U bent hier: HOME › 2009/2010 wedstrijd 3

2009/2010 wedstrijd 3

  

Uitslagenlijst Lokoloop competitie

Zeewolde - Zondag 13 december 2009

 
J6, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Youri Fransen01Zeewolde4:14 
2Thomas Bos02Zeewolde5:16 
3Ivan Korthof01Zeewolde5:22 
4Alex Hölterman03Vleuten5:30 
5Jelle de Vries02Zeewolde5:53 
6Julian Holterman02Vleuten6:33 
 
J9, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Jorn Snaterse98Zeewolde4:04 
2Kelvin Schrijnewerkers97Zeewolde4:11 
3Simen van Herpt98Zeewolde4:14 
4Sander Bruil98Zeewolde4:46 
5Symen Korthof00Zeewolde4:52 
6Tim Peters99Zeewolde5:00 
7Mark Fledderus98Zeewolde5:03 
8Jelle Bos98Zeewolde5:03 
9Jelle Smelt00Zeewolde5:06 
10Mick Welling00Zeewolde5:19 
11Mark Alebregtse99Zeewolde7:27 
 
J9V, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Anouk Welling99Zeewolde4:42 
2Marlina Peters98Zeewolde5:21 
3Muriël Fransen98Zeewolde5:22 
 
J13, 5 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Nick Hoogedoorn94Zeewolde16:49 
2Xander de Vries94Zeewolde21:32 
3Michael van Peperzeel97Zeewolde23:29 
4Kwintijn Schuurman95Zeewolde35:51 
 
M16, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Rob Stuber90Zeewolde17:14 
2Fokko van de Koppel91Zeewolde20:29 
3Stefan Minkhorst85Zeewolde20:44 
4Evert van Tol83Zeewolde21:20 
5Jordy van maanen87Zeewolde23:01 
6Justin van Zanten89Zeewolde23:46 
7Martin Loohuizen70Zeewolde28:56 
 
M40, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Harry van 't Veld61Nijkerk Gld18:23 
2Hans de Kam60Zeewolde20:51 
 
M50, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Rien Delhez52Zeewolde27:30 
 
V16, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Marisca de Jong88Zeewolde21:17 
2Mascha Spoor80Zeewolde21:23 
3Jorien Binnemars89Zeist29:19 
 
V35, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Babet Hoeve70Zeewolde25:38 
2Jeannette de Vries69Zeewolde30:09 
3Astrid appelhof72Zeewolde30:17 
4Sandra Mol72Zeewolde36:29 
5Monique Broekhuisen68Zeewolde37:00 
6Jacqueline Welling72Zeewolde37:02 
 
V45, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Frida Fafié63Zeewolde27:03 
2Joke Van Amerongen63Zeewolde27:21 
3Gemma Schulting van de61Zeewolde30:09 
4Marry van Maanen62Zeewolde30:53 
 
M16, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Koen Henkes82Zeewolde34:50 
2Guido Kwakkel77Zeewolde35:56 
3Tom Fokkens89Zeewolde40:29 
4Rémi Jansen74Zeewolde42:24 
5Thomas ven den Hof71Hierden43:17 
6Niels van Kasteel90Zeewolde44:53 
7Swen Tiele81Harderwijk46:13 
8Hein Termaat84Putten47:23 
9Sytse Algera70Zeewolde48:23 
10Arjan Borgstein70Lelystad48:58 
11Fester van der Voorn76Zeewolde49:56 
 
M40, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Bas Pieterse60Zeewolde36:56 
2René Korperaal65Zeewolde37:45 
3Jos Revenberg62Zeewolde41:32 
4Gerco Pon61Zeewolde41:43 
5Jan Fledderus68Zeewolde41:44 
6Ferry Schrijnewerkers65Zeewolde41:46 
7Hein Smelt63Zeewolde42:28 
8Paul Lindeboom61Zeewolde42:55 
9Robin Bruil69Zeewolde43:19 
10Paul Hundscheidt63Zeewolde43:33 
11Erwin Alebregtse63Zeewolde43:35 
12Eric Revet67Zeewolde44:13 
13Sieger-Rink de Jong63Zeewolde44:14 
14Rien Fokkens61Zeewolde44:42 
15Léon van Dongen64Zeewolde44:44 
16Edwin Fafié62Zeewolde44:54 
17Mikje Drabbe61Voorburg45:06 
18Juan Kamphuis67Zeewolde45:24 
19Alfred van Os67Zeewolde45:48 
20Erik Stam63Zeewolde45:52 
21Frank welling66Zeewolde47:19 
22Marc Groenveld68Zeewolde48:34 
23Jaap Dijkens60Zeewolde48:41 
24Peter Huijbregts65Zeewolde48:42 
25Ruud Kruizinga63Zeewolde49:26 
26Bas Dekkers65Zeewolde50:07 
27Edwin Vels66Zeewolde51:57 
28Ronald Stokkentreef63Zeewolde55:54 
29Dirk de Vries67Zeewolde56:08 
 
M50, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Jack Weerdmeester52Zeewolde40:18 
2Louis Doorn56Zeewolde43:14 
3Rob Emmens56Zeewolde43:24 
4Arnold Stoop43Harderwijk43:31 
5Roelof Pepping47Dronten43:45 
6Hans van Sloten58Zeewolde44:44 
7Ron Zange58Zeewolde45:36 
8Wim Andriessen48Huizen45:43 
9Albert Jongman54Zeewolde47:58 
10Ton van Maarseveen48Zeewolde48:25 
11Harry de Meijer53Zeewolde48:30 
12J. Jos53Amersfoort50:55 
13Kees Broertjes47 51:10 
14Jean Chaigneau56Zeewolde57:15 
 
V16, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Mascha Budel81Zeewolde48:18 
2Agnes van der Niet82Zeewolde53:12 
 
V35, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Annemiek Veenkamp72Zeewolde45:50 
2Carin Lindeboom65Zeewolde50:56 
3Nicolette Reinders73Zeewolde53:36 
4Heidie Janssen70Zeewolde54:37 
 
V45, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Anita Schouwaert61Zeewolde45:45 
2Karin Rietdijk64Zeewolde50:50 
3Erna Emmens56Zeewolde51:08 
4Anneke Rademaker59Zeewolde52:18 
5Ria Schouwenburg54Zeewolde58:12 
 
Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Maatschappelijke stage
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...