U bent hier: HOME › Tussenstand na twee wedstrijdeg

Tussenstand na twee wedstrijdeg

STAND -LOKO LOOP COMPETITIE
1 KM JEUGD

10-11-2009 16:17

Pag: 1

Categ

Plts

StNr

Naam

Vereniging/Plaats

GbJr

11 okt

8 nov

13 dec

10 jan

14 feb

14 mrt

-----

----

------------------------------

--------------------

----

-------

-------

-------

-------

-------

-------

--------

J6

1

414 Youri Fransen

Zeewolde

2001

4:13

4:12

8:25

2

407 Thomas Bos

Zeewolde

2002

5:11

5:18

10:29

3

440 Hidde Westerhof

Zeewolde

2001

5:20

5:22

10:42

4

441 Jouke Westerhof

Zeewolde

2003

6:06

6:08

12:14

5

447 Ivan Korthof

Zeewolde

2001

5:20

5:20

6

432 Alejandro Smit

Zeewolde

2003

6:06

6:06

J6V

1

452 Emma Welling

Zeewolde

2001

5:37

5:37

2

449 Jennifer Schell

Zeewolde

2001

5:48

5:48

3

438 Mariëlle Bruil

Zeewolde

2001

6:05

6:05

J9

1

429 Jorn Snaterse

Zeewolde

1998

4:01

3:60

8:01

2

403 Him de Looper

Zeewolde

1998

4:02

4:04

8:06

3

445 Tim van der Kuijl

Zeewolde

1998

4:10

4:14

8:24

4

401 Simen van Herpt

Zeewolde

1998

4:15

4:15

8:30

5

419 Lars Jonker

Zeewolde

1997

4:23

4:19

8:42

6

411 Cyriel Gouw

Zeewolde

1996

4:20

4:31

8:51

7

431 Nick Smit

Zeewolde

1998

4:31

4:32

9:03

8

406 Jelle Bos

Zeewolde

1998

4:43

4:49

9:32

9

444 Mark Fledderus

Zeewolde

1998

4:47

4:55

9:42

10

405 Jelle Smelt

Zeewolde

2000

4:54

4:51

9:45

11

433 Boris Sierink

Zeewolde

1999

4:56

4:59

9:55

12

436 Tim Peters

Zeewolde

1999

4:53

5:06

9:59

13

439 Sander Bruil

Zeewolde

1998

5:03

4:58

10:01

14

427 Mick Welling

Zeewolde

2000

4:58

5:15

10:13

15

408 Kelvin Schrijnewerkers

Zeewolde

1997

4:09

4:09

16

417 Maurits Kruizinga

Zeewolde

1998

4:34

4:34

17

416 Luc Krijnen

Zeewolde

1998

4:40

4:40

409 Laurens Revet

Zeewolde

1999

4:40

4:40

19

450 Jasper Koehorst

Zeewolde

1999

4:42

4:42

451 Sander Dey

Zeewolde

1999

4:42

4:42

21

442 Symen Korthof

Zeewolde

2000

4:54

4:54

22

424 Ralph van Schaik

Amersfoort

2000

5:02

5:02

23

400 Mark Alebregtse

Zeewolde

1999

6:31

6:31

J9V

1

420 Myrthe Jonker

Zeewolde

1997

4:19

4:27

8:46

2

413 Judith Revenberg

Zeewolde

1997

4:22

4:37

8:59

3

434 Mylou de Vries

Zeewolde

1997

4:24

4:36

9:00

4

426 Anouk Welling

Zeewolde

1999

4:50

4:45

9:35

5

437 Marlina Peters

Zeewolde

1998

4:52

4:56

9:48

6

435 Thirza de Vries

Zeewolde

2000

5:10

5:26

10:36

7

402 Joy de Looper

Zeewolde

2000

5:28

6:04

11:32

8

421 Sanne den Holander

Zeewolde

1999

4:45

4:45

9

422 Esmee den Hollander

Zeewolde

1999

4:53

4:53

10

415 Muriël Fransen

Zeewolde

1998

5:16

5:16

11

443 Anouk van Schaik

Zeewolde

1998

5:23

5:23

12

423 Vanessa van Schaik

Amersfoort

1998

5:25

5:25

13

430 Judith van Beusichem

Zeewolde

1998

5:49

5:49

 

LOKO LOOP COMPETITIE -
5 KM JEUGD

10-11-2009 16:17

Pag: 1

Categ

Plts

StNr

Naam

Vereniging/Plaats

GbJr

11 okt

8 nov

13 dec

10 jan

14 feb

14 mrt

-----

----

-----------------------------

---------------------

----

-------

-------

-------

-------

-------

-------

--------

J13

1

428 Michael van Peperzeel

Zeewolde

1997

23:58

23:29

47:27

2

410 Nick Hoogedoorn

Zeewolde

1994

16:49

16:49

3

453 Xander de Vries

Zeewolde

1994

19:30

19:30

4

448 Job Westphal

Putten

1996

25:33

25:33

5

446 Leon Hollestelle

Dronten

1994

30:46

30:46

6

425 Kwintijn Schuurman

Zeewolde

1995

32:01

32:01

J13V

1

412 Mireille Gouw

Zeewolde

1994

24:18

24:18

 

STAND -LOKO LOOP COMPETITIE -5 KM SENIOREN

10-11-2009 16:17

Pag: 1

Categ

Plts

StNr

Naam

Vereniging/Plaats

GbJr

11 okt

8 nov

13 dec

10 jan

14 feb

14 mrt

-----

----

----------------------------

----------------------

----

-------

-------

-------

-------

-------

-------

--------

M16

1

71

Fokko van de Koppel

Zeewolde

1991

20:35

19:51

40:26

2

11

Jordy van maanen

Zeewolde

1987

23:59

23:47

47:46

3

124 Rob Stuber

Zeewolde

1990

17:56

17:56

4

98

Marijn Delhez

Zeewolde

1988

19:21

19:21

5

122 Marco Scholten

Amersfoort

1973

19:24

19:24

6

45

Stefan Minkhorst

Zeewolde

1985

21:22

21:22

7

141 David De Jong

Enschede

1984

23:15

23:15

8

101 Stefan Doorn

Amsterdam

1980

25:57

25:57

M40

1

55

Harry Fransen

Zeewolde

1968

20:09

20:24

40:33

2

133 Mark van Tol

Huizen

1966

18:32

18:32

3

2

Harry van 't Veld

Nijkerk Gld

1961

18:37

18:37

4

8

Henjo de Looper

Zeewolde

1961

19:52

19:52

5

140 Jacob Lof

Zeewolde

1965

20:16

20:16

6

67

Jan peter Westers

Zeewolde

1962

21:19

21:19

7

130 Stephan Westphal

Putten

1969

21:53

21:53

8

104 Han Hoefnagel

Zeewolde

1964

23:40

23:40

9

30

Johan van Peperzeel

Zeewolde

1962

24:05

24:05

10

89

Gerard Smit

Zeewolde

1960

25:49

25:49

M50

1

90

Jan Hoeve

Steenwijk

1943

26:45

25:42

52:27

2

97

Rien Delhez

Zeewolde

1952

29:22

28:14

57:36

3

154 Adrie Henkes

Zeewolde

1955

25:55

25:55

4

156 Wessel Ganzevoort

Zeewolde

1958

29:11

29:11

V16

1

109 Sanne Sibbald

Zeewolde

1993

20:00

19:54

39:54

2

95

Jorien Binnemars

Zeist

1989

29:11

29:19

58:30

3

62

Mascha Spoor

Zeewolde

1980

21:52

21:52

4

106 Marisca de Jong

Zeewolde

1988

22:19

22:19

5

110 Lotte Sibbald

Zeewolde

1993

22:28

22:28

6

28

Lotte Schiphof

Zeewolde

1985

25:42

25:42

7

99

Inge Dorien van der Deen

Zeewolde

1989

28:32

28:32

8

100 Esther Hollestelle

Dronten

1991

30:47

30:47

V35

1

54

Babet Hoeve

Zeewolde

1970

26:10

25:56

52:06

2

94

Renate Harms

Zeewolde

1971

26:58

26:58

3

123 Ellen Modderkolk

Zwolle

1972

28:23

28:23

4

127 Daniëlle Duurland

Zwolle

1973

30:30

30:30

5

91

Margreet Kramer

Almere

1969

30:49

30:49

V45

1

112 Marry van Maanen

Zeewolde

1962

31:18

30:51

1:02:09

2

66

Frida Fafié

Zeewolde

1963

27:57

27:57

3

139 Joke Van Amerongen

Zeewolde

1963

28:19

28:19

4

155 Yvonne Duijvenstijn

Zeewolde

1960

29:12

29:12

5

57

Martine Kingma

Zeewolde

1963

30:30

30:30

6

151 Marijska snijders

Zeewolde

1961

32:08

32:08

7

92

Jacqueline Heikens

Zeewolde

1962

33:22

33:22

 

STAND -LOKO LOOP COMPETITIE -10 KM SENIOREN 10-11-2009 16:18

Pag: 1

Categ

Plts

StNr

Naam

Vereniging/Plaats

GbJr

11 okt

8 nov

13 dec

10 jan

14 feb

14 mrt

-----

----

-----

----------------------

-----------------------

----

-------

-------

-------

-------

-------

-------

--------

M16

1

87

Micha de Bruin

Zeewolde

1971

39:27

37:40

1:17:07

2

58

Ramon Terschegget

Zeewolde

1972

42:52

42:14

1:25:06

3

43

Rémi Jansen

Zeewolde

1974

45:59

43:36

1:29:35

4

68

Sytse Algera

Zeewolde

1970

49:51

49:15

1:39:06

5

108 Menno van de Meer

Almere

1972

36:59

36:59

6

105 Jos van Laarhoven

Oosterhout Nb

1988

40:32

40:32

7

84

Michiel van Reen

Zeewolde

1974

40:35

40:35

8

20

Joost Korthof

Zeewolde

1970

41:31

41:31

9

50

Tom Fokkens

Zeewolde

1989

42:52

42:52

10

150 Mark Overduin

Zeewolde

1974

46:21

46:21

11

125 Niels van Kasteel

Zeewolde

1990

47:39

47:39

12

73 Sander Jansen

Zeewolde

1976

47:56

47:56

13

126 Daan Jongeling

Zeewolde

1991

47:58

47:58

14

93 Johan Pel

Pijnacker

1970

48:17

48:17

15

143 Arjan Borgstein

Lelystad

1970

49:17

49:17

16

116 Jeroen Bruijgoms

Zeewolde

1972

49:42

49:42

17

4 Richard Kenter

Zeewolde

1971

50:50

50:50

M40

1

96 Bas Pieterse

Zeewolde

1960

37:06

36:51

1:13:57

2

5 Gerco Pon

Zeewolde

1961

40:58

41:21

1:22:19

3

77 Hans den Hollander

Zeewolde

1964

43:13

40:32

1:23:45

4

19 Jelmer de Jong

Zeewolde

1967

43:12

40:36

1:23:48

5

25 Ferry Schrijnewerkers

Zeewolde

1965

42:19

41:43

1:24:02

6

36 Jan Fledderus

Zeewolde

1968

42:29

41:37

1:24:06

7

85 Paul Hundscheidt

Zeewolde

1963

43:04

42:50

1:25:54

16 Hein Smelt

Zeewolde

1963

43:12

42:42

1:25:54

9

10 Paul Lindeboom

Zeewolde

1961

43:37

43:07

1:26:44

10

26 Eric Revet

Zeewolde

1967

44:40

43:48

1:28:28

11

18 Robin Bruil

Zeewolde

1969

45:01

44:36

1:29:37

12

47 Jos Revenberg

Zeewolde

1962

47:55

42:35

1:30:30

13

49 Rien Fokkens

Zeewolde

1961

46:07

44:31

1:30:38

14

22 Edwin Fafié

Zeewolde

1962

45:38

46:07

1:31:45

15

24 Erik Stam

Zeewolde

1963

46:32

46:24

1:32:56

16

81 Juan Kamphuis

Zeewolde

1967

48:05

45:27

1:33:32

17

117 Frank van Zanten

Zeewolde

1962

50:13

44:51

1:35:04

18

6 Frank van Schaik

Zeewolde

1962

47:50

47:37

1:35:27

19

51 Jaap Dijkens

Zeewolde

1960

50:11

49:30

1:39:41

20

74 Ruud Kruizinga

Zeewolde

1963

51:18

49:22

1:40:40

21

114 Egbert Knorren

Zeewolde

1965

53:12

51:27

1:44:39

22

145 René Korperaal

Zeewolde

1965

37:29

37:29

23

134 Auke Schievink

Almere

1964

38:21

38:21

24

37 Ron Gouw

Zeewolde

1963

39:57

39:57

25

42 Jan Hollestelle

Dronten

1960

41:14

41:14

26

23 Hans de Kam

Zeewolde

1960

43:23

43:23

27

121 Fred van Rheenen

Zeewolde

1959

44:36

44:36

28

1 Erwin Alebregtse

Zeewolde

1963

46:22

46:22

29

103 Léon van Dongen

Zeewolde

1964

46:36

46:36

30

9 Alfred van Os

Zeewolde

1967

46:44

46:44

31

63 Marcel Dinkelberg

Zeewolde

1963

47:04

47:04

32

46 Jan Willem Tromp

Zeewolde

1959

48:12

48:12

Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender TVZ
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...