Smelt

Zeewolde

1963

0:43:12

0:42:42

0:42:28

   

2:08:22

 

6

Paul Hundscheidt

Zeewolde

1963

0:43:04

0:42:50

0:43:33

   

2:09:27

 

7

Paul Lindeboom

Zeewolde

1961

0:43:37

0:43:07

0:42:55

   

2:09:39

 

8

Jos Revenberg

Zeewolde

1962

0:47:55

0:42:35

0:41:32

   

2:12:02

 

9

Eric Revet

Zeewolde

1967

0:44:40

0:43:48

0:44:13

   

2:12:41

 

10

Robin Bruil

Zeewolde

1969

0:45:01

0:44:36

0:43:19

   

2:12:56

 

11

Rien Fokkens

Zeewolde

1961

0:46:07

0:44:31

0:44:42

   

2:15:20

 

12

Edwin Fafie

Zeewolde

1962

0:45:38

0:46:07

0:44:54

   

2:16:39

 

13

Erik Stam

Zeewolde

1963

0:46:32

0:46:24

0:45:52

   

2:18:48

 

14

Juan Kamphuis

Zeewolde

1967

0:48:05

0:45:27

0:45:24

   

2:18:56

 

15

Jaap Dijkens

Zeewolde

1960

0:50:11

0:49:30

0:48:41

   

2:28:22

 

16

Ruud Kruizinga

Zeewolde

1963

0:51:18

0:49:22

0:49:26

   

2:30:06

 

17

Rene Korporaal

Zeewolde

1965

 

0:37:29

0:37:45

   

1:15:14

 

18

Hans den Hollander

Zeewolde

1964

0:43:13

0:40:32

    

1:23:45

 

19

Jelmer de Jong

Zeewolde

1967

0:43:12

0:40:36

    

1:23:48

 

20

Erwin Alebregtse

Zeewolde

1963

0:46:22

 

0:43:35

   

1:29:57

 

21

Leon van Dongen

Zeewolde

1964

0:46:36

 

0:44:44

   

1:31:20

 

22

Alfred van Os

Zeewolde

1967

 

0:46:44

0:45:48

   

1:32:32

 

23

Frank van Zanten

Zeewolde

1962

0:50:13

0:44:51

    

1:35:04

 

24

Frank van Schaik

Zeewolde

1962

0:47:50

0:47:37

    

1:35:27

 

25

Mark Groenveld

Zeewolde

1968

 

0:49:03

0:48:34

   

1:37:37

 

26

Bas Dekkers

Zeewolde

1965

0:52:30

 

0:50:07

   

1:42:37

 

27

Edwin Vels

Zeewolde

1966

 

0:51:04

0:51:57

   

1:43:01

 

28

Egbert Knorren

Zeewolde

1965

0:53:12

0:51:27

    

1:44:39

 

29

Auke Scheivink

Almere

1963

 

0:38:21

    

0:38:21

 

30

Ron Gouw

Zeewolde

1963

0:39:57

     

0:39:57

 

31

Jan Hollestelle

Dronten

1960

0:41:14

     

0:41:14

 

32

Hans de Kam

Zeewolde

1960

0:43:23

     

0:43:23

 

33

Sieger-Rink de Jong

Zeewolde

1963

  

0:44:14

   

0:44:14

 

34

Fred van Rheenen

Zeewolde

1959

 

0:44:36

    

0:44:36

 

35

Mikja Drabbe

Voorburg

1961

 

0:45:06

    

0:45:06

 

36

Marcel Dinkelberg

Zeewolde

1963

0:47:04

     

0:47:04

 

37

Frank Welling

Zeewolde

1966

 

0:47:19

    

0:47:19

 

38

Jan Willem Tromp

Zeewolde

1959

 

0:48:12

    

0:48:12

 

39

Peter Huijbregts

Zeewolde

1965

  

0:48:42

   

0:48:42

 

40

Gert-Jan Remkes

Epe

1964

 

0:49:06

    

0:49:06

 

41

Ton van Schaik

Amersfoort

1960

0:49:18

     

0:49:18

 

42

Jeroen Visser

Zeewolde

1960

 

0:51:03

    

0:51:03

 

43

Gunnar van den Berg

Zeewolde

1967

0:52:59

     

0:52:59

 

44

Eric Morel

Zeewolde

1967

0:54:34

     

0:54:34

 

45

Ronald Stokkentreef

Zeewolde

1963

  

0:55:54

   

0:55:54

 

46

Dirk de Vries

Zeewolde

1967

 

0:56:08

    

0:56:08

           

0:00:00

M50

1

Jack Weerdmeester

Zeewolde

1952

0:40:47

0:39:56

0:40:18

   

2:01:01

 

2

Arnold Stoop

Harderwijk

1943

0:41:49

0:42:00

0:43:31

   

2:07:20

 

3

Rob Emmens

Zeewolde

1956

0:43:26

0:43:51

0:43:24

   

2:10:41

 

4

Louis Doorn

Zeewolde

1956

0:44:46

0:44:00

0:43:14

   

2:12:00

 

5

Hans van Sloten

Zeewolde

1958

0:45:11

0:44:28

0:44:44

   

2:14:23

 

6

Wim Andriessen

Huizen

1948

0:46:15

0:44:22

20:45:43

   

22:16:20

 

7

Harry de Meijer

Zeewolde

1953

0:49:25

0:49:08

0:48:30

   

2:27:03

 

8

Ton van Maarseveen

Zeewolde

1948

0:49:52

0:49:10

0:48:25

   

2:27:27

 

9

Marco Rademaker

Zeewolde

1957

0:41:41

0:41:24

    

1:23:05

 

10

Roelof Pepping

Dronten

1947

0:44:25

 

0:43:45

   

1:28:10

 

11

Albert Jongman

Zeewolde

1954

0:47:44

 

0:47:58

   

1:35:42

 

12

Berry van Schaik

Utrecht

1959

0:49:45

0:48:56

    

1:38:41

 

13

Niek Brumlief

Zeewolde

1957

0:51:37

0:49:11

    

1:40:48

 

14

Theo Schouwenburg

Zeewolde

1950

0:58:44

1:01:23

    

2:00:07

 

15

Eef Hoff

Huizen

1958

 

0:40:30

    

0:40:30

 

16

Mink Zijlstra

Huizen

1947

0:40:39

     

0:40:39

 

17

Henry van der Horst

Zeewolde

1956

0:40:50

     

0:40:50

 

18

Ron Zange

Zeewolde

1958

 

0:45:36

    

0:45:36

 

19

Rinus de Vries

Zeewolde

1950

0:49:11

     

0:49:11

 

20

Piet Roskam

Zeewolde

1957

 

0:49:38

    

0:49:38

 

21

J. Jos

Amersfoort

1953

 

0:55:55

    

0:55:55

 

22

Kees Boertje

Zeewolde

1947

 

0:51:10

    

0:51:10

 

23

Dick Fleury

Zeewolde

1955

 

0:53:48

    

0:53:48

 

24

Luc Haak

Zeewolde

1957

0:54:22

     

0:54:22

 

25

Klaas Bijleveld

Zeewolde

1934

0:55:56

     

0:55:56

 

26

Jean Chaigneau

Zeewolde

1956

  

0:57:15

   

0:57:15

 

27

Peter Wolf

Zeewolde

1955

1:01:46

     

1:01:46

 

28

Dick Korthuis

Zeewolde

1957

1:03:18

     

1:03:18

           

0:00:00

           

0:00:00

V16

1

Marloes Brumlief

Zeewolde

1985

 

0:47:35

    

0:47:35

 

2

Mascha Budel

Zeewolde

1981

 

0:48:18

    

0:48:18

 

3

Agnes van der Niet

Zeewolde

1982

 

0:53:12

    

0:53:12

           

0:00:00

           

0:00:00

V35

1

Carin Lindeboom

Zeewolde

1965

0:50:59

0:52:09

0:50:56

   

2:34:04

 

2

Annemiek Veenkamp

Zeewolde

1972

0:48:08

 

0:45:50

   

1:33:58

 

3

Nicolette Reinders

Zeewolde

1973

0:48:08

 

0:45:50

   

1:33:58

 

4

Heidie Janssen

Zeewolde

1970

0:54:42

 

0:54:37

   

1:49:19

 

5

Tineke Hollestelle

Dronten

1966

0:58:31

     

0:58:31

 

6

Nicole Raven

Zeewolde

1969

 

0:58:56

    

0:58:56

           

0:00:00

V45

1

Anita Schouwaert

Zeewolde

1961

0:47:30

0:46:22

0:45:45

   

2:19:37

 

2

Karin Rietdijk

Zeewolde

1964

 

0:51:01

0:50:50

   

1:41:51

 

3

Anneke Rademaker

Zeewolde

1959

0:50:01

 

0:52:18

   

1:42:19

 

4

Hanneke Brumlief

Zeewolde

1959

0:51:35

0:50:45

    

1:42:20

 

5

Anita Siemerink

Zeewolde

1964

0:53:10

0:49:29

    

1:42:39

 

6

Marjolein Bos

Zeewolde

1960

0:54:18

0:54:20

    

1:48:38

 

7

Karin Gouw-Bijleveld

Zeewolde

1962

0:55:11

0:54:41

    

1:49:52

 

8

Ria Schouwenburg

Zeewolde

1954

0:59:08

 

0:58:12

   

1:57:20

 

9

Erna Emmens

Zeewolde

1956

 

0:51:08

    

0:51:08

 

10

Marianne Dobber

Zeewolde

1960

0:56:51

     

0:56:51

 

11

Noortje Huiskens

Zeewolde

1960

1:01:45

     

1:01:45

Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Maatschappelijke stage
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...