2004/2005 wedstrijd 3
LOKO LOOP NR: 3 - TRIATHLON VERENIGING ZEEWOLDE, 9 JAN 2005
UITSLAGENLIJST - 1 KM JEUGD - 1J6
09-01-2005 14:36 Pag: 1
Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- ------ -------
1 369 Rens Veerman Zeewolde 1996 7e 4:23 13,688 4:23
2 401 Sander Bostelaar Zeewolde 1997 12e 4:47 12,544 4:47
3 442 Michael van Peperzeel Zeewolde 1997 13e 4:56 12,162 4:56
4 418 Jelmer van Maaren Zeewolde 1997 15e 4:58 12,081 4:58
5 494 Axel van Beek Zeewolde 1997 16e 5:02 11,921 5:02
6 432 Mabel Korporaal Zeewolde 1997 17e 5:06 11,765 5:06
7 447 Aniek Wolsing Amersfoort 1996 18e 5:10 11,613 5:10
8 427 Him de Looper Zeewolde 1998 20e 5:14 11,465 5:14
9 430 Simen van Herpt Zeewolde 1998 21e 5:22 11,180 5:22
10 440 Cynthia Grisel Zeewolde 1996 23e 5:25 11,077 5:25
11 368 Maurits Veerman Zeewolde 1998 24e 5:32 10,843 5:32
12 433 Vasthi Hol 1997 27e 5:45 10,435 5:45
13 412 Aniek Huijbregts Zeewolde 1998 28e 5:46 10,405 5:46
14 409 Margo van Schaik Zeewolde 1996 29e 5:57 10,084 5:57
15 448 Jelle Bos Zeewolde 1998 30e 6:03 9,917 6:03
16 444 Jorn Niewzwaag Zeewolde 1998 31e 6:04 9,890 6:04
17 403 Mark Fledderus Zeewolde 1998 32e 6:16 9,574 6:16
18 419 Kwintijn Schuurman Zeewolde 1995 33e 6:45 8,889 6:45
19 410 Anouk van Schaik Zeewolde 1998 34e 6:46 8,867 6:46
20 413 Kim Alebregtse Zeewolde 1996 36e 7:13 8,314 7:13
21 428 Mark Alebregtse Zeewolde 1999 37e 7:23 8,126 7:23
LOKO LOOP NR: 3 - TRIATHLON VERENIGING ZEEWOLDE, 9 JAN 2005
UITSLAGENLIJST - 1 KM JEUGD - 1J9
09-01-2005 14:37 Pag: 1
Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- ------ -------
1 449 Tjade Looman Zeewolde 1993 1e 3:43 16,143 3:43
2 367 Mark Veerman Zeewolde 1993 2e 3:59 15,063 3:59
3 498 Koen van Gorkom Zeewolde 1993 3e 4:08 14,516 4:08
4 493 Youri |Peters Zeewolde 1993 4e 4:13 14,229 4:13
5 500 Arnoud Bostelaar Zeewolde 1995 5e 4:15 14,118 4:15
6 446 Jasper Wolsing Amersfoort 1993 6e 4:21 13,793 4:21
7 499 Eefje van Gorkom Zeewolde 1995 8e 4:23 13,688 4:23
8 420 Bart Stam Zeewolde 1994 9e 4:24 13,636 4:24
9 421 Dorien Schaafsma Zeewolde 1993 10e 4:40 12,857 4:40
10 437 Sabine Oudendijk Zeewolde 1991 11e 4:47 12,544 4:47
11 411 Laura van der Horst Zeewolde 1994 14e 4:58 12,081 4:58
12 431 Jan van Kooy Zeewolde 1995 19e 5:13 11,502 5:13
13 439 Annette Hoiting Zeewolde 1993 22e 5:23 11,146 5:23
14 445 Joy Niewzwaag Zeewolde 1995 25e 5:32 10,843 5:32
15 402 Nynke Fledderus Zeewolde 1995 26e 5:35 10,746 5:35
16 407 Dara van Sloten Zeewolde 1995 35e 6:49 8,802 6:49
LOKO LOOP NR: 3 - TRIATHLON VERENIGING ZEEWOLDE, 9 JAN 2005
UITSLAGENLIJST - 5 KM JEUGD - 5J13
09-01-2005 14:39 Pag: 1
Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- ------ -------
1 345 Peter Schaafsma Zeewolde 1991 1e 23:31 12,757 4:42
2 452 Senna van Peperzeel Zeewolde 1990 2e 24:24 12,295 4:52
3 450 Ricardo van der Horst Zeewolde 1992 3e 28:20 10,588 5:40
4 87 Rafael Zieleman Zeewolde 1992 4e 39:28 7,601 7:53
LOKO LOOP NR: 3 - TRIATHLON VERENIGING ZEEWOLDE, 9 JAN 2005
UITSLAGENLIJST - L5 - LEV5
09-01-2005 14:40 Pag: 1
Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- ------ -------
1 473 Sanne Stokvis 1e 30:25 9,863 6:05
LOKO LOOP NR: 3 - TRIATHLON VERENIGING ZEEWOLDE, 9 JAN 2005
UITSLAGENLIJST - 5 KM SENIOREN - 5M16
09-01-2005 14:53 Pag: 1
Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- ------ -------
1 334 Vincent Sipkes Zeewolde 1984 1e 18:45 16,000 3:45
2 332 Marcel Klaassen Harderwijk 1975 2e 19:05 15,721 3:49
3 116 Olav Hoekwater Zeewolde 1974 3e 20:06 14,925 4:01
4 44 Dennis Treur Zeewolde 1972 5e 22:55 13,091 4:35
LOKO LOOP NR: 3 - TRIATHLON VERENIGING ZEEWOLDE, 9 JAN 2005
UITSLAGENLIJST - 5 KM SENIOREN - 5M40
09-01-2005 14:53 Pag: 1
Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- ------ -------
1 343 Bert keek Biddinghuizen 1961 6e 23:14 12,912 4:38
2 161 Gurbe Helbig Zeewolde 1960 7e 24:50 12,081 4:58
3 389 Johan Worst Zeewolde 1964 9e 25:18 11,858 5:03
4 162 Kees Bostelaar Zeewolde 1964 11e 25:27 11,788 5:05
5 15 Ronald Stokkentreef Zeewolde 1963 13e 25:40 11,688 5:08
6 346 Niek Brumlief Zeewolde 1957 16e 26:09 11,472 5:13
7 333 Ron van Haastere Harderwijk 1960 17e 26:33 11,299 5:18
LOKO LOOP NR: 3 - TRIATHLON VERENIGING ZEEWOLDE, 9 JAN 2005
UITSLAGENLIJST - 5 KM SENIOREN - 5M50
09-01-2005 14:58 Pag: 1
Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- ------ -------
1 55 Dirk Bout Zeewolde 1953 4e 21:55 13,688 4:23
2 350 Harry Schrama Biddinghuizen 1942 14e 25:48 11,628 5:09
3 376 Gerard Spaan Zeewolde 1953 20e 26:34 11,292 5:18
4 91 Anton den Dunnen Zeewolde 1945 23e 28:53 10,387 5:46
5 153 Wim van de Kolk Zeewolde 1951 24e 28:53 10,387 5:46
LOKO LOOP NR: 3 - TRIATHLON VERENIGING ZEEWOLDE, 9 JAN 2005
UITSLAGENLIJST - 5 KM SENIOREN - 5V16
09-01-2005 14:48 Pag: 1
Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- ------ -------
1 393 Marloes Brumlief Zeewolde 1985 9e 25:19 11,850 5:03
LOKO LOOP NR: 3 - TRIATHLON VERENIGING ZEEWOLDE, 9 JAN 2005
UITSLAGENLIJST - 5 KM SENIOREN - 5V35
09-01-2005 14:49 Pag: 1
Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- ------ -------
1 46 Marianne Dobber Zeewolde 1960 11e 25:30 11,765 5:06
2 342 Petra Keek Biddinghuizen 1964 12e 25:52 11,598 5:10
3 97 Frida Fafie Zeewolde 1963 13e 25:57 11,561 5:11
4 12 Paula de Vries Zeewolde 1966 18e 26:35 11,285 5:19
5 34 Noortje Huiskens Zeewolde 1960 19e 28:00 10,714 5:36
6 160 Lia Niewzwaag Zeewolde 1969 23e 30:36 9,804 6:07
7 13 Caroline Bostelaar Zeewolde 1965 24e 30:36 9,804 6:07
8 30 Lieke Bienfait Zeewolde 1968 25e 30:40 9,783 6:08
9 42 Monique Kuysten Zeewolde 1960 27e 32:51 9,132 6:34
LOKO LOOP NR: 3 - TRIATHLON VERENIGING ZEEWOLDE, 9 JAN 2005
UITSLAGENLIJST - 5 KM SENIOREN - 5V45
09-01-2005 14:49 Pag: 1
Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- ------ -------
1 391 Hanneke Brunlief Zeewolde 1959 7e 25:01 11,992 5:00
2 60 Ria Zieleman-Houkes Zeewolde 1956 16e 26:34 11,292 5:18
3 144 Jenny de Ridder Leusden 1956 22e 30:15 9,917 6:03
4 340 Janny Mulder Biddinghuizen 1952 26e 32:42 9,174 6:32
LOKO LOOP NR: 3 - TRIATHLON VERENIGING ZEEWOLDE, 9 JAN 2005
UITSLAGENLIJST - 10 KM SENIOREN - 10M16
09-01-2005 14:54 Pag: 1
Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- ------ -------
1 128 Rene Korporaal Zeewolde 1965 2e 37:34 15,972 3:45
2 111 René Oosterhof Zeewolde 1971 3e 37:55 15,824 3:47
3 52 Edwin Schouwenburg Zeewolde 1981 4e 39:40 15,126 3:58
4 32 Jan Fledderus Zeewolde 1968 16e 43:07 13,916 4:18
5 107 Hein Holleman Zeewolde 1970 17e 43:21 13,841 4:20
6 390 Hans Olde Hengel Zeewolde 1966 29e 46:01 13,039 4:36
7 83 Peter Huijbregts Zeewolde 1965 32e 46:59 12,770 4:41
8 147 Frank Hut Zeewolde 1974 35e 48:07 12,470 4:48
9 70 Hans Stokvis Zeewolde 1967 58e 56:24 10,638 5:38
10 358 Egbert Knorren Zeewolde 1965 60e 57:17 10,474 5:43
LOKO LOOP NR: 3 - TRIATHLON VERENIGING ZEEWOLDE, 9 JAN 2005
UITSLAGENLIJST - 10 KM SENIOREN - 10M40
09-01-2005 14:55 Pag: 1
Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- ------ -------
1 63 Gerard van der Horst Zeewolde 1961 5e 40:38 14,766 4:03
2 75 Johan van Peperzeel Zeewolde 1962 7e 40:48 14,706 4:04
3 110 Jan Schaafsma Zeewolde 1959 8e 41:06 14,599 4:06
4 19 Paul Lindeboom Zeewolde 1961 10e 41:10 14,575 4:07
5 47 Henjo de Looper Zeewolde 1961 11e 41:54 14,320 4:11
6 38 Louis Doorn Zeewolde 1956 12e 42:06 14,252 4:12
7 8 Hans de Kam Zeewolde 1960 14e 42:26 14,140 4:14
8 14 Gerco Pon Zeewolde 1961 15e 42:35 14,090 4:15
9 2 Hans van Sloten Zeewolde 1958 18e 43:31 13,788 4:21
10 56 Gert-Jan Lodder Zeewolde 1963 19e 43:31 13,788 4:21
11 139 Jan Willem Tromp Zeewolde 1959 20e 43:35 13,767 4:21
12 72 Erwin Alebregtse Zeewolde 1963 21e 43:51 13,683 4:23
13 127 Rien Fokkens Zeewolde 1961 22e 44:24 13,514 4:26
14 135 Jan Peter Westers Zeewolde 1962 23e 44:27 13,498 4:26
15 80 Jan Ris Zeewolde 1962 25e 44:33 13,468 4:27
16 150 Valentijn van Gorkom Zeewolde 1957 26e 44:52 13,373 4:29
17 18 Hans Kokje Zeewolde 1962 28e 45:13 13,269 4:31
18 25 Gert van Kooy Zeewolde 1964 30e 46:05 13,020 4:36
19 43 Rob Biemond Lelystad 1962 31e 46:13 12,982 4:37
20 59 Frank van Schaik Zeewolde 1962 34e 47:56 12,517 4:47
21 61 Ron Zieleman Zeewolde 1954 36e 48:14 12,440 4:49
22 132 Hohn Houtlosser Zeewolde 1959 38e 48:58 12,253 4:53
23 344 Marco Rademaker Zeewolde 1957 39e 49:01 12,241 4:54
24 341 Anton Nijenkamp Biddinghuizen 1958 41e 49:08 12,212 4:54
25 82 Erik Stam Zeewolde 1963 44e 50:58 11,772 5:05
26 385 Rien van Campen Zeewolde 1959 46e 51:13 11,715 5:07
27 378 Jan de Winter Biddinghuizen 1961 47e 51:28 11,658 5:08
28 335 Gert Han Rijpstra Zeewolde 1958 49e 51:50 11,576 5:11
29 106 Marcel Dinkelberg Zeewolde 1963 50e 51:52 11,568 5:11
30 336 Jean Chaigneau Zeewolde 1956 52e 53:29 11,218 5:20
31 40 Dick Kleijn Zeewolde 1964 57e 55:58 10,721 5:35
32 41 Ben van de Bunt Zeewolde 1962 59e 56:24 10,638 5:38
33 96 Wijbe Dijkstra Zeewolde 1960 61e 59:09 10,144 5:54
LOKO LOOP NR: 3 - TRIATHLON VERENIGING ZEEWOLDE, 9 JAN 2005
UITSLAGENLIJST - 10 KM SENIOREN - 10M50
09-01-2005 14:58 Pag: 1
Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- ------ -------
1 103 Jack Weerdmeester Zeewolde 1952 8e 41:09 14,581 4:06
2 85 Wim Mouwer Nunspeet 1953 12e 42:15 14,201 4:13
3 337 Jos van Rijt Amersfoort 1953 26e 44:58 13,343 4:29
4 388 George Thoen Zeewolde 1951 32e 47:33 12,618 4:45
5 49 Aard Weijers Zeewolde 1949 36e 48:18 12,422 4:49
6 366 Harry de Meyer Zeewolde 1953 39e 49:06 12,220 4:54
7 146 Peter van het Veu Zeewolde 1954 50e 53:00 11,321 5:18
8 53 Theo Schouwenburg Zeewolde 1950 52e 53:51 11,142 5:23
9 28 Ton van Maarseveen Zeewolde 1948 54e 53:59 11,115 5:23
10 39 Hans Houtzager Zeewolde 1947 61e 59:15 10,127 5:55
11 339 Adrie van 't Westende Biddinghuizen 1947 65e 1:01:32 9,751 6:09
LOKO LOOP NR: 3 - TRIATHLON VERENIGING ZEEWOLDE, 9 JAN 2005
UITSLAGENLIJST - 10 KM SENIOREN - 10V16
09-01-2005 15:00 Pag: 1
Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- ------ -------
1 64 Jorieke Casteleijn Zeewolde 1984 5e 40:40 14,754 4:04
2 45 Annemieke Treur-Hart Zeewolde 1971 44e 51:12 11,719 5:07
3 77 Nicolette Leeuwerke-Reind Zeewolde 1973 63e 1:00:18 9,950 6:01
LOKO LOOP NR: 3 - TRIATHLON VERENIGING ZEEWOLDE, 9 JAN 2005
UITSLAGENLIJST - 10 KM SENIOREN - 10V35
09-01-2005 15:02 Pag: 1
Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- ------ -------
1 21 Anita Schouwaert Zeewolde 1961 23e 44:27 13,498 4:26
2 145 Angelique Wolsing Amersfoort 1969 41e 49:10 12,203 4:55
3 22 Carin Lindeboom Zeewolde 1965 47e 51:35 11,632 5:09
4 62 Marjolein Bos Zeewolde 1960 53e 53:59 11,115 5:23
5 142 Sylvia Worst Bakker Zeewolde 1969 55e 55:38 10,785 5:33
LOKO LOOP NR: 3 - TRIATHLON VERENIGING ZEEWOLDE, 9 JAN 2005
UITSLAGENLIJST - 10 KM SENIOREN - 10V45
09-01-2005 15:03 Pag: 1
Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- ------ -------
1 109 Tinka Mathyssen Zeewolde 1958 42e 50:32 11,873 5:03
2 133 Jeanette Rubbens Zeewolde 1950 62e 59:23 10,104 5:56
3 380 Greetje Boelens Biddinghuizen 1952 64e 1:01:02 9,831 6:06
LOKO LOOP NR: 3 - TRIATHLON VERENIGING ZEEWOLDE, 9 JAN 2005
UITSLAGENLIJST - 10 KM SENIOREN - 10KM VROUWEN TOTAAL
09-01-2005 15:05 Pag: 1
Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ -------
1 64 Jorieke Casteleijn Zeewolde 1984 1e 10v16 40:40 14,754 4:04
2 21 Anita Schouwaert Zeewolde 1961 1e 10v35 44:27 13,498 4:26
3 145 Angelique Wolsing Amersfoort 1969 2e 10v35 49:10 12,203 4:55
4 109 Tinka Mathyssen Zeewolde 1958 1e 10v45 50:32 11,873 5:03
5 45 Annemieke Treur-Hart Zeewolde 1971 2e 10v16 51:12 11,719 5:07
6 22 Carin Lindeboom Zeewolde 1965 3e 10v35 51:35 11,632 5:09
7 62 Marjolein Bos Zeewolde 1960 4e 10v35 53:59 11,115 5:23
8 142 Sylvia Worst Bakker Zeewolde 1969 5e 10v35 55:38 10,785 5:33
9 133 Jeanette Rubbens Zeewolde 1950 2e 10v45 59:23 10,104 5:56
10 77 Nicolette Leeuwerke-Reind Zeewolde 1973 3e 10v16 1:00:18 9,950 6:01
11 380 Greetje Boelens Biddinghuizen 1952 3e 10v45 1:01:02 9,831 6:06
LOKO LOOP NR: 3 - TRIATHLON VERENIGING ZEEWOLDE, 9 JAN 2005
UITSLAGENLIJST - 10 KM SENIOREN - 10KM MANNEN TOTAAL
09-01-2005 15:05
Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ -------
1 128 Rene Korporaal Zeewolde 1965 1e 10M16 37:34 15,972 3:45
2 111 René Oosterhof Zeewolde 1971 2e 10M16 37:55 15,824 3:47
3 52 Edwin Schouwenburg Zeewolde 1981 3e 10M16 39:40 15,126 3:58
4 63 Gerard van der Horst Zeewolde 1961 1e 10M40 40:38 14,766 4:03
5 75 Johan van Peperzeel Zeewolde 1962 2e 10M40 40:48 14,706 4:04
6 110 Jan Schaafsma Zeewolde 1959 3e 10M40 41:06 14,599 4:06
7 103 Jack Weerdmeester Zeewolde 1952 1e 10M50 41:09 14,581 4:06
8 19 Paul Lindeboom Zeewolde 1961 4e 10M40 41:10 14,575 4:07
9 47 Henjo de Looper Zeewolde 1961 5e 10M40 41:54 14,320 4:11
10 38 Louis Doorn Zeewolde 1956 6e 10M40 42:06 14,252 4:12
11 85 Wim Mouwer Nunspeet 1953 2e 10M50 42:15 14,201 4:13
12 8 Hans de Kam Zeewolde 1960 7e 10M40 42:26 14,140 4:14
13 14 Gerco Pon Zeewolde 1961 8e 10M40 42:35 14,090 4:15
14 32 Jan Fledderus Zeewolde 1968 4e 10M16 43:07 13,916 4:18
15 107 Hein Holleman Zeewolde 1970 5e 10M16 43:21 13,841 4:20
16 2 Hans van Sloten Zeewolde 1958 9e 10M40 43:31 13,788 4:21
17 56 Gert-Jan Lodder Zeewolde 1963 10e 10M40 43:31 13,788 4:21
18 139 Jan Willem Tromp Zeewolde 1959 11e 10M40 43:35 13,767 4:21
19 72 Erwin Alebregtse Zeewolde 1963 12e 10M40 43:51 13,683 4:23
20 127 Rien Fokkens Zeewolde 1961 13e 10M40 44:24 13,514 4:26
21 135 Jan Peter Westers Zeewolde 1962 14e 10M40 44:27 13,498 4:26
22 80 Jan Ris Zeewolde 1962 15e 10M40 44:33 13,468 4:27
23 150 Valentijn van Gorkom Zeewolde 1957 16e 10M40 44:52 13,373 4:29
24 337 Jos van Rijt Amersfoort 1953 3e 10M50 44:58 13,343 4:29
25 18 Hans Kokje Zeewolde 1962 17e 10M40 45:13 13,269 4:31
26 390 Hans Olde Hengel Zeewolde 1966 6e 10M16 46:01 13,039 4:36
27 25 Gert van Kooy Zeewolde 1964 18e 10M40 46:05 13,020 4:36
28 43 Rob Biemond Lelystad 1962 19e 10M40 46:13 12,982 4:37
29 83 Peter Huijbregts Zeewolde 1965 7e 10M16 46:59 12,770 4:41
30 388 George Thoen Zeewolde 1951 4e 10M50 47:33 12,618 4:45
31 59 Frank van Schaik Zeewolde 1962 20e 10M40 47:56 12,517 4:47
32 147 Frank Hut Zeewolde 1974 8e 10M16 48:07 12,470 4:48
33 61 Ron Zieleman Zeewolde 1954 21e 10M40 48:14 12,440 4:49
34 49 Aard Weijers Zeewolde 1949 5e 10M50 48:18 12,422 4:49
35 132 Hohn Houtlosser Zeewolde 1959 22e 10M40 48:58 12,253 4:53
36 344 Marco Rademaker Zeewolde 1957 23e 10M40 49:01 12,241 4:54
37 366 Harry de Meyer Zeewolde 1953 6e 10M50 49:06 12,220 4:54
38 341 Anton Nijenkamp Biddinghuizen 1958 24e 10M40 49:08 12,212 4:54
39 82 Erik Stam Zeewolde 1963 25e 10M40 50:58 11,772 5:05
40 385 Rien van Campen Zeewolde 1959 26e 10M40 51:13 11,715 5:07
41 378 Jan de Winter Biddinghuizen 1961 27e 10M40 51:28 11,658 5:08
42 335 Gert Han Rijpstra Zeewolde 1958 28e 10M40 51:50 11,576 5:11
43 106 Marcel Dinkelberg Zeewolde 1963 29e 10M40 51:52 11,568 5:11
44 146 Peter van het Veu Zeewolde 1954 7e 10M50 53:00 11,321 5:18
45 336 Jean Chaigneau Zeewolde 1956 30e 10M40 53:29 11,218 5:20
46 53 Theo Schouwenburg Zeewolde 1950 8e 10M50 53:51 11,142 5:23
47 28 Ton van Maarseveen Zeewolde 1948 9e 10M50 53:59 11,115 5:23
48 40 Dick Kleijn Zeewolde 1964 31e 10M40 55:58 10,721 5:35
49 70 Hans Stokvis Zeewolde 1967 9e 10M16 56:24 10,638 5:38
50 41 Ben van de Bunt Zeewolde 1962 32e 10M40 56:24 10,638 5:38
51 358 Egbert Knorren Zeewolde 1965 10e 10M16 57:17 10,474 5:43
52 96 Wijbe Dijkstra Zeewolde 1960 33e 10M40 59:09 10,144 5:54
53 39 Hans Houtzager Zeewolde 1947 10e 10M50 59:15 10,127 5:55
54 339 Adrie van 't Westende Biddinghuizen 1947 11e 10M50 1:01:32 9,751 6:09