U bent hier: HOME › 2009/2010 wedstrijd 2

2009/2010 wedstrijd 2

  

Uitslagenlijst Lokoloop competitie

Zeewolde - Zondag 8 november 2009

 
J6, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Youri Fransen01Zeewolde4:12 
2Thomas Bos02Zeewolde5:18 
3Ivan Korthof01Zeewolde5:20 
4Hidde Westerhof01Zeewolde5:22 
5Jouke Westerhof03Zeewolde6:08 
 
J6V, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Emma Welling01Zeewolde5:37 
2Jennifer Schell01Zeewolde5:48 
 
J9, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Jorn Snaterse98Zeewolde4:00 
2Him de Looper98Zeewolde4:04 
3Tim van der Kuijl98Zeewolde4:14 
4Simen van Herpt98Zeewolde4:15 
5Lars Jonker97Zeewolde4:19 
6Cyriel Gouw96Zeewolde4:31 
7Nick Smit98Zeewolde4:32 
8Laurens Revet99Zeewolde4:40 
9Jasper Koehorst99Zeewolde4:42 
10Sander Dey99Zeewolde4:42 
11Jelle Bos98Zeewolde4:49 
12Jelle Smelt00Zeewolde4:51 
13Symen Korthof00Zeewolde4:54 
14Mark Fledderus98Zeewolde4:55 
15Sander Bruil98Zeewolde4:58 
16Boris Sierink99Zeewolde4:59 
17Tim Peters99Zeewolde5:06 
18Mick Welling00Zeewolde5:15 
 
J9V, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Myrthe Jonker97Zeewolde4:27 
2Mylou de Vries97Zeewolde4:36 
3Judith Revenberg97Zeewolde4:37 
4Anouk Welling99Zeewolde4:45 
5Marlina Peters98Zeewolde4:56 
6Muriël Fransen98Zeewolde5:16 
7Thirza de Vries00Zeewolde5:26 
8Joy de Looper00Zeewolde6:04 
 
J13, 5 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Xander de Vries94Zeewolde19:30 
2Michael van Peperzeel97Zeewolde23:29 
3Job Westphal96Putten25:33 
 
M16, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Rob Stuber90Zeewolde17:56 
2Marco Scholten73Amersfoort19:24 
3Fokko van de Koppel91Zeewolde19:51 
4Stefan Minkhorst85Zeewolde21:22 
5David De Jong84Enschede23:15 
6Jordy van maanen87Zeewolde23:47 
 
M40, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Mark van Tol66Huizen18:32 
2Harry van 't Veld61Nijkerk Gld18:37 
3Jacob Lof65Zeewolde20:16 
4Harry Fransen68Zeewolde20:24 
5Stephan Westphal69Putten21:53 
 
M50, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Jan Hoeve43Steenwijk25:42 
2Adrie Henkes55Zeewolde25:55 
3Rien Delhez52Zeewolde28:14 
4Wessel Ganzevoort58Zeewolde29:11 
 
V16, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Sanne Sibbald93Zeewolde19:54 
2Inge Dorien van der De89Zeewolde28:32 
3Jorien Binnemars89Zeist29:19 
 
V35, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Babet Hoeve70Zeewolde25:56 
2Ellen Modderkolk72Zwolle28:23 
3Daniëlle Duurland73Zwolle30:30 
 
V45, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Joke Van Amerongen63Zeewolde28:19 
2Yvonne Duijvenstijn60Zeewolde29:12 
3Marry van Maanen62Zeewolde30:51 
4Marijska snijders61Zeewolde32:08 
 
M16, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Micha de Bruin71Zeewolde37:40 
2Joost Korthof70Zeewolde41:31 
3Ramon Terschegget72Zeewolde42:14 
4Tom Fokkens89Zeewolde42:52 
5Rémi Jansen74Zeewolde43:36 
6Mark Overduin74Zeewolde46:21 
7Niels van Kasteel90Zeewolde47:39 
8Daan Jongeling91Zeewolde47:58 
9Sytse Algera70Zeewolde49:15 
10Arjan Borgstein70Lelystad49:17 
 
M40, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Bas Pieterse60Zeewolde36:51 
2René Korperaal65Zeewolde37:29 
3Auke Schievink64Almere38:21 
4Hans den Hollander64Zeewolde40:32 
5Jelmer de Jong67Zeewolde40:36 
6Gerco Pon61Zeewolde41:21 
7Jan Fledderus68Zeewolde41:37 
8Ferry Schrijnewerkers65Zeewolde41:43 
9Jos Revenberg62Zeewolde42:35 
10Hein Smelt63Zeewolde42:42 
11Paul Hundscheidt63Zeewolde42:50 
12Paul Lindeboom61Zeewolde43:07 
13Eric Revet67Zeewolde43:48 
14Rien Fokkens61Zeewolde44:31 
15Robin Bruil69Zeewolde44:36 
16Fred van Rheenen59Zeewolde44:36 
17Frank van Zanten62Zeewolde44:51 
18Juan Kamphuis67Zeewolde45:27 
19Edwin Fafié62Zeewolde46:07 
20Erik Stam63Zeewolde46:24 
21Alfred van Os67Zeewolde46:44 
22Frank van Schaik62Zeewolde47:37 
23Jan Willem Tromp59Zeewolde48:12 
24Marc Groenveld68Zeewolde49:03 
25Gert-Jan Remkes64Epe49:06 
26Ruud Kruizinga63Zeewolde49:22 
27Jaap Dijkens60Zeewolde49:30 
28Jeroen Visser60Zeewolde51:03 
29Edwin Vels66Zeewolde51:04 
30Egbert Knorren65Zeewolde51:27 
 
M50, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Jack Weerdmeester52Zeewolde39:56 
2Eef Hoff58Huizen40:30 
3Mink Zeilstra47Huizen40:39 
4Marco Rademaker57Zeewolde41:24 
5Arnold Stoop43Harderwijk42:00 
6Rob Emmens56Zeewolde43:51 
7Louis Doorn56Zeewolde44:00 
8Wim Andriessen48Huizen44:22 
9Hans van Sloten58Zeewolde44:28 
10Berry van Schaik59Utrecht48:56 
11Harry de Meijer53Zeewolde49:08 
12Ton van Maarseveen48Zeewolde49:10 
13Niek Brumlief57Zeewolde49:11 
14Piet Roskam57Zeewolde49:38 
15Dick Fleury55Zeewolde53:48 
16Theo Schouwenburg50Zeewolde1:01:23 
 
V16, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Marloes Brumlief85Zeewolde47:35 
 
V35, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Carin Lindeboom65Zeewolde52:09 
2Nicolette Reinders73Zeewolde53:22 
3Nicole Raven69Zeewolde59:56 
 
V45, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Anita Schouwaert61Zeewolde46:22 
2Anita Siemerink64Zeewolde49:29 
3Hanneke Brumlief59Zeewolde50:45 
4Karin Rietdijk64Zeewolde51:01 
5Marjolein Bos60Zeewolde54:20 
6Karin Gouw-Bijleveld62Zeewolde54:41 
 
www.uitslagen.nl09-11-2009 19:01

_uacct = "UA-1130966-1";urchinTracker();

 
J6, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Youri Fransen01Zeewolde4:12 
2Thomas Bos02Zeewolde5:18 
3Ivan Korthof01Zeewolde5:20 
4Hidde Westerhof01Zeewolde5:22 
5Jouke Westerhof03Zeewolde6:08 
 
J6V, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Emma Welling01Zeewolde5:37 
2Jennifer Schell01Zeewolde5:48 
 
J9, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Jorn Snaterse98Zeewolde4:00 
2Him de Looper98Zeewolde4:04 
3Tim van der Kuijl98Zeewolde4:14 
4Simen van Herpt98Zeewolde4:15 
5Lars Jonker97Zeewolde4:19 
6Cyriel Gouw96Zeewolde4:31 
7Nick Smit98Zeewolde4:32 
8Laurens Revet99Zeewolde4:40 
9Jasper Koehorst99Zeewolde4:42 
10Sander Dey99Zeewolde4:42 
11Jelle Bos98Zeewolde4:49 
12Jelle Smelt00Zeewolde4:51 
13Symen Korthof00Zeewolde4:54 
14Mark Fledderus98Zeewolde4:55 
15Sander Bruil98Zeewolde4:58 
16Boris Sierink99Zeewolde4:59 
17Tim Peters99Zeewolde5:06 
18Mick Welling00Zeewolde5:15 
 
J9V, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Myrthe Jonker97Zeewolde4:27 
2Mylou de Vries97Zeewolde4:36 
3Judith Revenberg97Zeewolde4:37 
4Anouk Welling99Zeewolde4:45 
5Marlina Peters98Zeewolde4:56 
6Muriël Fransen98Zeewolde5:16 
7Thirza de Vries00Zeewolde5:26 
8Joy de Looper00Zeewolde6:04 
 
J13, 5 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Xander de Vries94Zeewolde19:30 
2Michael van Peperzeel97Zeewolde23:29 
3Job Westphal96Putten25:33 
 
M16, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Rob Stuber90Zeewolde17:56 
2Marco Scholten73Amersfoort19:24 
3Fokko van de Koppel91Zeewolde19:51 
4Stefan Minkhorst85Zeewolde21:22 
5David De Jong84Enschede23:15 
6Jordy van maanen87Zeewolde23:47 
 
M40, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Mark van Tol66Huizen18:32 
2Harry van 't Veld61Nijkerk Gld18:37 
3Jacob Lof65Zeewolde20:16 
4Harry Fransen68Zeewolde20:24 
5Stephan Westphal69Putten21:53 
 
M50, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Jan Hoeve43Steenwijk25:42 
2Adrie Henkes55Zeewolde25:55 
3Rien Delhez52Zeewolde28:14 
4Wessel Ganzevoort58Zeewolde29:11 
 
V16, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Sanne Sibbald93Zeewolde19:54 
2Inge Dorien van der De89Zeewolde28:32 
3Jorien Binnemars89Zeist29:19 
 
V35, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Babet Hoeve70Zeewolde25:56 
2Ellen Modderkolk72Zwolle28:23 
3Daniëlle Duurland73Zwolle30:30 
 
V45, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Joke Van Amerongen63Zeewolde28:19 
2Yvonne Duijvenstijn60Zeewolde29:12 
3Marry van Maanen62Zeewolde30:51 
4Marijska snijders61Zeewolde32:08 
 
M16, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Micha de Bruin71Zeewolde37:40 
2Joost Korthof70Zeewolde41:31 
3Ramon Terschegget72Zeewolde42:14 
4Tom Fokkens89Zeewolde42:52 
5Rémi Jansen74Zeewolde43:36 
6Mark Overduin74Zeewolde46:21 
7Niels van Kasteel90Zeewolde47:39 
8Daan Jongeling91Zeewolde47:58 
9Sytse Algera70Zeewolde49:15 
10Arjan Borgstein70Lelystad49:17 
 
M40, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Bas Pieterse60Zeewolde36:51 
2René Korperaal65Zeewolde37:29 
3Auke Schievink64Almere38:21 
4Hans den Hollander64Zeewolde40:32 
5Jelmer de Jong67Zeewolde40:36 
6Gerco Pon61Zeewolde41:21 
7Jan Fledderus68Zeewolde41:37 
8Ferry Schrijnewerkers65Zeewolde41:43 
9Jos Revenberg62Zeewolde42:35 
10Hein Smelt63Zeewolde42:42 
11Paul Hundscheidt63Zeewolde42:50 
12Paul Lindeboom61Zeewolde43:07 
13Eric Revet67Zeewolde43:48 
14Rien Fokkens61Zeewolde44:31 
15Robin Bruil69Zeewolde44:36 
16Fred van Rheenen59Zeewolde44:36 
17Frank van Zanten62Zeewolde44:51 
18Juan Kamphuis67Zeewolde45:27 
19Edwin Fafié62Zeewolde46:07 
20Erik Stam63Zeewolde46:24 
21Alfred van Os67Zeewolde46:44 
22Frank van Schaik62Zeewolde47:37 
23Jan Willem Tromp59Zeewolde48:12 
24Marc Groenveld68Zeewolde49:03 
25Gert-Jan Remkes64Epe49:06 
26Ruud Kruizinga63Zeewolde49:22 
27Jaap Dijkens60Zeewolde49:30 
28Jeroen Visser60Zeewolde51:03 
29Edwin Vels66Zeewolde51:04 
30Egbert Knorren65Zeewolde51:27 
 
M50, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Jack Weerdmeester52Zeewolde39:56 
2Eef Hoff58Huizen40:30 
3Mink Zeilstra47Huizen40:39 
4Marco Rademaker57Zeewolde41:24 
5Arnold Stoop43Harderwijk42:00 
6Rob Emmens56Zeewolde43:51 
7Louis Doorn56Zeewolde44:00 
8Wim Andriessen48Huizen44:22 
9Hans van Sloten58Zeewolde44:28 
10Berry van Schaik59Utrecht48:56 
11Harry de Meijer53Zeewolde49:08 
12Ton van Maarseveen48Zeewolde49:10 
13Niek Brumlief57Zeewolde49:11 
14Piet Roskam57Zeewolde49:38 
15Dick Fleury55Zeewolde53:48 
16Theo Schouwenburg50Zeewolde1:01:23 
 
V16, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Marloes Brumlief85Zeewolde47:35 
 
V35, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Carin Lindeboom65Zeewolde52:09 
2Nicolette Reinders73Zeewolde53:22 
3Nicole Raven69Zeewolde59:56 
 
V45, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Anita Schouwaert61Zeewolde46:22 
2Anita Siemerink64Zeewolde49:29 
3Hanneke Brumlief59Zeewolde50:45 
4Karin Rietdijk64Zeewolde51:01 
5Marjolein Bos60Zeewolde54:20 
6Karin Gouw-Bijleveld62Zeewolde54:41 
 
www.uitslagen.nl09-11-2009 19:01

 

Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender TVZ
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...